Derliaus žemė

Alternatyvūs pavadinimai: Derliaus žemę

"Gamyk"derliaus žemę gimtojoje šalyje.

"MysteryTag"mobiliųjų ir kompiuterinių žaidimų kūrėja sukūrė puikią idėją sukurti patriotinį šališką žaidimą. "Harvest Land"- tai pirmasis ūkio treniruoklis, kuriame gyvena ukrainiečiai, rusai, baltarusiai ir kiti slavų atstovai. Žaislas atrodo ryškus ir protingas, kuris maloniai atrodo. Jei esate šiek tiek pavargę ūkių su egzotiniais augalais ir gyvūnais, zombiais ir kitais mistiškais gyvūnais, pabandykite atsisiųsti slavai:"Farm". Tai atneš šviežią emocijų sritį, kurią taip vertina bet kuris žaidėjas.

. Žaidimas platinamas nemokamai, tačiau tapo tradicija įvesti mokamą turinį, kad paskatintų naudotojus pagreitinti realių pinigų procesus. Nors tai nėra būtina, bet kartais be finansavimo, sunku judėti į priekį. Jei telefone nėra vietos, bet žaislas yra įdomus, galite atsisiųsti"Slavs: Farm"kompiuteryje. Arba kaip alternatyva, įdėti į abu įrenginius ir vienu metu sukurti du ūkius.

Mes surenkame turtingą derlių.

Prieš jums klasikinę žanro versiją:

  • Complete tasks

, kaip jūs galite pamatyti, žaidimas"Derliaus žemė"nuvažiavo per mušamą kelią, bet jis netapo mažiau įdomus.

  • Plant skirtingus laukus ir derliaus
  • Išplėsti teritoriją naujoms lovoms
  • Išvesti gyvūnus
  • Pastatykite pastatus ir juos patobulinkite
  • Prekių pakavimas
  • Pagalba su kitais žaidimo dalyviais
  • Sužinokite apie prekybą
  • Žinoma, čia yra žvalumas ir tai, kas daro jį originalu.

. Gyvūnai taip pat yra gana atpažįstami ir gimtoji kiekvienam kaimo gyventojui yra karvės, vištos, kiaulės. Kai jūs derinate pasėlius ir gyvulininkystės produktus, turite jas įdėti. Dėl to nėra geresnės vietos, nei apiplovimo, bet ji negali tilpti visko. Kaip gerą šeimininką turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip ją išplėsti, todėl jums reikia medžiagų ir įrankių.

Čia kūrėjai ir rūpinosi, kad žaidėjai aktyviau skleisti savo pinigus. Nors sėkla auga su jūsų pastangomis, bet labai mažai, o kitai plėtrai reikia dar daugiau medžiagų. Jei norite juos įrašyti, reikia daug pastangų ir laiko, tačiau jei į sąskaitą įnešate tam tikrą sumą, ji greitai išsprendžia problemą. Kaip tęsti, kiekvienas pats nusprendžia.

Slavai: ūkio žaidimas puikiai subalansuotas ir paliks visai šeimai, taigi galėsite surengti nedidelį konkursą, kuris greičiausiai taps lygiomis sąlygomis. Ypač įdomu žaisti be sunkios artilerijos, ty mokėti už savo veiksmus. Galima gauti reikiamus resursus. Jie yra išduodami už pasiekimus, susiduria su lovomis, kai derasi, jei gydo paukščius, triušius ir kitus gyvus daiktus su saulėgrąžų sėklomis ir kitomis gardumomis. Kartais jie gali būti rasta teritorijos valymo metu iš akmenų, krūmų, žolių ir medžių. Taigi, jūs gausite vertingą medžiagą naujiems pastatams.

Tai nebebus vietos, bet reikia tobulėti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos