Jagged Alliance

Alternatyvūs pavadinimai: Jagged Alliance

Žaidimas Jagged aljansas Prisijungę - naršyklinis multiplayer RPG pagrįstą strategiją. Sukūrė Gamigo milžinišką veiksmų džiugina vartotojus tokiomis savybėmis kaip realistiškus 3D grafika, didžiulis pasirinkimas užmokesčio vienetus, gebėjimas kurti savo verslą, labai arsenalą ginklų, spalvinga mūšį su realių žaidėjų, pašalinti dėl dirbtinio intelekto kliūtis. Jagged aljansas Prisijungę yra vertas tęsinys ankstesnių projektų. Galų gale, jis išsaugojo funkcijų žaidimų panašių dalykų ir įgijo papildomų privalumų, išskiriančių jį iš kitų virtualių pramogų. Reikalauja žaidėjų tinkamai vykdyti savo misiją siurblys Samdinių priklausančius kariuomenės rūpinasi ginklų ir sukurti taktiką. Iššūkis didžiulis priešų ir parodyti, kad jūs galite būti geriausias iš geriausių!

Sąrašas sistemos reikalavimų neatgraso jos beprotiška. Gameplay yra gana tinkamas dėl toliau PC konfigūracija: KT "Windows" XP ( SP 2) / / 7 Vista, Intel Core 2 Duo 1. 8 GHz, 512 MB video ( Geforce 8800 / ATI 2600); "DirectX 9". 0s, RAM 2 GB, 3 GB kietąjį diską. Jei visi šie parametrai yra normalus, Jagged aljansas Prisijungę registracija bus suteikti prieigą prie vienos iš internete labiausiai linksmas šauliai. Sukurti sąskaitą - procesas yra gana greitai. Prisijunk į žaidimą Jagged aljansas Prisijungę numato žaidimo pavadinimas, elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir priėmimą Vartotojo susitarimas įvedimo. Po to, jūs galite saugiai dėti į brutalų karą pasaulyje ir kurti savo įmonę.

Iš pradžių jūs turėsite nuspręsti, prie kurios klasės priklauso veikėjas. Iš penkių esamų klasių (Sentinel, vadovavimo kariais, snaiperio, šaulys, karių) Galite pasirinkti bet Vending. Tada jūs turite surinkti iš samdinių paslaugą. Sąnaudos vienetų žaidimo daugiau nei 60 rūšių. Jūs turite išmokti pasirinkti tinkamiausią, kad įrenginys buvo sudaryta iš vyrų, kurie sugeba atlikti įvairias funkcijas. Žaisti Jagged aljansas Prisijungę Jūs siurblinės samdinių. Kiekvienas iš jų didesniu ar mažesniu mastu asmeninių parametrų, tokių kaip ištvermė, vikrumas, suvokimo, refleksai, tikslumo. Įsitikinkite, kad jų įgūdžiai pagerėjo - ir jūsų šansai yra sėkmė bus žymiai padidinti!

Verta paminėti, kad yra specialus maskavimo vienetai. Jūs galite tiesiog turi suteikti reikiamus ginklų samdinių. Problemos, susijusios su šio neiškils. Po kurso karo yra šimtai rūšių ir ginklų, ir šarvai.

Kiekvienas, kuris prasideda Jagged aljansas Prisijungę žaisti praeiti misijos įgyvendinimą. Pripratę šiame pasaulyje, jūs galėsite atlikti sudėtingesnes užduotis. Žaidime yra daug įvairių kovinėse misijose! Pagrindinis dalykas yra ne tinginiai! Kaip PvP sistema, ji susideda iš šių tipų kovų:

- Deathmatch, kur nugalėtojas yra tas, kuris lieka žaidime bent vienas samdinys;

- Medžiotojas apdovanoja surinkimą;

- Search & Destroy, kuris bus susijęs su priešo tikslų naikinimo, ginant savo objektus.

Kiekviena pergalė - tai savaime labai saldus jausmas. Tačiau, be to, jūs gausite materialinę kompensaciją. Niekas dar atsisakė garbės taškų arba premiją kuro pavidalu.

Pagrindinis bruožas žaidimas yra gebėjimas būtų galima palyginti su kitais žaidėjais. Verti priešininkai jums bus automatiškai rasti sistemos Piršlybos. Kuo didesnis tavo reputacija, stipresnis bus priešas.

Beje, žaisti Jagged aljansas Prisijungę bus lengviau, jei jūs perkate aukso. Iš pradžių išduotas mažą laisvą aukso, bet tada jis turės pirkti. Tačiau šis pasiūlymas yra savo nuožiūra.

Gerbiami gerbėjai suvirpinti, patikėkite manimi, jums nebus nusivylė! Šis žaidimas yra tikrai puikus būdas pakelti adrenalino! Tarkime, kad sudėtingų realijų karo visada lydi sėkmės jums!

 

Žaisti pat