Kazokai: Atgal į karą

Alternatyvūs pavadinimai: Kazokai: Atgal į karą

Žaidimas kazokai: Atgal į karą - vertas tęsinys per keletą mėnesių sugebėjo išmušti iš vėžių dauguma žanro gerbėjai strategijos projektą. Tai drąsūs kariai, kurie dar kartą buvo karo istorija. Taigi būkite pasiruošę išleisti artimiausiomis dienomis prie kompiuterio. Ir perspėti visus draugus - kas žino, kad jis supras.

Tai galbūt vienas iš labiausiai vertingų projektų, užtrukti keletą dienų, savaičių, mėnesių, net ir taip, neprieštaraujate praleisti gyvenimą. Į naują Kosakų Atgal į karo pagrindinis "apgauti" išlieka nepakitęs - kietas ekonominė dalis. Kas tiesa, dabar jos vienos pergalės nebus pakankamai.

Nors dauguma projektų, susijusių su šio žanro, dauguma sėkmingų kovų priklauso nuo skaičiaus tenkantys priekinės linijos kovinės įrangos, pergalės kazokai galimybė yra glaudžiai susijęs su Gamer įgūdžių ir savo lygio taktinio mąstymo. Be kazokų: Atgal į karą galima laisvai naudotis visomis esamomis kovos konstrukcijas, siekiant gauti pergalę. Taigi, kavalerija paprastai trunka masiškai svarbi disciplina pėstininkų ir artilerijos pavyks tik tuomet, jei ji yra tinkamai įtrauktos į mūšio. Per mūšį kovoti vadai bus nudžiuginti palatos malonų žodį ir pavyzdį, žinoma.

Apskritai, nieko pasakyti - tas pačias kazokų, kurie galėjo tave myliu dar kartą gretas, jie atgal ir pasiruošę skubėti į mūšį tai labai antra!

Norėdami pradėti žaidimą, kaip anksčiau platinamos pirmiausia reikia kazokų: Atgal į karo atsisiųsti. Jūsų dispozicijoje torrent ir daug daugiau esamų nuorodų įvairovė - nieko neneigia, ir po kelių minučių jis galės pasinerti į mėgstamą žaidimo. Kai įvedate žaidimas iš karto suprasti, kad kūrėjai ne prarasti laiko veltui - malonią staigmeną ir inovacijos leidžia mums, kad žaidimas, kaip patogu ir įdomu. Pažymėtina, kad naujas dizainas atrodo labiau strateginis, kuris žada žaidėjams naujų nuotykių ir nepamirštamų emocijų.

Dabar žaisti Kazokai: Atgal į karo bus naudojamos dvi naujas šalis - buvo įtraukta į Šveicarijoje ir Vengrijoje žemėlapyje. Todėl reikia paruošti iš naujo ištirti ginklų, strategijų ir pasirinkti tinkamiausią veiksmų galimybės charakteristikos (ar sąveikos - Žaidimo Cossacks: Back to karo leidžia žaisti, suteikdami savo vaizduotei laukinių, jūs turite kiekvieną galimybę išbandyti savo laimę kaip taktika).

Dėl palūkanų kūrėjams buvo įtraukta į projekto keletas papildomų vienetų, kuriame jūs turite padaryti didelį darbo vietų skaičių. Šiuo metu projektas parengtas už maždaug šimto unikalių misijų gerbėjų. Sukuria tinkamą atmosferą cool grafika ir puiki muzika.

Pažiūrėkite, kas dar naujo tikitės projekte gali būti peržiūrėti ir kazokų: Atgal į karą vaizdo priekaba. Kad jis tavęs nepaliksiu abejingi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos