Haddan

Alternatyvūs pavadinimai: Sąrašas Go

Sąrašas Go žaidimas internete - įspūdingi pasaulį pasinerti į, kad, jums reikia tik

Stabilus ryšys su internetu.

Įdiegtas jūsų kompiuteryje, naršyklėje.

Taip pat į pasaulio sąrašą Eiti duris atvėrė jums reikia užsiregistruoti sąrašas Go žaidimas, kuris susideda iš kelių etapų.

1. Įveskite naują vardą (jūsų charakteris vardas).

2. Įveskite naują slaptažodį, kad jį patvirtintumėte.

3. Įveskite savo elektroninio pašto adresą žemiau.

4. Paspauskite "Tęsti" mygtuką.

Registracija sąrašas Eiti beveik baigtas. Be to, naujame lange galite nurodyti bendrą informaciją apie jus (jūsų tikrasis vardas, lytis, ir todėl šūkį ) Ir jūs galite pradėti naują gyvenimą pasaulyje sąrašą Go.

Taip pat rekomenduojame, kad jūs įdiegti į savo AK kliento žaidimą. Jos įrengimas padės jums sutaupyti pralaidumą žaidimo metu, o taip pat pranešti jums apie visus žaidimo serverių pokyčius. Jūs galite atsisiųsti klientų internetinius žaidimus. Įdiegimo failą sveria tik 1 MB. Klientas bus išsaugoti nuotraukas iš serverio ir paleisti žaidimą ateityje paspartinti jų svorį kelis kartus.

Sąrašas Go Kai registracija užbaigiama jūs einate sukurti savo charakterį pasaulio Sąrašas Go. Galite pasirinkti lytį ir išvaizdą pobūdžio. Palaipsniui, kai tu žaidi Sąrašo Eik, šis personažas bus įgyti patirties ir taip pagerinti jų darbą, įgyti naujų gebėjimų ir įgūdžių.

Norėdami žaisti žaidimą sąrašą Grįžti internete pasirinkti iš esate tik trys rasės: žmonės, elfai ir orkai. Kiekviena gentis turi savo įgimtas savybes, kurios įtakoja pradines savybes ir įgūdžius.

Orkai: Avid Grunt, kurie kalba daug dviejų rankų ginklą ir aprūpinta fizinės jėgos. Pagal savo pobūdį, o gremėzdiškas.

Elfai Specialistų kovoti su dviem kalavijais. Nepaisant to, kad brutalia jėga trūkumo kompensuoti šį įgimtą įgūdžių. Priešas negali net gauti nirazu elfas mūšyje.

Žmonės: Ekspertai šarvai ir kitos apsaugos. Gali būti pakankamai ilgas, kad atlaikytų įsiutę išpuolių priešų, kovoti su viena ranka kalaviją.

Nuo jūsų charakterį (sėkmingų kovų bei vykdant užduotis) statistikos priklausys nuo jo maitinimo žaisti. Nepamirškite tobulinti šaunamųjų ginklų nuosavybe gebėjimus ir vykdo jos tobulinimo, nes ji įtakoja jūsų žalą.

Dėl sėkmingos pradžios yra geriausia pradėti nuo arenos, kur žaidėjai kovoja įgyti patirties. Jūs taip pat gali atlikti įvairias užduotis ir misijas. Stenkitės žaisti internete sąrašas Go ir parengti reikiamas savybes savo charakterį, pasirenkant tarp: vikrumo, jėgos, ištvermės, energijos, išminties, intelekto, intuicijos, ir pyktis. Gavusi naujos patirties taškų jūs juos paskirstyti tarp šių savybių, taip sukuriant visiškai originalų charakterį. Kai kurie įgūdžiai yra naudingi mūšyje, o kiti visuomeniniame gyvenime, kuris taip pat atstovauja pasaulinėje Sąrašas Go. Taika ar karas - pasirinkti.

Online žaidimai Haddan talpina platų įvairių pagalbinių artefaktus, potions, magiški niekučių pagalbinio pobūdžio, kuriuos galima rasti gausa į pasaulio Sąrašas Eik parduotuvėse. Jūs galite tapti pasakiškai turtingi kazino ir pirkti Jums desperatiškai norimų artefaktai interneto aukcione.

Sąrašas Žaisk pasaulyje gali sau leisti tą patį malonumą, kaip ir gyvenime. Į žaidimą yra ir kariniai ir taikūs būdų uždirbti pinigus. Kiekvieną kartą, kai jūs lygiu, jūs gaunate tam tikrą pinigų sumą. Yra kovos ir taikiai profesija prieinama jūsų charakterį.

Mūšis

Woodward. Darbas gana pavojinga, nes jūs turite atlikti reguliarius reidus į mišką kupina pavojų. Jūsų tikslas - rasti talpyklos lobių ir gauti profesionalią patirtį.

Giltinė. Jo misija - apsaugoti naudingus augalus nuo vabzdžių. Su iš Reaper sėkmė pasireiškia kai kurie augalai, kad jūs galite parduoti.

Taikos profesija

Miner. Ši profesija yra labiausiai prieinama visiems simbolių. Jūs išgauti išteklių kasyklos ir gali jas parduoti.

Kalvis. Naudojant išteklius, galite sukurti savo ginklą ir jį parduoti. Turite daug draugų, kad būtų užtikrintas užsakymus.

Alchemikas. Modelių magija potions, magija ginklas reikalauja.

Prekybininkų. Galite atidaryti savo parduotuvę ar pirkti prekes iš kitų gyventojai Pasaulio Sąrašas eiti ir parduoti savo jau mažą kainą Jums. Jūs taip pat galite padaryti dalykų, parduotą ir jums išgauti išteklius

Sąrašas Grįžti internete atveria pasaulį alsuoja kontrastais ir spalvingų nuotykių. Čia jūs rasite baras vadinamas "Vakarų" ir senovės kovos menų mokyklos. Sąrašas Eiti internetinis žaidimas tavęs nepaliksiu abejingi. Ruoškitės jaudinantis nuotykių žaidimas sąrašą Grįžti internete laukia Jūsų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos