Glory karai

Alternatyvūs pavadinimai: Glory karai

Šlovės karai internetu - nemokama multiplayer online naršyklinis žaidimas, padaryta ruožtu pagrįstas strategijos žanro, kuris maloniai malonu ne tik gera istorija ir įdomi komplikacija, ir malonus sąsaja ir grafika. Bet gražūs internetinis žaidimas Glory karai dar kad ji kūrėjai ypatingą dėmesį atkreipti į kovos mechanika yra kovoti.

Registracija Glory Wars žaidimas nereikalauja daug laiko ir nėra labai sudėtinga ir paini procesą. Visa tai reikalauja iš jūsų, - nurodyti registruojant žaidimą veikėjo vardą, už saugią prieigą prie savo sąskaitos ir elektroninio pašto adresą slaptažodį. Po tam tikro jūsų e-mail metu bus nusiųstas informuoti jus, kad registracijos Glory karai baigėsi ir galite saugiai pradėti žaisti žaidimą internete Glory karai.

Nesijaudinkite apie tai, ar Glory karai žaidimas jūsų kompiuteryje veiktų tinkamai, nes jis nėra reiklus specifikacijas kompiuterio. Viskas ko jums reikia - prisijungti prie World Wide Web ir įdiegta naršykle. Jei viskas, ką turite, tada galite drąsiai pradėti žaisti žaidimą internete Glory karai.

Labai malonus žaidime akis yra gražus ir gerai suprojektuoti flash animacija, dėka to, ekranas visada išeina sultingas ir spalvinga. Kūrėjai įdėti daug pastangų sukurti didžiulę sumą į žaidimo elementų, taip pat specializuotų įgūdžių simbolių, ir įrangos arsenalą, taip pat įgūdžių numeris, nuolat papildomos ir atnaujinamos. Glory karai internetinis žaidimas, kuriame mūšiai yra pagaminti iš geriausių tradicijų žaidimą serijos "Heroes of Might and Magic".

Kovos sistema žaidime yra realizuojama žingsnis po žingsnio. Kiekvieno ėjimo pabaigos, jums reikės laukti, kol jūsų priešininko ėjimo. Įdomus bruožas žaidimas yra tai, kad be dieninių kovose, taip pat yra didelio masto kova, kurioje dalyvavo dešimtys žaidėjų. Tačiau tokių mūšių žaidėjas beveik nieko, priklauso nuo pačios sistemos daro juda, priklausomai nuo tirtų įgūdžių ir įrangos žaidimo pobūdžio.

Žaidimo siužeto sukasi aplink visiškas chaosas, kad atsirado iš dievų gynėjai magišką pasaulį žaidimo rūstybės. Bėda niekada ateina vienas ir pelenuose yra nelaimės pasekmė, o tada ėmė atsirasti Svetima baisu monstrai, ir tada pažeidė išmatuotą ir harmoningą egzistavimą į magišką pasaulį gyventojų. Bet medžiotojų gentis, dominuoja senovės magija Magic Kingdom, nusprendė priešintis nesustabdomą ekspansiją monstras. Tai sukėlė į siaubingą ir kruvino karo įkarštyje, buvo priversta visi gyventojai dreba žaidimo pasaulį.

Jūsų užduotis yra atkurti galios balansą žaidimų visatoje. Be to, reikia didesnės ir didesnės judėti socialinės laiptais.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums suteikiama galimybė pasirinkti vieną iš trijų profesijų savo žaidimo statytinis - kariai, medžiotojo ar paslaptingas magas. Tada galite saugiai elgtis atkurti teisingumą karalystę.

Užsiregistruoti ir įrodyti, kad esate vertas tapti nekilnojamojo herojus pasaulyje žaisti Glory karai, kurie vykdo teisingumą, būti Jums tinka!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos