Drakonas draugai

Alternatyvūs pavadinimai: Drakonas draugai

Žaidimas Dragon draugai yra internetinis naršyklinis žaidimas, kuris buvo sukurtas fantazijos stiliaus. Šis žaidimas yra sukurtas į anime žanras, kur jūsų augintiniai bus drakonai. Žaidimas Dragon draugai Jūs susidursite su unikalus ir netikėtas gameplay, ir čia pamatysite užsakymą klasės klasifikavimo pagal lytį.

Užsienio kalba (anglų) pateiktas Dragon Pals registracijos. Siekiant sukurti šį žaidimą, jūs turite įvesti šią informaciją apie save:

1) Jo elektroninio pašto adresą arba pavadinimą.

2) įrašykite savo slaptažodį.

Taip pat galite užsiregistruoti per "Facebook .

Groti žaidimas Dragon draugai Jums bus mokyti savo augintinius - drakonas. Galite pagerinti savo sugebėjimus. Jūs netgi gali būti keli drakonai, kuriuos galite naudoti tuo pačiu metu, jei reikia.

Žaidimas Dragon draugai žaisti, turite sutelkti dėmesį ne tik galandimo mūšį, bet ir jums bus rūpintis savo augintiniu. Norėdami tai padaryti, jūs turite sukurti savo daržas ir auginti maistą jį savo Pasakų augintiniai.

Į naršyklinis žaidimas Dragon Pals internete, yra trys klasės:

1. Lankininkai - jie sprogstamoji jėga yra žinomas piešimo didžiulę žalą mūšio. Jie yra geriausia naudoti Žala ilgalaikėje perspektyvoje.

2. Kariai - jie turi stiprius širdies , kad padaryti iš jų Daugiausia Stalwart gynėjus. Nors jų atakų sunkumo jie gali atlaikyti Daugiausia žalos dydį.

3. Magee - meistrai elementai nuosavi abi šalys Gynybos ir taikymo žalą. Jie labiausiai subalansuota iš visų trijų klasių ir yra galingas gydytojai [_7_ ].

Kiekviena klasė turi savo unikalų rinkinį įgūdžių. Šie įgūdžiai yra sudarytas iš trijų skirtingų tipų rodikliai: ataka, paramos ir talento. Gebėjimus, pavyzdžiui, užpuolimo ir paramą gali būti įtraukiamas į įgūdžių juostoje turi būti naudojamas mūšyje, ir talentų veikti kaip pasyvius įgūdžius.

Žaidėjai turi dvi skirtingų rūšių įgūdžių ir gali būti naudojamas iki trijų įgūdžių įgūdžių bare bet kuriuo metu. Tik vienas pagrindinių atakų įgūdžiai gali būti naudojamas karšto kovos, bet jūs taip pat galite naudoti kaip daug kombinacijų, kiek norite.

Žaidime Dragon Pals yra Alchemija sistema, kuri yra naudojama konvertuoti aukso ametistas. Aukštojo meistriškumo alchemijos lygis, daugiau žaidėjas gali rinkti ametistas. Nėra jokių apribojimų, kiek žaidėjas gali transformuoti ir turėti galimybę gauti dešimt kartų daugiau. VIP žaidėjai turi galimybę laisvai perdirbimas, taip pat galite gauti Alchemija paketų.

Sutramdyti drakonai ir visi konkurentai bus sunku jums.

Kovoti arenoje ir turėti drąsos kovoti dėl apdovanojimų. Pagerinti savo įgūdžius ir nutiesti kelią į lobių, kurie bus apdovanoti už savo sunkų darbą.

Pasirinkite klasę ir kovoti su visų drąsa.

Registracija į žaidimą Dragon Pals nemokamai ir iškėlė nėra galimas ir įdomių nuotykių iš žaidimo sau ir savo mažai draugų.

 

Žaisti pat