Euro Truck Simulator

Alternatyvūs pavadinimai: Euro Truck Simulator

Žaidimų Euro Įrašo simuliatorius - ramus žaidimas, puikiai tinka, ramioje atitrūkti šaltos žiemos vakarais. Ši imitavimo žaidimas, kuris puikiai įkūnija geriausias savybes ekonominės strategijos. Tai tipo žaidimo veteranas, nes jo oficialaus išleidimo vyko 2008, 2012 ir paskutinė projekto rengėjai jau pristatė savo tęsinys. Žaidimo grafika tikrai ne labiausiai aukštos kokybės ir šviesus, bet ji tapo norma įgyvendinimo Simuliatorius Truckers klausimu. Tokio pobūdžio projektai iš esmės imtis savo sklypą ir gameplay vykdymą.

Žaidimų Euro Truck Simulator - jūsų šansas tapti sunkvežimio vairuotojas. Jeigu jūs visada svajojo tapti sunkvežimio vairuotojas vežti įvairius krovinius visoje žemės platybes, tai Jūsų šansas. Žaidimas yra žaidžiamas iš pirmojo asmens, bet todėl, kad ekranas bus rodomas visas spidometrai ir ekranus. Norėdami geriau suprasti, kas yra šis žaidimas, galite pamatyti specialų Euro Truck Simulator vaizdo priekaba. Be to, bet kurio dalyvio turės prieigą prie žemėlapį, kuris bus taikomas iš anksto eksporto maršrutus. Viskas padaryta, kaip realiai ir apgalvotai, todėl kiekvienas vairuotojas gali reguliuoti veidrodį sau. Norėdami įsitikinti, kad jūsų charakteris yra ne pavargę, ekranas nustatyti tinkamo mastelio indikatorius.

Euro Truck Simulator Rusijoje ir daugelyje kitų šalių pavyko įvertinti. Prieš kiekvieną žaidėją turės labai daug misijas ir užduotis, kurių rezultatai yra dėl paskata premija ir pinigų apdovanojimai. Jūsų veikėjas turės atidžiai stebėti jūsų automobilio būklę (kuri yra taip pat lengva padaryti su specialiu eksponentinio skalę) ir ją ištaisyti, kai jums reikia ne įstrigti kelyje kažkur.

Toliau intriga jus, ir jūs galite greitai parsisiųsti Euro Truck Simulator papasakojo apie projektą prieinama karjeros laiptais, tai yra, per žaidimą, jums bus stovėti prieš tam tikrą tikslą. Pasiekti kiekvieno naujo kūrinio rangą, jūs turite žaisti Euro Truck Simulator atlikti specifinių užduočių seriją. Žaidėjas nėra nuobodu, darbas su kiekvienu nauju lygiu bus daug sudėtingiau.

Kaip jums tapti vairuotoju razvozyaschim siuntos įvairiomis kryptimis, jums reikia rūpintis gauti licencijas ir vizas. Surinkti reikiamą sumą pinigų, galite įsigyti leidimą įsigaliojimo konkrečioje šalyje. Kaina licencijos didėja priklausomai nuo šalies dydžio. Žaidimas skirtas smulkmenų, todėl jūs, kaip vairuotojui reikės atskirai įsigyti už pavojingų krovinių gabenimo leidimą. Kaip matote, jums nebus nuobodu, kai jūs galite atsisiųsti Euro Sekti treniruoklį.

Net nepaisant to, kad šiandien neįmanoma žaisti Euro Truck Simulator nemokamai atsisiųsti (deklaruojamoji vertė svyruoja tarp 7-8 dolerių), daugelis žaidėjų yra aktyvūs dalyviai projekto ir išmokti gyventi iš sunkvežimio vairuotojas gyvenimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos