Grand Voyage

Alternatyvūs pavadinimai: Grand Voyage

Žaidimų Grand Voyage - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer RPG strateginis viduramžių tema su trečiuoju asmeniu. Projekto vystytojas - bendrovė Ngames. Kūrėjai siūlo vartotojams vežami į fantazijų pasaulį ir eiti įdomių reisais, taip pat įsitraukti į prekybą ir atlaikyti didžiulę konkurenciją tarp tos pačios kaip esi alkanas ir skubaus turto pardavėjams. Ir dar kartą užsiimti kovų, nes yra daug niekšai, kurie nori atimti jūsų gera. Viduramžiais dažniausiai buvo neramus, ir kai pradeda žaisti Grand Voyage turėtumėte į tai atsižvelgti. Piratai čia nebus, bet tarp prekybos varžovus karas ne mažiau nuožmi. Jūs turėtumėte kruopščiai pasirengti mūšiui, tačiau reikia kurti savo laivyną. Iš pradžių jūs turėsite primityvus valtis, bet galiausiai tampa rankose didžiulį prekybos parką. Jei traukia žaidimų panašių dalykų, jums bus malonu su Grand Voyage internete. Be patikimo ekonomikos sudedamoji projekto turi daug privalumų. Tai graži grafika, akių malonus, ir galimybes, kurie yra prieinami žaidėjams, ir kainos dinamiškai keičiasi rinkoje, ir labai daug darbo, už kurį sudaro geros kepalas.

Viskas, ką jums reikia grįžti į vėlai Renesanso epochoje - tai yra įprasta Grand Voyage registracija. Jūs praleisti tik keletą minučių užpildyti specialią formą, ir tada galės prisijungti prie žaidimų bendruomenės ir imtis skubių verslo, kuris iškart užšokti visa krūva. Tamsiai vaidina svarbų vaidmenį, ty kai valstybė yra. Kad jūsų laivynas boesposoben turite nuolat jį tobulinti, mokyti, plėstis. Laivai gali sukurti savo. Didžiulis pasirinkimas modelių. Suimti kito laivo statybą, verta prisiminti, patikimus ginklus. Taip, iš pradžių tiesiog kapitonas, vienas iš daugelio šiame pasaulyje. Bet yra kas tampa legendinė asmenybė ir šlovės jų pasiekimus šansas.

Dėmesys prekybos operacijų. Kad prekyba yra svarbi jūsų gyvenime. Nors šis procesas gali būti gana pavojinga. Rinkos kainos yra suformuota pačių žaidėjų. Savo galios įtakoti situaciją. Kova dėl prekybos vertės tęsiasi visą žaidimo. Jei jums sužinoti, kaip gauti jų konkurentai, sėkmė ir pažanga yra teikiamos. Su kiekvienu nauju lygiu žaisti žaidimą "Grand Voyage tapo įdomu. O kai ateina laikas pradėti prekybos gildijos, ir jaučiasi kaip žmogus stovi tvirtai ant kojų šiame bekompromisę pasaulyje.

Tapti prekybos klausimais Ace, savo interesams apginti šildomų kovose, greitai ir greitai padaryti karjerą - ir tegul kankinasi pavydus bejėgis pyktis! Nemokama Grand Voyage suteikia žaidėjams džiaugsmo jūrą. Pabandykite gyvinti savo laisvalaikį pramogų, ir tai padaryti patys!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos