Call of Duty: Black Ops 2

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Duty: Black Ops 2

Žaidimas CoDBlackOps 2 - devintas legendinis projektas Call Pareiga ir antra dalis žaidimo serija [_3_ ] Juoda Ops . Globalus spaudai žaidimo vyko 2012 m. Skiriamasis bruožas CallofDuty: Juoda Ops 2 [_4_ ] , taip pat jo pirmtakas - prasmingas ir nuoseklaus siužeto buvimas. Dabar žaidimas yra ne chaotiška rinkinys karo scenų, ji galėjo įkūnyti kompetentingą sklypas. Projektas taip sukrėtė žaidėjai, kad kai kurie iš jų yra pagrindiniai veikėjai, susiję su populiarių Holivudo filmų herojai sąžinę.

Juoda Ops 2 [ _4_] nebuvo taikoma jokių specialių ženklų, tačiau netikėtai kūrėjams ir žaidėjams, pavyko tapti nuoširdžiausią (taip, tai buvo nuoširdus) projektas metais. Šiandien šaudyklė CoD Juoda Ops 2 gali būti vadinamas vienu iš populiariausių šauliai. Jis sėkmingai sochetaetv puikus sklypas, atmosferos dekoracijos, originalios užduotį.

Dėl žaisti galima pradėti, jums reikės (tradiciškai) Parsisiųsti CoDBlackOps 2. Torrent Trackers padėti padaryti šuolis, o klientas įrengimas greitai ir be jokių rūpesčių procesas. Ėjimas į projektą, jūs galite pamatyti, kad prieš kiekvieną naują misijos pradžios, žaidėjas prašoma pasirinkti dviejų pagrindinių tipų ginklų ir surinkti visus reikalingus dalys ir reikmenys nuostatos.

Naujas projektas savo veiksmus ir savo charakterį tiesiogiai priklausys nuo tolesnio rezultato žaidimą. Žaidime yra keletas konkrečių sklypas taškai, kuriuose personažas pasirodys prieš tai. Priimtas sprendimas BO 2 pakeisti tolesnius pokyčius žaidimą.

Į kampanijos "Įrankiai" herojus kiekvieną naują misiją bus pasiūlyta premijas. Tai gali būti pionierius liemenės, ir naujų rūšių ginklų ir galingas spąstų. Kiekviena nauja misija atidarė 10 naujų darbo vietų. Pagal už herojaus bandymai žaidimo sąlygas remtis nauda iš papildomų ginklų forma. Komandiruotės įtraukėme keletą naujoves, kurios padaro kelių ženklų valdymas gali būti atliekami tuo pačiu metu.

Call [_6_ ] tonažo : Juoda Ops 2 - žaidimas , kuriame jūsų pagrindinis uždavinys bus vadovauti. Tai reiškia, kad jums reikės duoti nurodymus ir plėtoti kovos taktiką įvairovė. Turi išmokti greitai reaguoti į užduotį žaibo greičiu ir generuoti užsakymus. Jūs turite ginti kontrolės taškų šturmuoti priešo pastogę, stebėti ir ginti savo teritoriją.

Norėdami patikrinti aukščiau patikimumą ir asmeniškai pažvelgti į naują projektą, galite ieškoti CoDBlackOps 2 vaizdo -priekaba, kurioje išsamiai aprašoma visas savybes ir naudą žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos