F1 2013

Alternatyvūs pavadinimai: F1 2013

Nepaisant to, kad visi seriją F1 negali pasigirti turintys jokių akivaizdžių skiriamuosius požymius, jie sugeba kasmet pritraukti naujų ir naujų žaidimų auditorijos dėmesį. F1 2013 - žaidimas, kuris tik patvirtina šią teoriją. Kaip projekto užsakovas buvo gerai žinoma komanda Codemasters. Tik jie galėtų reguliariai rengti gana, kaip ji gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio identiški papildymų su vaiku ir sužavėti žaidėjų kiekvieną kartą vis stipresnes. Galbūt kūrėjai, ar žinote ką nors, nenoriu asmeniškai patikrinti, ar teorijos tikslumas?

F1 2013 vnt - nėra labai skiriasi nuo ankstesniųjų istorija ar gameplay, tačiau jo kokybė yra aukšta, tai kyšis nepavyksta žaidėjai. Jeigu jūs kada nors grojo "Formulės-1, galite būti tikri, kad naujoje žaidimo dalis bus jaustis kaip žuvis vandenyje. Jūs turėsite susitikimą su žinomu karjeros režimas, kuris, nors atrodo, kad tam tikru mastu vienodai, bet vis dėlto motyvuoja veikti pakankamai stipriai. Beveik nepasikeitė, ir žaidimo fizika. Tam tikri elementai, pavyzdžiui, yra ne visada sąžiningas ir teisingas Sprendžiant, kūrėjai taip pat nusprendė palikti, manydamas, matyt, kad jis suteikia žaidimui savo žavesio. Būkite pasiruošę maža problema su taupymu, kad iš pradžių gali atrodyti mirtinas ir neatkuriama, tačiau iš tikrųjų yra "išvis smulkmenų."

Norėdami pradėti žaidimo, jums reikia atsisiųsti išankstinį F1 2013. Šiandien torrent sekimo dauguma, galite rasti nuorodas į parsisiųsti visas esamas žaidimo versijas. Todėl visas diegimo procesas nuo galios užtrukti keletą minučių (gerai, ir daugiau, priklausomai nuo interneto greičio, žinoma). Kai gausite į žaidimą, tada susitikti su jau pažįstama iš ankstesnių projektų svyruoja saldus pakankamai muzikos akompanimentas, anksčiau buvo pranešta apie sąsają detales. Formulės 1 2013 - žaidimas, kuriame abu patyrę žaidėjai ir naujokai gali jaustis "namuose".

Kas yra tiesa, niekas negali kalbėti apie, kad šiuo metu projektas paruošė savo gerbėjams siurprizų. Pirma, tai yra naujas žaidimo režimas - klasika, kuri leis žaidėjams pagaliau važinėti dulkėtų kelių 80-90s ant oldovom ir neįtikėtinai stilingas automobiliams! Kažką panašaus žaidėjai paprašė seniai, ir dabar buvo atsakyta jų maldos. Parsisiųsti Formula Sau 2013, gali būti vien retų automobilių, kad sukurti naują ir labai patogią šiltą atmosferą - nėra sunkus skaičiavimais, buvo pakeistas galingas pobūdžio. Valdymas "Senis" nėra lengva, bet labai malonus. Jei jums patinka lenktynių, jums tikrai turi išbandyti savo jėgas režimo klasika!

Norėdami suprasti, ką mes kalbame visą laiką, mes rekomenduojame jums peržiūrėti F1 2013 vaizdo priekaba, kur visi privalumai aprašytą tikslumu iki smulkiausių detalių.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos