Elitas yra pavojingas

Alternatyvūs pavadinimai: Elit Dangerous

žaidimo elito pavojingas erdvės simuliatorius.

Tokios erdvės užkariavimas yra žmonijos svajonė, kuri nebus įvykdyta labai ilgai. Žinoma, kai kurios šalys siunčia savo laivus į Žemės orbitą, tiria Mėnulio ir Marso paviršių, naudoja palydovą, kad prognozuotų orą, stebėtų jų kaimynus ir atliktų daugelį kitų operacijų. Tačiau tai yra vaikiška babble, palyginti su tuo, ką Elite Dangerous žaidimas siūlo kosmoso simuliatoriui. Ją sukūrė bendrovė „Frontier Developments“, patikėdama leidinį „Frontier Developments“. Jis buvo išleistas 2014 m. Žiemą, o paskutinis atnaujinimas įvyko 2017 m. Pavasarį. Tai ir kita „Elite“ serija, bet daug pažangesnė technologija.

Pradedant žaisti „Elite Dangerous“ žaidimą, patyręs žaidėjas pastebės daug bendrų su ankstesnėmis versijomis. Svarbiausias išsaugotas dalykas yra gebėjimas naršyti didžiulėse teritorijose. Šiuo atveju kūrėjai nusprendė nesusieti žaidėjo su tokiomis konvencijomis, kaip profesijos pasirinkimas. Tiesą sakant, nors jie yra numatyti čia, tačiau jie yra labai sąlyginiai. Bet kuriuo metu galite pertvarkyti laivą ir padaryti kažką neįprasto pasirinktoje veikloje, jei ši situacija yra pelningesnė.

Per erškėčius giliai į galaktikas

Po to, kai noras parsisiųsti Elite Dangerous, įkvėptas naujokas gauna laivą ir 1000 pinigų vienetų kreditų. Tai yra vienintelis dalykas, kurį reikia pradėti karjerą:

  • Trader
  • Pirata
  • tyrėjas
  • medžiotojas Už galvos

But, kaip jau minėjote, būdamas piratu ir matydamas sugadintą svetimų laivą, jūs neturite baigti ir apiplėšti. Jūs galite padėti atkurti savo funkcijas, dalintis maistu ir degalais, grįžtant prie jo paramos. Tai leidžia jums ne visada galvoti apie savo vaidmenį, bet tiesiog elgtis pagal aplinkybes, mėgautis žaidimu.

. Atvirame pasaulyje yra apie 400 mlrd. žvaigždžių sistemas, kad ten patektų. Nesuskaičiuojamos planetos yra unikalios gamtos ir išteklių. Naršydami juos, galite rasti didžiulius mineralų indėlius ir juos pradėti. Kova su konkurentais yra neišvengiama. Nors didelio pločio, bet sumuštų takų nėra tiek daug, ir dar labiau ištirta planetos, kurios bando pelnyti. Visi jūsų veiksmai turi pasekmių. Pavyzdžiui, puikiai ekonomiškai, vieną dieną tapsite monopolistu ir galėsite daryti įtaką išorės rinkai. Tas pats pasakytina ir apie politiką, turinčią daugiau karinės galios, jis valdo kamuolį.

V Elite Dangerous galima atkurti pasirinkus vieną iš 3 režimų:

  • Mass Online;
  • Bendradarbiaujanti žaidėjų grupė susitinka manipuliuoti už internetinio pasaulio ribų,
  • Single nėra tiesioginio ryšio su kitais žaidėjais.

Jūs vis dar galite pasirinkti vieną iš galaktikos jėgų ir prisiekti jai. Kuo aukštesnė jūsų būsena, tuo labiau jūs galite daryti įtaką savo sprendimams. Vyriausybės viršūnė periodiškai užduoda užduotį, kuriam užpulti, kas sugriauti, su kuo pradėti derybas ir pan. Paklusdamas ir įvykdydamas reikalavimus, žaidėjas gauna vertingas žaidimo premijas.

V Elite Pavojingi visi laukia nuolatinio nuotykių ir neriboto pasirinkimo. Žaidėjai patys kontroliuoja, kas vyksta aplink juos, paveikdama geriausius savo jėgas, profesijas ir reitingą. Čia kiekvienas ras vietą prekiautojams, prospektams, politikai, kariams, laisviems samdiniams, piratams ir kitoms profesijoms. Plėtok savo laivus, suteikdami jiems naujų funkcijų ir gebėjimų. Aprūpinkite ginklais, nes net ir taikus prekiautojas kartais turi gintis. Ieškokite sąjungininkų ir sudarykite taikos sutartis, pradėkite karus ir elgkitės kaip pasiuntinį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos