Drakonai Atlantis

Alternatyvūs pavadinimai: Drakonai Atlantis

Kaip jūs galite atspėti iš pavadinimo, žaidimas Dragons of Atlantis nuves jus į magišką pasaulį drakonas. Drakonai vis dar yra tie, kurie buvo pralaimėto žemyno Atlantidos dienų. Pasak žaidimo legendos senovėje žmonės žemę grįžo į Atlantidą. Jie turėjo kovoti už gyvenimą. Per ilgų kovų buvo sukurta keturių genčių Atlantida. Šiandien šie gentis turi kovoti tarpusavyje išsaugoti gyvybę vardan. Be to laimėtojas galės įgyti kontrolę visai žmonijai. Taip pat padeda kovoje ir pritraukti pergalę kare can Dragons.

Dragons of Atlantis lankosi vis dar yra vienas iš lošimų bendrovės Plinga Play atstovai. Visi šie žaidimai yra aukštos kokybės grafika ir kietas žaidimo. Skirtingai nuo daugumos kitų žaidimų šio gamintojo į DA neįmanoma išversti svetainę į rusų kalbą, todėl nežino dar turite žaisti jaustis. Kas yra tiesa, valdymo žaidimas yra taip paprasta, kad kiekvienas gali suprasti be problemų.

Jei anksčiau susitiko su Plinga žaidimų, o gal net ir mezgėsi sąskaitą šia paslauga, tada jums Dragons of Atlantis registracija vyks pagal supaprastintą schemą, arba, o galite tiesiog prisijungti prie sistemos pagal užregistruoti duomenys. Jei esate pradedantysis, jūs turite užpildyti paprastą formą.

1. Viduryje priešais jus srityje sudarys. Jei norite, galite prisijungti naudodami savo paskyrą "Facebook". Jei ne, viršutinėje eilutėje forma teisę «paštas» įveskite savo elektroninio pašto adresą.

2. Kitas eilėje «Slaptažodis» įveskite slaptažodį prisijungti prie savo asmeninės sąskaitos.

3. Golfas «Nick» sąrašą prisijungimo savo žaidimą.

4. Leisti sistema užbaigti registraciją ir jums pradėti kuo greičiau žaisti žaidimą Dragons of Atlantis, turite sutikti su naudojimo sąlygomis tikrinant liniją «aš sutinku su naudojimo ...».

5. Jei pageidaujate, galite užsiprenumeruoti naujienas iš suleidimo vietos, tikrinimo linija «Siųsti man biuleteniai», jei nenorite gauti prane ¹ imus, langelis nepildomas.

6. Užpildžius visus laukus ir patikrinti užpildymo teisingumą, spustelėkite ant "registras".

Dabar galite ne tik laisvai žaisti Dragons of Atlantis, bet vyks sklandžiai visų kitų žaidimų Plinga.

Žaidimo metu jūs turite pasirinkti herojus, ar veikiau, kad jis priklauso vienai iš keturių genčių.

1. Zolmek. Žiauriai zolmeki galėtų rasti bendrą kalbą su visų gyvų dalykų, ypač su Dragons.

2. Krosnelės. Šie ženklai turi aštrų protą ir nuostabų miklumas jie žino magijos ir mokslo aikštelė.

3. Soleriany. Gudrus ir negailestingas simbolių. Jie visada laimi bet kokia kaina.

4. Amazonės. Drąsūs moterų kariai. Šie kariniais ponios nebus gąsdinti nė vieno vyro.

Pasirinkite gentį, pavadinkite savo charakterį ir suteikia miestui savo vardą. Dabar galite žaisti!

Svarbu pažymėti, kad žaidimas Dragons of Atlantis yra visiškai nemokama ir prieinama visiems. Jaustis drąsus karys viduramžių ir bandyti gauti valdžią visame pasaulyje su drakono pagalbos ...

 

Žaisti pat