Šieno diena

Alternatyvūs pavadinimai: Hai Dai

Game Hay Day yra perspektyvus ūkis.

"Farmer"temos kūriniai sukuriami daug, bet kiekvienas yra įdomus savaip. Išgirskite garbę spaudoje ir"Hay Day"žaidėjams, kuriuos sukūrė"Supercell"studija. Tai puikus simuliatorius žaidimams mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Jis pasirodė prieš keletą metų, tačiau kūrėjai vis dar tai daro, periodiškai išleidžia naujinius. Labiausiai įdomus prasideda, kai atvyksta atostogos, tada ūkis tampa nepripažįstamas. Helovinas, Kalėdos ir Naujieji Metai, Velykos, Patriko diena yra keletas pavyzdžių, kai žaidimų aikštelė visiškai atrodo.

. Kiekvienas gali nemokamai atsisiųsti"Hay Day"savo telefone ir bet kuriuo metu sustoti derliaus metu arba atlikti užduotį. Norėdami tai padaryti, jums reikia interneto ryšio, kad galėtumėte bendrauti su draugais, kartu dirbdami tam tikromis užduotimis arba padėti naujokams.

Jūsų galimybės.

Daugelis jau įvertino galimybę atsisiųsti"Hay Day"į kompiuterį. Tuo pačiu metu viskas, kas pateikiama mobiliajame telefone, yra prieinama.

"Game of Hay Day"pritraukia ryškią grafiką, o kai pradedate žaisti, sunku nusirengti.

 • Gūrinio ūkio plėtra
 • Gaminau tai asmeniniam malonumui
 • Produkcija ir derliaus nuėmimas
 • Pardavimo perteklius rinkoje
 • Trūksta
 • įsigijimo
 • Užsakymų vykdymas ir pristatymas
 • Nuolatiniai pastatų ir mechanizmų patobulinimai
 • Prieiga prie dekoratyvinių elementų
 • Iš pradžių reikės daug darbo, kad gautų prieigą prie visų struktūrų, gyvūnų, augalų ir mašinų. Tačiau kai pasiekiate aukštesnį statusą, galite šiek tiek atsipalaiduoti, kaupti išteklius ateityje.

  Dabar nemanau, kad šis procesas yra begalinis. Derliaus brandinamas daug greičiau, nei jūs turite galimybę išplėsti naują saugyklą. Kai lentynos pilnas, turėsite ką nors parduoti, kad išvalytumėte vietą. Visų rūšių prekėms turite tik vieną sandėlį, o tik žvejybos reikmenims ir gaudymui - atskira patalpa.

  Finansinė žaidimo pusė.

  Kiekvienam patobulinimui reikia kaupti ne tik atitinkamas medžiagas, bet ir valiutą. Žaidimų monetas ir brangiuosius akmenis lengva surinkti krūtinėse, kurios periodiškai atsiranda teritorijoje, ir užpildytą užduotį. Kitas variantas pirkti trūksta tikros pinigų, bet"Hay Day"žaidimas yra pastatytas taip, kad tai nebūtinai yra. Visiškai įmanoma pasiekti sėkmę be papildomų kapitalo injekcijų. Jei jums patinka gauti sau tai, ko jums reikia, turėsite dirbti ir sutaupyti pinigų, nes kai kurie dalykai yra brangūs. Pavyzdžiui, jei pataisysite valtį, galėsite plaukti į atskirą salą, kad galėtų žvejoti.

  Tačiau teritorija nėra turtinga žuvimi. Kartais yra mėlynos ančių, iš kurių galite pasiimti vertingų plunksnų ir vis tiek surinkti keletą uogienių uodegų. Tačiau tai reikalauja specialios įrangos, ir tai reikalauja daug pastangų, laiko ir išteklių. Ir mes turėsime pastatyti ir tobulinti baseiną ir automobilį šiai gyvam tvariniui, kuris taip pat yra brangus. Bet tada jie patys atrodo ir atneš jums naudos.

  Kaip jau minėta,"Hey Day"žaidimas yra labai grazus. Tam tikru etapu, kai jums nereikės sutaupyti pinigų kitam pirkimui ar siurbimui, atkreipkite dėmesį į dekoracijas. Parduotuvėje yra daug gražių daiktų, o gyvulių rutuliuose galima keliauti net su auksine plyta. Įdėti statulas, garbanotas žibintus ir kitus papuošalus savo augintiniams buvo gražus. Taip pat galite fotografuoti savo ūkį ir parodyti savo draugams. Palyginkite savo laimėjimus su kitais ir laimėkite varžybas.

   

  Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos