"Galaxy internete 2

Alternatyvūs pavadinimai: "Galaxy internete 2

Galaktika Online - Įdomi istorija apie ateitį, tiek pasaulio kosmoso karas įsiplieskė tarp galaktikų. Ar turite puikią galimybę pradėti žaisti Galaxy Online ΙΙ ir prisidėti prie šios erdvės Saga. Tapti herojus didžiųjų mūšių strategiją ir pažangias kliento palaimins šį galingą valdovą. Pasirinkite iš 5000 rūšių transporto priemonių ir organizuoti savo Tvist planetoje. Imperija sukurtas jums galės užsiimti kovų ir laimėti cool naują erdvę.

Taigi, kad jūs galite žaisti žaidimą galaktika naršo ΙΙ, kompiuteris turi atitikti tam tikrus parametrus:

• Operacinė sistema Windows 98SE, ME, 2000, XP

• Procesorius Pentium 3 800MHz

• Vaizdo GeForce 32mb

• Vaizdo RAM GeForce 32mb kietąjį diską ir 1Gb

• Internetas DSL / kabelinis

Užtikrinti, kad viskas yra tvarkoje, galite saugiai žengti į nuotykius. Tai padės padaryti registraciją į žaidimą galaktika naršo ΙΙ. Norėdami įdėti žaidimą, prašome užpildyti šiuos laukelius registracijos formoje:

1. Nick

2. slaptažodis

3. pašto adresas

4. Buzz Kodas

Tada spustelėkite «Kitas», žinoma, jei esate vyresnis nei 13 metų. Galaxy naršo ΙΙ registracija suteikia teisę įeiti į žaidimą bet kuriuo metu. Jūs galite tai padaryti, ir per "Facebook", "Google" arba E-mail.

Tapusi visateise meistras planetoje, pasiimkite reikalingus $ 50 siūlomų Galaxy naršo 2 naujokai ir užsiimti pirmiausia statybos. Nubraižykite visų būtinų pastatų jaustis kaip namie. Plėtoti savo ūkius, laikui bėgant, jums bus tikras, kad duos montavimo atkirtis galvos odai priešininkus. Būkite budrūs, kosminės platybės kursuoti piratų laivus, kurie visada pasirengę streikuoti pažeidžiamą vietą. Nepamirškite patikrinti ataskaitas kovose. Nubausti tuos, kurie bandė jums pakenkti. Organizuoti ataką. Jei nepatinka visos susinaikinimo perspektyvą, daryti viską, kas įmanoma, kad būtų išvengta problemų. Tik pats priklauso, klestės savo imperiją arba tapti nutolimas stardust.

Nepavyko Galaxy naršo ΙΙ žaisti be išteklių vartojimą. Sužinokite, kaip naudotis rezervuoti savo turtinga planetą. Reguliariai atlaisvina erdvę sandėliuose (pildoma automatiškai), todėl jie nėra perkrautas. Ar negali būti tingus patikrinti savo draugų puslapį, nes jūs galite pasiimti vertingų daug. Jums reikės daugiau aukso, kurį galite gauti apmokestindama savo piliečius. Tegul jūsų kiekvieną dieną papildyti iždą.

Ar ne iš jo draugų vakarėlis. Atminkite, kad yra kritiniai momentai, be kodo pagalba tiesiog negali padaryti. Taigi, neturi būti tingus, kad jų kolegos mažų paslaugas, pavyzdžiui, pagalbą remonto kosminę stotį arba dalyvavimas jų konstrukcija.

Ar jokių abejonių, kad žaidimo esmė yra karo. Tačiau žaidimas galaktika naršo ΙΙ paruošėme jums keletą profesijų įvairovė. Darbo vietų pagal skirtingų pavadinimų daug tikėtis

• Need for Speed ​​

• Erdvė derlius

• Nespauskite snapas

• pagalbos ranką

• Sandėliavimas

• Nepamirštamos kvitas

• Parama

Jei esate vykdantysis žaidėjas, kuris apsilanko jai kiekvieną dieną planetą, galite patirti galimybę pasukti likimo ratas. Jūs galite tai padaryti kiekvieną dieną po 01:00.

"Galaxy 2 žaidimas gali pasigirti daugybę registruotiems vartotojams. Žaidimas yra apie 7 milijonų žaidėjų, tarp kurių galima rasti kaip ištikimas kompanionai ir vertas oponentų. Prisijungti internetinė bendruomenė dabar, imtis savo teisėtą vietą kosmoso karių gretas. Tikėkite, kad jums nereikės nusivilti! Turėti gerą skrydį!

 

Žaisti pat