FAR7

Alternatyvūs pavadinimai: FAR7

FAR 7 internete - priklausomybę naršyklės MMORPG fantastikos žanro žaidimas, kuris susiklosčiusią įvykiai kosmose. Istorija sako, kad Žemė seniai mirė. Nebuvo nieko, kas liko, kad buvo taip gerai susipažinęs su žmonėmis. Ir dabar jie turi priprasti prie nepažįstamų platumose bauginančių jo didybės kosmoso. Tai nuves jus į pasaulį, kuriame, dėka šiuolaikinių variklių HTML5, drobės ir SVG planetos sukasi, žvaigždės šmėžavimas paslaptinga šviesa ir Frisky kosminiai keliauti per neįprastą visatoje. Jūs sėdi už vairo savo erdvėlaivį ir išeiti už nuotykius. Laukiame stebinti kovos, žvalumo muzika, nepamirštamų skrydžius realiu laiku, įdomių misijų, galimybę prekiauti ir daugiau. Kiekvienas, kuris pradeda groti FAR7 gana greitai atranda, kad jis negalėjo atitrūkti nuo žaidimo griežtinimo. Žingsnis atgal į virtualų pasaulį, gyvenimo pagal taisykles, ir daryti daug dalykų!

Tapti visateise kosmoso bendruomenės bus FAR7 registracijos. Galėsite įvesti žaidimą iš bet kurioje patogioje socialinį tinklą. Jei turite puslapį VKontakte "Facebook" ar "Twitter", nėra jokių problemų. Jei ne, kiek daug darbo reikia sukurti paskyrą rašyti e-pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį?

Sistemos reikalavimai nėra pernelyg didelės, todėl žaidimas yra prieinami PC savininkai Far7 vidutines parametrų. Tačiau reikia pažymėti, kad iš tiesų reikia modernus. Pavyzdžiui, "Firefox", "Chrome" ar "Safari". Juk projektas naudoja naujausias interneto technologijas.

Paimkime arčiau pažvelgti į tai, kas yra žaidimas FAR7. Tai tikrai didžiulė visata, kurioje visada yra vietos didvyriškumas. Tai erdvė, kurioje jūs sutiksite kolegos patikimas ir sugebėti įvertinti save prieš vertas oponentų. Šis sektorius yra giliai erdvėje, kur randamos abi UPS nesėkmės. Svarbiausia - visuomet išlaikyti optimizmą ir tikėjimą ateities. Įsivažiuoja FAR 7 žaisti, pamatysite, kad šiame pasaulyje nuolat pynimo. Yra priešų ir medžiotojai, kurie svajoja sunaikinti jums krūva. Kad nebūtų, kad vien tik su jų problemos gali prisijungti prie klano. Persikėlimas iš vienos planetos į kitą, rasite mąstančių žmonių visur. Žinoma, jei jūs manote, pakankamai stiprus, niekas sustoja išgelbėti planetą atskirai. Bet tiems, kurie bando kovoti kaip didžiulio parko, kovodamas pats įvertinti šio žaidimo stiliaus privalumus.

Pagrindinis šaltinis yra rūdos. Dėl savo dažnų konfliktų. Ore gali laimėti arba pavogti, o tiesiog gaminti arba pirkti sąžiningai. Beje, jei manote, kad vertingų išteklių, ir jūs turite pakankamai, ir gali parduoti dalį. Ką dar būtų įdomu padaryti, todėl moksliniai tyrimai ir išradimai. Ir kūrėjai siūlo galvosūkiai, kad bus patenkinti net patyręs vartotojas aikštelė. Čia kiekvienas pasirenka kas jam patiko labiausiai. Taigi, žaidėjai gali mėgautis laisvo pasirinkimo galimybę.

Vaikinai iš Minskas, sėti savo studijoje, dirbo šlovės. Vartotojai gavo originalaus dizaino, kuris atneša ne tik ateityje, ir leidžia jums pertraukos galo. Kova piratais, robotai, svetimų būtybių, dalyvauti grupės kovų ir nebijokite skambinti tuos, kurie jums nepatinka dvikova. Eiti į jį! Prieš svaiginančio pergalę!

Pradėti žaisti FAR7 nemokamai dabar ir amžinai bus pamiršti, ką dykinėjimas savo laisvalaikį! Įvertink šį revoliucinį projektą savo patirtimi. Tai galima pasakyti, kad nusivylimas yra ne grėsmė. Mes galime tik palinkėti jums sėkmės ir malonaus buvimo!

 

Žaisti pat