Eador. Lord of the Worlds

Alternatyvūs pavadinimai: Eador. Lord of the Worlds

Eador Lord of the Worlds internetu - priklausomybę ėjimais pagrįstas fantastinis strateginis žaidimas su elementais RPG . Bendromis pastangomis Vienaragis Žaidimai Studija ir Snowbird Žaidimas Studios vartotojai buvo subalansuotas projektas su įvairių taktikos ir elgesį per kovos. Linijinės sklypo intriga slypi, nes ko nereikia eiti į tam tikrą modelį, bet priklauso nuo sprendimų, kuriuos imasi čia ir dabar. Eador žaidimas. Lord of the Worlds - didžiulis visatos, įtrūkusi kaip stebuklinga kataklizmo rezultatas į daugelį atskirų dalių, iš kurių kiekviena yra atskiras pasaulis. Herojai - galingas Lords. Jos yra skirtos amžinajam gyvenimui, ir tai tik mirtingieji vadiname juos dievai. Bet dievai yra nesvetima visų žmogaus ir todėl pradėjo tarpusavyje kova dėl valdžios per pasaulius. Eternal įbrėžimų ir squabbles, kruvini susirėmimai ir grandiozinių mūšiai - viskas, ką turite išgyventi, kai nusprendžiau pabandyti dėl Lordų vaidmens ir pradėti žaisti Eador. Lord of the Worlds.

Eador. Lord of the Worlds Registracijos nuves jus į virtualią realybę, kad yra tiesiog kvapą. Jūs galite pereiti į žaidimą su tokiais socialiniais tinklais kaip VKontakte "Facebook" ir "Twitter" . Net jei jūs dar nesukūrėte puslapį bet iš jų, tai nėra laiko. Sąskaitos sukūrimo veiksmą reikės svarbią informaciją, ty, vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresą Įvadas - ir tada jūs turėsite prieigą prie savo sąskaitos, kai tik laiko ir noro.

Prieš žaidimo, ji yra naudinga pažvelgti į sistemos reikalavimus, sąrašą

- Operacinė sistema "Windows" XP ( SP 2) / / 7/8 Vista,

- Procesorius Intel Core 2 Duo clocked 1,8 GHz / AMD Athlon [ _1_] II X 2 su 1,6 GHz;

- Grafika NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X 1900 arba geriau;

- Suderinamumas su DirectX 9. 0 c

- Parama DirectX garso korta;

- Laisva vieta kietajame diske 2 GB

- 2 GB RAM.

Pirma jis atsidūrė fantastišką gyvenamąją vietą, atidžiai ir nuspręsti, kas norite tapti. Kadangi niekas gundo prisijungti prie mūsų geriems ar blogiems tikslams, choice is yours ranka. Jūs galite tapti tikra, ar eiti į visiškai kitaip dorybės terorizuoja visi aplink. Reikėtų prisiminti, kad gyvenimo kelio pasirinkimas visada veikia karmos būseną, kuri yra piktybinių auglių ar palaimingą didvyrio rodiklis.

Žaidimų Eador leidžia Lords aprūpinti savo pilį, įsitraukti į mokslinių tyrimų supančios žemės aukso, kristalai, ištirti paslaptingą šventyklų ir senovės griuvėsiai, gaminti išteklių, būtinų studijuoti burtai esmę naudoti didelį arsenalą ginklų ir atlikti daug kitų veiklą. Ką gali ne tik eiti į nemirtingos valdovas puoselėjo svajonę labui. Suvienyti jo vadovaujami kiek žemės Lords dažnai sukelia diplomatinės derybos sudaryti įvairias sąjungas ir, jei taikiomis priemonėmis yra ne vyksta gerai, todėl be papildomų skrupulų gali imtis karinių veiksmų ir kovoti drąsiai ir tarpusavyje, ir su pavojingų magai, ir su grėsmingas pajėgas chaoso. Reikia pažymėti, kad visi Lordų gana užsispyręs, ir niekas tiesiog neturi perleisti menkiausio gabalas Bobby pasaulyje. Kovoti su gerai ir jūs nesavanaudiškai, ne įtikti dovanėlė nekentė priešus, tegul bando atimti iš jūsų tai, ką anksčiau turėjo savo akis!

Eador Lord of the Worlds jums žaisti naudojant visus įmanomus ginklus, burtai ir skirtingų jėgų. Sėkmė priklauso nuo to, kaip protingai išmokti sujungti visa tai ir galima pajusti, ar tokioje situacijoje, subtilumas, žinoti, kokiu momentu tai geriau taikyti. Iš tiesų, kiekvienu atskiru fragmentu turi savo taisykles. Ir jei, pavyzdžiui, viename magai gali išspręsti beveik viską, tada kitas, veiksminga arba gali būti Paladinai ar drakonai. Paprastai į žaidimą pasaulyje yra aštuonios rasės. Bet niekas jums skambina pasirinkimas, naudojant vieną iš jų sunkiai. Yra tokia kaip laikinus aljansus dalykas, o tai reiškia, kad periodiškai bus galima bendradarbiauti su viena ar kita rase, netrukus buvo ne vienas su visiškai kitos rasės. Tai yra, jūs galite generuoti samdinių, priklausančių skirtingoms rasėms armiją. Nėra šiuo atveju apribojimai suteikia laisvės, kad negali nepatikti nick jausmą.

Eador: Masters of Broken World laukia ! Prisijunk ir nustatyti visos visatos likimą! Pajuskite jo reikšmę su unikaliu žaidimo, pralinksminti savo laisvalaikį, o tai rodo, vertų konkurentų, ką galite padaryti! Sėkmės!

 

Žaisti pat