Dvasia Dragon

Alternatyvūs pavadinimai: Drakonas Dvasia, ddgame

Online žaidimai drakonas Dvasia - naršyklinis žaidimas naujos kartos. Čia visi veiksmai vyksta magišką pasaulį Sherus. Žaidimo kūrėjai - bendrovė Psichikos Žaidimai - sukūrė šedevrą!

Savarankiškai registracija į žaidimą Dragon Dvasios bus prieinama atviro beta stadijoje arčiau rudenį. Tačiau oficialioje svetainėje galite pateikti savo prašymą dalyvauti uždaro beta testo ir tada gauti galimybę žaisti Drakono dvasia dabar.

In-game Dragon Dvasios internete turi savo ypatumų. Pirma, tai pasaka pasaulis tikrai stebina savo vaizdingos grožis: matote snieguotų kalnų Sherusa, žalių miškų ... Bet awesome grafika žaidimas pasaulyje - tai dar ne viskas! Antra - kruopščiai ištirti gameplay, rakinimo sistemos, valdymo ir vieną kovų. Be to, jūs turite galimybę: susitikti su blogio viršininkų ir šimtus blogio monstras; aplankyti pavojingus požemius, kova kruviną arenoje dinamišką PvP ir PvE kovose; surasti visus artefaktus išsibarsčiusios visame pasaulyje. Bet, žinoma, pagrindinis bruožas žaidimas yra unikalus ir legendinis kvietimas Drakono mūšio lauke.

Nuosavybė unikalią užrakto sistemą. Šiame žaidime, pilis - žaidėjų ir vieta kovinių strategijas širdies. Jūs turėsite galimybę prisijungti vieną iš spynos, be to, tapo karaliumi. Kartu su kitais žaidėjais jums bus palaipsniui plėtoti pilį: paršavedė ir derliaus, ekstraktas akmenų, atlikti mokslinius tyrimus ir mokyti savo kariuomenę. Už indėlį plėtojant gausite pavadinimus ir gretas. Sunkiau tai padaryti, tuo greičiau jūsų rūmai taps karalystės centras.

Play online žaidimas Dragon Dvasia įrankį. Visas žaidimas yra grindžiamas pavienių sistemos kovose vienas prieš vieną ir grupėmis.

Čia yra skirtingų rasių

• Žmonės

• elfai

• orkai

• Forsaken

Taip pat galima į žaidimą Dragon Dvasios, galite pasirinkti vieną iš simbolių klases:

• Gydytojai

• Riteriai

• Magee

• Vagys

• Kunigai

• Medžiotojų

• Warriors

Žaidimas turi visas taktiką mūšio ir ginklų, daug paminklų ir specialių funkcijų, kuri leidžia jums jaustis visą dinamiką kovos rūšių.

Vienkartinės PvP ir PvE kovoti, ir jūs galite sukurti grupę ir žiūrėti į savo draugų ir priešų ekrane mūšį, kad pamatytumėte visus savo veiksmus ant vieno mūšio arenoje.

Grupė mūšiai - tai Drakono Dvasios funkcija.

Dėl komandos kovose numatyta sistema: rinkti iki jo penkis kompanionai, įvertinti galimybes ir gebėjimus kiekvienas iš jų, jums reikia pasirinkti vertas priešininkas. Naudojant šią taktiką, jums priartėti prie pačios pergalę.

Vaidina svarbų vaidmenį ir mūšio vietą, nes tinkamo padėjimo Dalyvių arenoje priklauso nuo jūsų pergalės: galite pasirinkti vieną iš devynių siūlomų teritorijų.

Šios vietos į kambarius iš eilės kovose labiausiai grėsmingas būtybės formą. Po mūšio, galite pereiti į kitą lygį sudėtingumo.

Play online žaidimas Dragon Dvasia bus įdomus ir puikus mėgėjams vaikščioti per paslaptingas Dungeons ieškoti lobių. Sukurta šią specialią "zonas", kuris gali būti žaidžiamas dieną dešimt kartų.

Be to, jūs gausite atlygį. Kai paskutinis apdovanojimas, būtina kovoti su "lyderis." Pavieniai jūs vargu ar gali tvarkyti. Ir šiuo kritiniu metu galite pasitelkti didysis slibinas pagalbos, kuri gali būti prieinama mūšio lauke. Šie didingi ir galingi padarai visada pasiruošę padėti žaidėjams.

Online žaidimai drakonas Dvasia turi daug specialių funkcijų, iš kurių vienas yra objektų, aukštos kokybės ginklų ir artefaktų kūrimą. Jei norite pakelti savo lygį, tada užsiima Quest įgyvendinimo žaidimo kurioje šimtai, ar dalyvaus kovoje.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos