Estsilon

Alternatyvūs pavadinimai: Escilon

Estsilon internete - unikalus naršyklinis žaidimas, galima auditorija vartotojams nemokamai. Tai originali MMORPG (istorinis žanras) žaidimas. Projektas yra kokybiškai skiriasi nuo dabartinių internetinių žaidimų, kaip kūrėjai dirbo pašalinti įvairius trūkumus. Gerbiami žaidėjai į Estsilone ne tik pritraukti įdomią legendą, tačiau pagrindiniai bruožai bus stebinti ir džiuginti jus. Kaip į Cavemen pasaulyje, jūs gaunate galimybę augti ir judėti į naujų sferų, kur atviromis didelių, patrauklių perspektyvų. Taigi, kaip jūs vadovaukitės iš praeities į ateitį, jausmas save malonumų ir sudėtingo gyvenimo įvairių epochų.

Sistemos reikalavimai yra minimalūs. Jūsų kompiuteryje turi būti įdiegta Windows (XP, Vista arba Windows 7). Taip pat už žaidimą reikės garso korta, klaviatūra ir pele. Kai prisijungiate prie interneto, galite pradėti registruotis ir žaisti žaidimą internetu Estsilon.

Estsilon registracija internetu leis jums iš akmens amžiaus gyventojas. Nereikia atsisiųsti programinę įrangą kliento. Registruotis Estsilon - paprastas ir greitas procesas. Jums tik reikia užsiregistruoti naują pobūdį, nurodant šią informaciją:

1) Jūs turite įvesti savo vartotojo vardą - galvoti originalų pavadinimą simbolių

2) Nurodykite lytis (vyras ar moteris)

3) Užsirašykite elektroninio pašto adresą - bet tik jo tikra!

4) Įveskite slaptažodį - pabandyti sugalvoti labiau patikimas

5) Nurodykite gimimo datą

Baigę registracijos formą kairėje spustelėkite Prisijungti Estsilon internetinis žaidimas tampa prieinamas jums. Žinoti tiesą ir suprasti turtinga negailestingą tiesą. Tai bus labiau tinka jūsų pobūdis? Online žaidimai Estsilon pagalbos suprasti jį.

Norint suprasti, kaip žaisti Estsilon pradėti eiti per mokymo kursą laužo. Sėkmingai išlaikęs šį questą, uždirbti punktas padidinti našumą, plius keletas naudingų daiktų. Kai baigtas žaidimo mechanizmą, galės apsilankyti visų turimų vietų. Estsilon internetinis žaidimas apima tiek antžeminės ir požeminės vietas.

Aerial - žemynas, salų ir jūra, ir gruntiniai vandenys - labirintas. Visose vietose, susitiks su įvairių gyvūnų, iš kurių periodiškai patenka išteklius, turėtų būti atrinkti. Kadangi viskas šiame žaidime jūs turite sukurti savo, nusodinti išteklių naudinga sukurti tepalai, siuvanti drabužius ir ginklus. Bet arčiau pažvelgti į jį vėliau.

Taigi, mes suprato, kur žaidimo veiksmas. Pagrindinė buveinė yra urvas kaime laukiniai. Čia yra šiose vietose:

- Laužo

- Urvas rideable lyderis

- Urvas Dvasių

- Cave meistrai

- Battlefield

- Shack Antistesa

- Pirkiniai aukurą

- Šventykla Opifeksa

- Ledo urvas.

Be to, šiose vietose, jūs turite prieigą prie žvejybos kaime, kur galite pirkti valtį ir eiti Quest užduotį.

Kad galėtumėte žaisti Estsilon reikia pasirinkti, kaip norėtumėte matyti savo charakterį. Žaidimo Estsilon dalyvaujančių karių ir magai. Jie turi savitas savybes ir įgūdžius.

Pagrindinis parametras kariai - kūno sudėjimą. Jūs taip pat turite rūpintis ugdymo pyktį ir įgūdžių.

Magai dėmesio racionalumo. Taip pat tai padės užtikrinti, kad su vis didesnių galite įdėti norimas stebuklingų dalykų.

Kaip jau buvo minėta, sukurs būtinas dalykus sau. Estsilon - nuolatinė kova dėl išlikimo ir, žinoma, jums nereikės išgyventi šiame pasaulyje su savo plikomis rankomis. Resursai tik nustatyti, bet sugavus nieko, atneš į galvą, kol ji tampa naudingas dalykas. Šioje interneto žaidime pateikiami šie ištekliai: augalų, grybų, šaknų, akmenų, šakų, taip pat tiems, kurie iškrito iš gyvūnų įvairovė. Jūs galite naudoti juos tik po dvasių Cave identifikuoti. Nustačius gali, pavyzdžiui, kad tepalas (jei žinote receptą), išteklių mainų jį kažką daugiau reikalinga arba tiesiog valgyti ir pagerinti šią ypatybę.

Žaidimas taip pat valiuta - Moliuskai, vežiagyviai. Bet jūs galite užsidirbti pinigų su prekybos visus tuos pačius išteklius arba įvaldyti profesiją pagalba. Jei jums patinka assure tapo šamanas ar burtininkas. Tokiu atveju, jūsų paslaugos bus gerai apmokamas.

Tačiau kūrėjai pasirūpino, kad gesinimo sistema. Dalyvauti grupės kovose su kitais žaidėjais ir su gyvūnais, taip pat tik dvikovose. Jūs tarnauti kaip ginklas akmenys, peiliai, kirviai, lazdos, vėzdai. , Kurioje kova jums neateis, ten visada bus laimėti! Žinoma pakilti į šlovę ir įgyti patirties, todėl reikalingą tolimesnio kelio.

Iš esmės internetinis žaidimas susideda iš daro quest užduotis. Viskas prasideda nuo pirmojo quest Laužo, gauto iš Virtus. Kitas darbas bus imtis vyras Antistesa. Daugiau žaidi, tuo daugiau svečių. Su kiekvienu lygiu jie tampa įdomesnis ir įvairesnis.

Tuo lygių žaisti internete Estsilon gali perduoti iš vienos eros į kitą. Ir kiekvienas lygis turi savo privalumus ir funkcijas. Pavyzdžiui, magai lygio priklauso mana vieneto protingumo sumą. Kariai į 5 lygį gali sukelti mūšio instruktorių ir meistrų šoko ar gudravimas. Žanras 4 lygis laikomas galimybė stiprinti profesinius įgūdžius ant jo. Pereiti ir įvertinti visų šių ypatingų lygių mėgautis senovės pasaulio atmosferą, patrauklių kelionę per amžius - visa tai ir dar daugiau internete žaidimas siūlo jums Estsilon.

Prisijunkite žaidimo Estsilon prieinama visiems. Šis paslaptingas pasaulis yra pasirengusi pasveikinti Jus! Sveiki atvykę į patrauklių virtualios erdvės! Tegul žaidimas bus tikrai suteiks jums daug džiaugsmo!