Faor

Alternatyvūs pavadinimai: Faor Online FAOR

C Šiandien mes pažvelgti į neįprastas FAOR pasaulyje. FAOR internete - tai MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), kuris veikia naršyklėje, be papildomos programinės įrangos diegimo, pleistrai ar klientus. O nlayn žaidimas Faor į Vykdyti fantazijos dvasia, su charakteristika yra jos originalus ir unikalus humoro jausmas. Žaidimas yra paprastas, intuityvi sąsaja ir puiki grafika.

Taigi pradėti pasinerti į Pasakų pasaulis Faor internete, mes turime visų pirma registre. Prisijunkite žaidimas yra gana paprasta ir FAOR praktiškai nesukelia problemų, tačiau mes aprašome registracijos procesą iš naujo. Paspaudę "Registruotis" pagrindiniame puslapyje svetainės bus paprašyta įvesti savo asmeninius prisijungimo duomenis. Jūs turite įvesti pašto dėžutės adresą, per kurį bendravimas bus su mumis, pasirinkti slaptažodį ir pasirinkti slaptą klausimą iš naujo nustatyti slaptažodį, jei jūs pamiršite. Jūs taip pat turite nurodyti vartotojo susitarimo, Online žaidimai FAOR ir laikantis paties žaidimo taisykles. Žinoma, skaitykite susitarimų galite padaryti perėjimą į atitinkamą nuorodą tekstą. Sėkmingos registracijos atveju, jei bus imtasi, pobūdį kūrimo puslapyje, jei yra netikėtas situacija (pavyzdžiui, pasirinko paštas užimtas), jums bus pasiūlyta įvesti kitus duomenis. FAOR internetinis žaidimas yra vienas iš pirmųjų, kur Jūs galite pasirinkti grotuvo taip spalvinga variantų išvaizdą. Galite sukurti charakterį, naudojant keletą tweaks

Personažo klasė, kuri apibrėžia žaisti simbolių rinkinį ginklų, taip pat herojaus savybes stilių. Žaidime yra 5 klasių "Warrior", "Žudikas", "Kunigas", "Mage" ir "Ranger". FAOR internetinis žaidimas suteikia teisinga pusiausvyra klasių, pavyzdžiui, kariai lengvai susidoroja su žudikų ir "Rangers", tačiau ataka magai ir kunigai padaryti katastrofišką žalą, iš kurios kariai yra pažeidžiami. Tuo pačiu metu kunigų lengvai užvaldyti Mages atakas kuris apsaugo jiems galingą magišką skydą. Karys bus išnaudotos kovoje su kunigu pagal gebėjimą išgydyti save nuo kunigo. Online žaidimai FAOR panašiai suteikia visus kitus personažus stipriąsias ir silpnąsias puses. Be to, kiekviena klasė turi savo filialą klasės įgūdžių - specialių įgūdžių.

- Vardas: pasirinkti unikalų slapyvardį naudojant lotyniškus arba kirilicos rašmenis.

FAOR registracija leidžia jums tinkinti naudodami keletą variantų pasirinkti kurį mes galime atsakyti sau ar pavesti sprendimą kompiuterio išvaizdą. Atsakingas už

išvaizdą

- Formos ir spalvos akis.

- Forma šukuosena.

- Plaukų.

- Forma barzdą. (Dėl vyriškų simbolių)

- Odos spalva.

- Drabužių spalva.

Atlikta pasirinkdami savybes simbolių, spustelėkite mygtuką "Sukurti".

FAOR registracija internetu neatsižvelgiama daug laiko, todėl nereikia bijoti garsiai žodžio "registravimo".

Play žaidimą internete galite FAOR iš bet kurio kompiuterio, kuris turi prieigą prie interneto, nes reikalavimai sistemai yra toks mažas, kad dabar vargu ar atitiktų kompiuterį, kuris neatitinka jų. Daugiau priprasti prie žaidimo su kuriais turime dirbti sąsaja. Yra daug funkcinių langai ir išskleidžiamajame meniu. Norint žaisti žaidimą internete FAOR turime prisiminti kai svarbias sąsaja. Žemiau ekrane yra mygtukai prieigos prie svarbiausių kontrolės. Čia mes matome, prieigą prie charakterio įgūdžius, jo kuprinė, žemėlapyje arba sąrašo Quest, ir tt Personažo duomenys rodo, kad gyvybės, mana, patirtį, o taip pat charakterio portretas lygį. Naudojant pokalbiai galėsite žaisti FAOR bendrauti su kitais žaidėjais grupėje organizuoti kovas ar konfrontacijos 1 ant 1.

Dabar informacija apie FAOR pasaulyje, yra vienas iš pusiausvyros, kuri yra Harmony karalystė ir Pasaulių apačioje pasaulių. Jame gyvena daug skirtingų būtybių skirtingų rasių. Čia galite susipažinti su žmonėmis, magiškas elfai iš Enchanted Forest, jei norite, galite pamatyti, fot gyventojams - nykštukai ir nykštukai, taip pat niūrus orkai, kurie užsiima medžioklės, žvejybos ir kitų žuvininkystės.

Į FAOR vienas didžiulis žemynas, kuris tęsiasi iš vakarų į rytus. Vandenyno vanduo aplink jį, nors niekas nežino, ar yra kitos salos ir žemynai šioje begalinis vandens telkinio. Iki žemės viduryje išaugo tik masyvas - maksimumo Dragon, kuris davė pastogę savo roko nykštukai ir nykštukai. Vakarų yra plato ir rytinėje Arcadia - šalis užima karių Hunt jėgų tamsoje. FAOR leidžia jums žaisti ir pamiršti apie pilkos kasdienybės realiame pasaulyje ir pasinerti galvą penkių rasių konfrontacijos, yra vieta, kur tiksliai jūsų charakteris.

 

Žaisti pat