Granada Espada: Call of Destiny

Alternatyvūs pavadinimai: Granada Espada, ūglių Fate

Šiandien jums kelionė į pasaulį, kupiną nuotykių ir išdaigas, nes Granada Espada: Call likimo internetinis žaidimas romantizmo XVII amžiaus dvasią. Įspūdingos mūšis šiame žaidime virsti kruvina maskuotis. Tarkime, jūs esate apsaugotas nuo galvos iki kojų su metaliniu šarvu, bet ir nuo tų laikų tu negali suspėti mados. Puošnūs herojai žaidime pildymo sodrus kostiumai tais laikais kaip Liemenė ar puikus panele suknelė. Į istoriją žaidėjas siunčiamas ištirti naujai atrastą įsivaizduojamą žemyną (in absentia galima spėti, kad tai yra New World). Kartu su akių gaudyti grafika, klausa bus glamonėti klasikinė instrumentinė muzika, kuri tik prisideda prie visiškai pasinerti į patrauklių nuotykius pasaulyje.

Dėl žaidimo Granado Espada: Call of Destiny žaidimas klientų poreikius, kurie gali būti atsisiųsti į pagrindinį puslapį Granada Espada. Sistemos reikalavimai žaidime atrodyti taip:

Operacinė sistema: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

Minimalus: Pentium III 1 GHz, RAM 512MB, VGA GeForce2 MX400 64MB DirectX 9. 0C

Optimalus: Pentium 4 2 GHz, RAM 1GB, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000 DirectX 9. 0C.

Be kliūčių pasinerti į nuotykių pasaulį pirmiausia turite stabilų interneto ryšį, bet patogus naršyklę ir patikrinti žaidimo Granada Espada: Call of Destiny ", kuri nebus sunku praeiti. Pirma, skyriuje "Registracijos" reikia įvesti naujų žaidimų duomenis

1. Jūs turite prisijungti - manau norimą vardą charakterį, kuriam tu žaidi.

2. nauja žaidimų slaptažodį.

Tada paspauskite "Enter" ir gauti apie sėkmingo prisijungimo prie žaidimo serverio pranešimą.

Gali tekti palaukti šiek tiek laiko, jei serveris yra perkrautas, nes pasaulis Granada Espada jau turi tūkstančius gerbėjų. Taigi žaidimas Granada Espada: Call of Destiny internete reikia šiek tiek laiko įkelti. Norėdami užsiregistruoti Granado Espada: Call of Destiny ir visų kitų batų žaidimas greitai buvo patarta išjungti visus jūsų kompiuterio programas, ypač Įkelkite kitus failus iš interneto (torrent klientų ir parsisiųsti). Taip pat žaidimo serverį per savaitę profilaktikai. Nustatyti jos veikla gali būti rodiklis statusas serveryje, kuris yra pagrindiniame puslapyje vietoje - dešiniajame viršutiniame kampe.

Kai ryšys su žaidimo serverio Granado Espada internete patenkintas, būsite paraginti įvesti savo virtualų šeimos vardą. Šis pavadinimas bus aktyvus visų simbolių, kurie yra toje vietoje, į jūsų sąskaitą. Vardas pokytis jums reikia pašalinti visus senus simbolių, todėl kruopščiai galvoti prieš pasirenkant.

Kai registracija užbaigiama jums pradėti nuotykius, kuris atsidaro jums internetinis žaidimas Granado Espada: Call of Destiny. Pirmasis žaidimas vykdo jus į kareivines. Jie už savo simbolių bazę. Jūs statote savo herojai pasaulio Granada Espada ir formuojant kovinę grupę iš trijų simbolių. Siekiant sukurti naują pobūdžio žaidimas Granada Espada: Call of Destiny internete visada paspauskite "Sukurti charakterį."

Play žaidimą Granada Espada: Call of Destiny internete ir kurti savo šaliai, jums bus iš simbolių klases, pavyzdžiui,

1. Karys: aprūpinta dideliu fizinių jėgų. Stiprus Melee šarvai ir dėka gali išsilaikyti pakankamai ilgai. Todėl būtina naudoti šią klasę padengti grupės, kurie puola iš tolo poilsio.

2. Musketieris: Šaunamieji ginklai specializuojasi ilgą naikinimo, kuris gali būti keičiamas.

3. Skautų: pagalbinis būrys siekiama gydymo, stiprinti sąjungininkų naudojant potions ir susilpninti priešų spąstus.

4. Mag: sutelktas į masinių žalos burtus taikymo per atstumą pagal sąjungininkų vaizdu. Galite praleisti rašybos "levitacijos" ir tapti nesužeidžiamas vartų.

5. Elementalist: universalus magas, kuris varomųjų elementų gali taikyti didelę žalą, taip pat skatinančius apsaugines burtai sąjungininkų kariuomenė. Trūkumas - labai silpnas argumentas.

Kaip matote, kiekviena klasė turi savo savybes, stipriąsias ir silpnąsias puses. Online žaidimai Granada Espada suteikia jums pasirinkti pavadinimą ir seksas charakterio. Pirma, jūs galite sukurti tik vieną simbolį, o po išgyvena keletą paprastų mokymo misijų jums sukurti keli. Kuo ilgiau tu žaidi žaidimą internete Granado Espada: Call of Destiny ", tuo daugiau naujų simbolių unikalius gebėjimus, ginklų ir pirminę išvaizdą, galite sukurti savo barakus.

Sukūrę jūsų pirmasis simbolis įjunkite jį į rinktinę. Dabar tinka žaisti Granado Espada: Call of Destiny. Norėdami peržiūrėti šaudmenis savo charakterį, spustelėkite "Peržiūrėti įrangą." Už kiekvieną žaidimo klasę peržiūrėti savo tikrąjį šaudmenų. Dėl muškietininkai pagrindinio šaunamojo ginklo, nes kariai - kardai ir šarvai. Įranga gali gauti į muštynes ​​su pabaisomis ar pirkti su pinigais.

Geriausias būdas užsidirbti pinigų į šį žaidimą po didelių mūšių trigubas parduoti savo nepageidaujamų artefaktų rinkoje. Taigi pabandykite atsargiai išleisti nurašymas lobius po kovos ir atlikti dar daugiau. Tegul iš šių daiktų dauguma praversti, tačiau jie gali pelningai parduoti.

Miestuose rasite įvairių pirklių, kurie turi savo siaurą specializaciją

1. Prekybos šaunamieji ginklai - yra parduodamas pistoletai, šautuvai, kulkos ir šaudmenų už muškietininkai.

2. Ginklų dyleris - parduoda ginklus karių kardai, šarvai, šalmai ir tt

3. Prekybos magiški įrankiai - turi produktus magai ir Elementalists: magija kalnas, amuletus, todėl taikymo sritis

4. Prekybos įrankiai - parduoda potions papildyti sveikatos ir mana. Taip pat parduoda kriaukles ir kitus elementus naudojamus simbolius.

5. Kalvis - ginklai ir šarvai kovose susidėvi, todėl jiems reikia remontuoti.

Į Granado Espada: Call of Destiny žaisti įdomus, o ne nuobodus. Jūs dalyvauti patrauklių nuotykius, kuriuos sukūrėte kaip šeimos dalis - trijų žmonių komandoje. Pagrindinis uždavinys kuriant šeimą yra užtikrinti jos visuotinumą. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų šeimos narys turėtų papildyti jų artimųjų būrys. Valdymas toks būrys yra labai paprasta. Jūs kontroliuojate tik viena playable simbolių ir turi galimybę pereiti prie kitos, o likę nariai rinktinės sekti paskui tave.

Nuotykiai ir nuotykių romantizmo, kuris suteikia žaidimas Granado Espada dvasia: Call of Destiny, laukia Jūsų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos