Cyber ​​pabaisa

Alternatyvūs pavadinimai: Cyber ​​pabaisa

Žaidimas "Cyber ​​pabaisa - puikus projektas, skirtas laisvo laiko klasėje. Jei norite suteikti sau atsipalaiduoti, o ne galvoti apie ką nors, jūs turite tai žaidimas. Paprasta, bet dar įdomus ir gerai parengti, ir atsižvelgdamas sklypas. Mūsų verdiktas - puikus "atsitiktinis" žaidimas. Žvelgiant į grafiką, jūs manote, kad šis projektas yra mažutėlių. Tačiau, suaugusieji ne kartą pripažino, kad "Cyber ​​pabaisa padeda jiems atsipalaiduoti prie kompiuterio po sunkios savaitės darbe.

Istorija Cyber ​​Monster internete įdomus ir jaudinantis. Jis pasakoja apie pasaulį, kuris prieš šimtus metų medžiojo Dark Dragon. Drakonas nuvyko į žemyno ir išplito per visą savo pyktį vienetų žemės. Taigi jis norėjo sukurti kontrolę blogio jėgų žemės. Kuo daugiau padarai žemyne ​​užsikrėtę "pyktis", didesnis pažeidžiamiems gyventojams žemyne ​​pavojų. Visos rasės, kurios egzistuoja pasaulyje, nusprendė suvienyti nugalėti blogio slibinas kerus. Jie seka įgyvendinimą ir, galų gale, visi geri žmonės pasaulyje pavyksta išgelbėti savo pasaulį nuo blogio. Bet pranašystė sako, kad Tamsiai drakonas gali laukti šimtą metų ...

Kadangi šis žaidimas, tai tikrai pradėti žaidimo Cyber ​​pabaisa registracija būtina. Iki šiol projektas nenumato adaptacijos sąsajos Rusijos vartotojams, bet visi kontrolė pateikti tiesiog, kad būtų galima susidoroti su žaidimo ypatumus, o su užpildymo principu, bus lengva.

Norėdami registracijos procesas pradėtas, jums reikia sekti nuoroda «Pradėti žaidimą», esantis kairiajame viršutiniame žaidimo dalis.

Ji atvers registracijos formą, pildymo, kad jūs galite pradėti žaisti Cyber ​​monstras. Jums reikės įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį Naujo vartotojo registracija.

Jei pageidaujama, kiekvienas pradedantysis, galite naudoti prisijungti prie jūsų projekto duomenis viename iš socialinių tinklų. Taigi, jūs galėsite užsiregistruoti "Facebook", "Google", "Yahoo", "PayPal", kuris gali žymiai pagreitinti registracijos procesą naudojant sąskaitą.

Iki Užsiregistravę, galite pradėti žaisti žaidimą Cyber ​​monstras. Šimtas metų praėjo ir blogis Dark Dragon kelia savo galvą dar kartą. Žmonija išgyvena baisi mutacija laikotarpį. Ir nuspręsti, kovoti su priešo Angels, grupės, kuri atvedė prie Sentinel keliauti.

Kiekvienas žaidėjas bus galima pasirinkti iš įvairių klasių simbolių, tarp kurių yra:

Kariai. Turi itin galią ir jėgą, visas kovas jie užima vadovų pareigas. Jie gali nustebinti net patį galingiausią priešą.

Magee. Šie ženklai turi neįtikėtinai stebuklingų galių. Jie gali hit bet priešo pajėgas, tačiau tuo pačiu metu savo gynybai - jų silpnoji vieta.

Kunigai. Šie veikėjai gali išgydyti savo komandos ir padėti jiems kovoje.

"Rangers". Keliautojai su patirtimi. Jie suprato, kad sunku būti ilgą laiką vienoje vietoje.

Hurry! Ji bus įdomu, be to žaisti nemokamai Cyber ​​monstras gali būti bet kas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos