Heroes of Gaia

Alternatyvūs pavadinimai: Heroes of Gaia

Ši strategija - dar vienas šedevras iš aeria žaidynėse. Daugelis žaidėjų sako, kad žaidimas Heroes of Gaia turi daug padaryti su žaidėjai serijos Disciples mėgstamiausią, bet, tiesą sakant, šis projektas turi savo atskirą ir žavesio. Žaidimas yra labai įdomus ir gali nuo pirmos minutės, kad patrauktų jums savo sklypo. Gražiai nupiešti grafiką gali tik grožėtis ir kokybės gameplay tik padvigubina malonumą. Trumpai tariant, jei jums patinka strategiją internete, tada šis žaidimas - tai, ko jums reikia.

Su Heroes of Gaia internete galėsite ieškoti naujų žemių ir užfiksuoti, nes jie statyti savo pilis ir pastatai. Pagamintos iš išteklių reguliariai gali padaryti pelno, net jei nebus žaidimą. Jūs galės surinkti lėšų iš karto po naujo įvesti žaidimą. Jūs turite sukurti savo imperiją, yra vienas statusas. Tai reiškia, kad jūsų nugaros nebus didelė armija, ir visi jūsų laimėjimai bus vien tik jūsų asmeniniai nuopelnai. Būkite atsargus ir protingas karys, visada stengiuosi, kad geriausiai kreiptis į priešą. Jūs turėsite sudaryti taikos sutartis ir sąjungas, siekiant išlaikyti gesinimo ir kova priešų - visi už vieną dieną labui kalbame apie jus, kaip labiausiai drąsus ir galingas imperatorius.

Tai internetinis žaidimas, bet, nes jūs jau turėtumėte būti pasirengę už tai, kad Heroes of Gaia registracija bus reikalaujama pradėti. Žaidimo sąsaja dar nėra pritaikyta anglakalbių vartotojų, bet jūs supainioti šis faktas neturėtų - kontroliuoti žaidimą taip paprasta, kad jūs galėsite suprasti jį, net be žodyno pagalba, įskaitant užpildyto registracijos formą. Atminkite, kad prieš žaidimą, jums reikės atsisiųsti ir įdiegti Unity Web Player, kuris dar labiau padėti jums žaisti be jokių problemų tiesiai iš savo naršyklės.

Norėdami pradėti registraciją, paspauskite «Plat Nemokama», kuri yra įsikūrusi prie žaidimo ekrano apačioje.

Prieš atidarydami registracijos formą užpildyti, kad jūs galite pradėti žaisti herojai Gaia. Sekite visus paragina sistemą ir užpildyti visus užsakymo srityje (jums reikės nurodyti vardą ir slaptažodį įvesti į biurą, ir užrašyti elektroninėje dėžutėje adresą).

Jei norite, galite apeiti registracijos procesą, leidimą projektui, naudojant duomenis iš savo puslapį "Facebook". Ir jei tai ne rečiau kaip kartą žaidėte žaidimą iš Aeriya, tada jums nereikia registruotis visus - jūs tai padarysite dar per pirmąjį susitikimą su projekto.

Prieš pradėdami žaisti žaidimą herojai Gaia, jums reikės pasirinkti žaidimo serverį. Jūsų pagrindinė užduotis - siurbti ir sukurti savo charakterį, gauti pergalės taškus. Žaidimas turi keletą didelių rasių simbolių:

Žmonės.

Elfai.

Orkai.

Undead.

Projektas laukia daugiau nei 40 milijonų žaidėjų visame pasaulyje. Paskubėkite ir jūs įrodyti sau mūšio lauke. Gali tai padaryti dabar, nes žaisti herojai Gaia NEMOKAMAI!

 

Žaisti pat