Dorfleben

Alternatyvūs pavadinimai: Dorfleben

Dorfleben Žaidimas - tai yra dar vienas internetinis žaidimas apie ūkyje.

Dorfleben Online - nemokamai naršyklinis žaidimas, kuriame jūs galite beveik padaryti sodininkystė, žemės ūkio ir kita veikla.

Dorfleben registracija užtrunka tik labai ilgai. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės daryti taip:

1. Ieškoti žaidimas svetainės Dorfleben internete.

2. Pamatysite formą prisijungti prie savo paskyros. Kadangi nesate registruotas vartotojas žaidimą, jūs turite paspausti ant mygtuko apatiniame dešiniajame kampe su užrašu « Registruotis » .

3. Gauni prisijungti specialią formą.

4. Rašyti pirmą eilutę savo elektroninio pašto adresą.

5. Įveskite savo vartotojo vardą, kad jūs norite, kad ji būtų žaidime.

6. Ateikite su specialiu slaptažodžiu žaidimą.

7. Jei sutinkate gauti pranešimus apie žaidimą ir sutinka su visomis taisyklėmis ir rekomendacijomis svetainėje, palikite izoliuotas ląsteles su žyma pasirinkti. Jeigu ne, išimkite ženklą iš tų daiktų, kurie Jums netinka.

8. Po veiksmų, spustelėkite « Registruotis » .

Play Dorfleben Jūs negalite jaudintis dėl savo kompiuterio galią, nes ji yra naršyklinis žaidimas, ir tai svarbiausia - didelės spartos interneto. Štai ką jums reikia rūpintis.

Į Dorfleben žaisti jums bus jūsų sklypą. Tai reikės žemės uogų, daržovių, įvairių augalų sėklų, tręšti ir išvalyti aikštę. Tai yra pirmieji žingsniai, kad jums bus atlikti ūkyje. Jei tu apie savo augalus, tada greitai įgyti patirties ir užsidirbti pinigų.

Ar turite būdų, kaip uždirbti įvairovė. Pirmiausia jums dobilas, kuris yra labai populiarus su bites, kurios jūs padaryti medaus.

Be to, augalai naudojami kaip pašaras karvėms, ir jie, savo ruožtu, gaminti pieno po pažeisti dobilų. Specialių augalų už pieną gali būti perdirbti į sūrį. Iš dalies nulukštentų kviečių malūnas įjungti vynuoges į vyną ir pan. Village "siūlo Jums augmenijos, gyvūnų, galimybę papuošti savo teritoriją, pirkti įvairius pastatus daug.

Kaip rezultatas, jūsų mažylis sklypas virsta spalvingas kaime. Jūs išdėstyti gražus takelis, pasodinti krūmai, įdėti fontanai. Grow daržovių šiltnamiuose. Daug dalykų galima padaryti net ūkyje, pagrindinis dalykas - tai puiki galimybė ir noras.

Žinoma, galite pakviesti draugus grožėtis savo kieme. Ten jūsų dėmesys bus skiriamas unikalių variantų.

Jei turite daug įvairių mašinų, su kuria galėsite nuimti. Svarbiausia - yra rūpintis uchastochkom kiekvieną dieną eiti į žaidimą ir jį tobulinti.

Dorfleben internetu - tai yra teigiamas žaidimas, kuris jau seniai myli daug žmonių. Prisijunkite savo bendruomenei ir turėti ant savo žemės sklypą poilsio kartu su savo augintiniais.

Paimama premijų ir prizų iš žaidimo Dorfleben daug!

 

Žaisti pat