Dino audra

Alternatyvūs pavadinimai: dino audra

Dino Lietaus internetu - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer žaidimas apie dinozaurus. Kūrėjas įspūdingas veiksmo yra bendrovė splitscreen Studios. Kas yra toks įdomus mums parengė kūrėjams? Prieš rodomi gražūs nuotraukas 3D laukinės gamtos ir klajojo po apylinkes kaubojų pabalnotų dinozaurai. Galite sėdėti išdidžiai vieną iš dinozaurų ir valdyti lazerio pistoletai, skirtais apsisaugoti nuo priešų. Kelionės Dinovillyu žada būti įspūdingi. Ėjimas į ekspediciją, jums turėtų būti gerai pasirengę, todėl pavojus gali tyko kiekviename žingsnyje. Jūs aplankysite skirtingose ​​vietose, išmokti daug kanjono. Kelyje jis susitiko Bandit klanai, su kuriais kovoti shlestnutsya. Taigi, gausite fantastišką reputaciją tarp pasaulio gyventojų. Taip pat pėsčiųjų atneš jums daugiau įdomių nuotykių kito ir pelną. Aplinkoje, tai visada galima griebtis vertingų dalykų. Surasta grobis galite naudoti save kaip numatyta, arba parduoti už į miestą grįžti ir tapti dar turtingesni. Kaupti aukso, daro žygdarbį ir bandyti uždirbti pripažinimą ir kada ateina savo geriausių valandą! Tai yra įmanoma, kad laikui bėgant taps miesto šerifas ir padaryti visas savo svajones!

Pradėti žaidimo leisti Dino Storm registraciją. Kai jis bus baigtas, jūs vežamos į spalvinga žaidimo vietose. Beje, registracijos procesas yra gana paprasta. Jūs turite įvesti į specialių laukų elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Tada imtis naudojimo sąlygas ir paspauskite mygtuką "Registruotis". Jūs sukurti paskyrą oficialioje svetainėje žaidimą ar įžengę į jį per turimų socialinių tinklų (Facebook, VKontakte, pašto RU, klasiokai, Twitter). Pradėti žaisti Dino audra gali būti bet kas. Sistemos reikalavimai yra nedidelės, todėl yra tinkamas žaidimo net kompiuteriais su vidutinėmis parametrų. Taigi paskubėkite prisijungti!

Taigi, žaidimas Dino Storm leidžia jums augti savo drakonas ir jį valdyti. Štai ką norite pirma. Tačiau palaipsniui jūs atvers viliojantis perspektyva. Kadangi šalia Dinovillya būti daug aukso kasyklos ateis laikas, kai jauti jėgų perimti vieną iš jų. Tik įsivaizduokite, kiek gali sau leisti, gauti auksą sau! Tačiau, nors tai nėra įmanoma, ir jūs galite padaryti nuvalkioti apiplėšimus. Beje, kai praturtėti patys turėtų būti atsargūs vagims. Jūs taip pat naudinga vaikščioti, per kurį turi visi geri. Ir jūs turite visas galimybes ginti ginčijamą pastatą, o galiausiai tapo savininkas postavitelnogo stovykla kaupti turtus plius turėti puikią reputaciją. Koks tu, pradedant Dino Storm žaisti, galite tai padaryti su savo draugais. Sukurti klaną ir pamiršti apie vienatvę. Tikėkite kartu ne tik įdomus, bet ir labiau patikimas. Na, kaip jūs galite pasakyti, kad jums turėtų stengtis padaryti karjerą. Žinoma, jei jūs neturite ambicijų mesti tokią įmonę, ir tiesiog mėgautis priešistorinių būtybių gyvenimą. Bet jei idėja yra perlipti kitus žaidėjus traukia tave, siekiame laimėti daugiau pripažinimo ir bandykite paleisti šerifas. Kas žino, gal pasiseks? Aukštos pranešimas atsiranda tam tikrų privilegijų. Eiti į jį!

Ir, žinoma, mes turime pasakyti keletą žodžių apie dinozaurus. Tarp jų yra mėsėdžiai ir žolėdžių. Kiekvienas Dinozaurai yra unikalūs, bet tampa bet kurio iš jų savininkas, stebės parametrus, tokius kaip gyvybingumo, stiprybės ir ištvermės. Mes išvardyti dinozaurų rūšių, kurie yra prieinami išmokinti. Tai Tiranozauras, Tsentrozavr, Brachiosaurus, Karnotavr, Tselofiz, Pahitsefalozavrid ir Parazaurolof. Važinėti viena iš jų - unikalus gydyti! Ir dar vienas siurprizas, padidinti dinozaurų leidžiamą implantų galimybes. Pavyzdžiui, kodėl gi ne naudoti implanto gyvybingumą, stiprumą, vikrumą, ištvermę, ar ką kitą?

Galite pradėti Dino Storm žaisti internete nemokamai dabar patirti jaudulį. Žaidimas yra tikrai daugialypis, įvairus, dinamiškas ir priklausomybę. Ir tam, kad patikrinti, ar tai, jūs tiesiog turite aplankyti šią žaidimų pasaulį! Malonus patirtis!

 

Žaisti pat