Gunz 2

Alternatyvūs pavadinimai: Gunz 2

Gunz Žaidimas 2 - įdomių kompiuterinio žaidimo tęsinys. Tai antroji dalis garsaus Korėjos įdomų žaidimą Gunz.

Gunz 2 yra įdomi interneto naršyklinis žaidimas, kuris yra galingas fizikos variklis žaidimo stiliaus šaudyklė, kurios nėra jokio kito žaidimo šio stiliaus.

Nuo 2 Gunz online laikoma naršyklinis žaidimas, jums reikia labiausiai atkreipti dėmesį į prieigos prie interneto. Tai žaidimas dirbo gerai, patikrinkite savo konfigūraciją paketų, kad pirkote, kai jūs prisijungti prie interneto. Už šį žaidimą, interneto greitis turi atitikti 100 Mbps.

Tačiau, šiuo klausimu jums kyla problemų, nukreipkite dėmesį į kompiuterio pajėgumo. Parametrai turi būti ne mažesnis negu aprašyta čia:

1. Atmintis (RAM): 1 GB.

2. Procesorius: Intel Dual Core (2. 0 GB)

3. Vaizdo plokštė: GeForce 6600

4. Kietasis diskas (Vinchestr): bent 3 GB.

Į Gunz 2 registracija nekelia jokių skirtumų dėl gebėjimo registruoti kitoje vietoje. Jums užsiregistruoti žaidime Gunz 2 rašyti šią informaciją specialia forma:

1. Jūsų vartotojo vardas.

2. Slaptažodis turi apsaugoti savo sąskaitą.

3. Jūsų e-paštas.

Tai pagrindiniai klausimai, kurie užduodami svetainėje. Šiuo metu nėra galimybės registruotis, bet galite pabandyti užsiregistruoti per populiarių socialinių tinklų - "Twitter" ir "Facebook".

Play Gunz 2 jums, pripažindama šią informaciją apie žaidimą:

- Klasės žaidimo režimas, kuris suteikia įgūdžių ir produktyvumo kelių klasių ginklų įvairovė, todėl jūs galite sukurti ir sustiprinti stiliaus sukurti sau originalų žaidimo charakterį.

- Galite patirti malonumą iš to, kad jūsų charakteris gali įgyvendinti daugiau sudėtingų akrobatikos šuolių ir šokti ten, kur tik nori.

- Šis žaidimas yra lengvas lygio kontrolę.

- Kiek įvairių triukų Gunz 2 yra daug didesnis nei versijų, kad atėjo anksčiau.

- Šis žaidimas naudoja sudėtingesnių funkcijų.

- Plati skaičius ginklų - dviejų tipų.

Į Gunz 2 žaidimą jums, kovoti su blogio bendrovių, kurios pagal pavaldinių kontrolės, su gebėjimais, kurios nėra prieinamos paprastiems žmonėms. Šie padarai yra ne gera ir jie pritamanno šurmulio.

Jūs galite ne nerimauti, jei jūs ką tik pradėjo žaisti stilių - šaulys. Šis žaidimas yra taip paprasta, kad nereikia paaiškinimo.

Iki šiol šis žaidimas yra ne iš operacijoje. Išleidimo data planuojama 2013 metų pabaigoje. Be to, ji nėra žinoma, ar žaidimas Gunz 2 parašyta rusų kalba.

Gunz 2 Online - yra įdomus žaidimas, kad daugelis žmonių jau laukė septynerius metus. Ir tai lūkesčiai turi atitikti lūkesčius. Netrukus jūs patirsite malonumą. Mes tikimės, kad jūs turite kantrybės laukti žaidimo Gunz 2 ir kad žaidimas tikrai bus laimėti kiekvieną pažangių žaidėjų ir tiesiog smalsu grotuvas dėmesio.

 

Žaisti pat