Farming Simulator 14

Alternatyvūs pavadinimai: Farming Simulator 14

Game Farming Simulator 14 gamtiniams ūkininkams.

Šiandien sunku nustebinti bet kokį tokį žaidimo kryptį kaip ūkį. Ši tema, atrodo, jau seniai buvo žaidžiama iš visų pusių, ir iš to negalima tikėtis nieko naujo. Tačiau tik tuo metu, nors"Farming Simulator 14", kurio plėtrą užėmė"GIANTS Software", nepastebės. Niekur kitur nebus rasti tokios žemės ūkio mašinų veislės (14 pavadinimų), kaip čia. Visa tai turės ne tik išmokti valdyti, bet ir atsiminti, kokia yra kiekviena mašina. Yra traktoriai, priekabos, kultivatoriai, sėjamosios, kombainai, trąšų purkštuvai, vejapjovės, kompostavimo rezervuarai ir daug daugiau.

Norėdami pradėti, jums reikia Farming Simulator 14 atsisiųsti į savo telefoną ar planšetinį kompiuterį ir atidžiai mokytis. Nors žaislas yra platinamas nemokamai, o pažangą galima pasiekti neinvestuojant papildomo kapitalo, taip pat mokamas turinys. Kainos prasideda nuo 90 centų. Taip pat yra galimybė atsisiųsti"Farming Simulator 14"kompiuteryje, o viskas, kas vyksta dideliame ekrane, bus matomas visose detalėse. Tačiau net mažame mobiliojo įrenginio ekrane nepatinka jokių nepatogumų, todėl kūrėjas buvo gerai apgalvotas.

Nustatyti ekraną ir kitas funkcijas.

Pradėti prisiminti, ką monitoriuje reiškia grafiniai vaizdai. Jie atlieka skirtingas komandas ir veiksmus, kuriuos lengva suprasti. Parduotuvės, kurioje parduodamos ir perkamos prekės, viršutinėje eilutėje parodyta kaip krepšelis. Šalia esančios numeriai yra jūsų tikrinimo sąskaita. Kitas yra meniu atsargų, degalų lygio ir piktogramų procentas. Dešinėje didelis skalė rodo mašinos greitį. Į kairę galite pamatyti ūkio žemėlapį. Apatinėje eilutėje piktograma rodo pasirinktos technikos tipą, kurį šiuo metu valdote, ir spustelėję jį, įrenginys pasikeičia. Paskutiniai veiksmo mygtukai.

Game Farming Simulator 14 parengė žaidėjams:

  • Linksma masina su spalvinga 3D grafika
  • Communications su kitais žaidėjais
  • Savo ūkio ūkis
  • Naujų aukščių pasiekimas sunkiu darbu

kiekvieno daikto turi daug filialų. Pavyzdžiui, ekonomikos plėtra reiškia, kad šioje srityje dirbama (sėjama ir surenkama įvairiomis kultūromis naudojant įvairius metodus), rūpinasi gyvuliais ir mašinomis, samdomi darbuotojai. Tačiau šiose akimirkos taip pat turi daug mažų niuansų, reikia išsiaiškinti, kurie iš jų yra palaipsniui. Žemės ūkio"Simulator 14"žaidimas kuo tiksliau atkūrė realias ūkininko gyvenimo sąlygas. Ir leisk pasėlius nokti greičiau nei įprasta, įvykiai reikalauja kruopštaus požiūrio ir netoleruoti skubėjimo.

Norėdami nusiųsti traktorių į lauką, pirmiausia turite jį pakelti į tinkamą priekabą, įsitikinkite, kad bakas buvo pilnas kuro. Jei trūksta degalų, eik į degalinę ir tik tada lauke. Jūs turėtumėte sužinoti, kaip valdyti, kad aiškiai išlaikytumėte liniją ir nepažeistumėte kliūčių. Be to,"Farming Simulator"žaidimas 14 leidžia jums samdyti darbuotojus, o kai jie vykdo savo užduotis (sėjos, arimo, derliaus nuėmimo), atkreipkite dėmesį į kitus dalykus.

Pradžioje bus du laukai vienoje pasėlyje, paruoštos derliaus nuėmimui, o iš kitos tik sėjamos. Žaidimas fs 14 siūlo pasirinkti vieną iš grūdų rūšių: kviečių, rapsų ar kukurūzų. Čia jūs norite patarti išeiti iš kukurūzų, kol jūs atsistosite, nes jo apdorojimui reikalinga speciali įranga, o pinigai vis dar yra naudingi aktualesniems klausimams.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos