FantasyRama

Alternatyvūs pavadinimai: Fantazija rėmeliai

FantasyRama - Pasakų naršyklė strategijos žaidimas. Sukurta daugiausia mergaičių. Nes jis neturi smurtą ir hadkornogo sklypas su kraujo jūroje. FantasyRama žaidimas visiškai fantastinių personažų. Jie laukia, kai bus viena, kuria jų pasaulis klestėti, jie vėl pasirodys džiaugsmą, ir niekada nebus liūdna.

Prieš žaidimas turėtų pažvelgti į sistemos reikalavimus FantasyRama internete:

• vidutinis kompiuterio parametrus;

• prisijungimas prie interneto.

Šiuo metu, galite pereiti į jūsų žaidimo dizaino. FantasyRama Registracija yra paprasta, tiesiog patikrinti šių duomenų tikslumą:

1. apsilankykite oficiali žaidimas svetainę FantasyRama;

2. įveskite savo vartotojo vardą, kurį sudaro ne mažiau kaip keturių raidžių ar skaičių;

3. galvoti ir užsirašykite slaptažodį, kuris leido 4-45 raides ir skaičius;

4. pakartokite pirmiau buvo nurodytą slaptažodį, ir nepamirškite jį, nes jis vis tiek reikia prisijungti žaidime;

5. įveskite savo galiojantį elektroninio pašto adresą;

6. pasirinkite dieną, mėnesį ir metus savo gimimo;

7. jei sutinkate su sąlygomis ir sąlygos Privatumo politika - pažymėti;

8. jei sutinkate gauti įdomių naujienų ženklinimas;

9. palieskite "žaisti nemokamai dabar."

Jūs atsidursite pasakų pasaulyje. Situacija čia yra: šioje šalyje stebuklas yra galingas Gyvybės medis, ir su juo bėdų. Tai liūdna, tai nėra pakankamai meilės ir dėmesio. Ir dar žmonės nustoja svajoti, fantazuoti. Ir su jūsų pagalba jis ateis į gyvenimą. Jums tik reikia būti svajinga, geras, draugiškas ir kada žaisti.

Prieš atidarydami originalų ūkį fantastinis, labiausiai nematomos spalvos.

Jūsų užduotis yra plėsti savo ūkį, pilną gėlių, ir didinti elfai laumės. Yra standartinis procesas - nuolatinis laistymas, tręšimas, kirtimas, derliaus nuėmimas, ir, žinoma, įvairūs pinigų funkcijos.

Žaidime sutiksite Nala laumės, kurie bus pristatyti Jums savo ūkyje.

Play FantasyRama vienas malonumas dalykas sekti padidinti savo palatas procesą. Ir, galų gale, didelis medis nuolat žydėti, sprogus atsargas turtus nuo jūsų kietojo mėnulio kristalų skaičiaus ir magija niekada nustoja gyventi šiame mistinį pasaulį, visų jos gyventojų.

Į FantasyRama žaisti labai linksmas ir nematė, kaip laikui bėgant. Bet jūs patirsite tik teigiamus jausmus, kurie ateina iš elfai, fėjos ir visiems nuostabų būtybių šioje planetoje.

Dėl priešais jus ekrane bus pateikiamas kartu su visais būtinais funkcijas, tokiu atveju yra užuominų visur. Šis žaidimas neturi tokios rimtą požiūrį, kaip kituose žaidimuose, čia jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis atmosfera.

FantasyRama internete vilioja savo malonus ir aukštos kokybės grafika, ryškių personažų ir aplinka maloni ir melodinga melodija fone. Visa tai padeda atsipalaiduoti, praleisti poilsio seansą. Svarbu ne įžeisti vietinių būtybių.

Merginos nežaistų už laiką, pradėti žaidimą. Sėkmės!

 

Žaisti pat