Pasaulio čempionatas

Alternatyvūs pavadinimai: Pasaulio čempionatas

Pasaulio taurės internete - tai masinės naršyklinis žaidimas į "futbolo vadovo", kuriame žaidėjas veikia kaip futbolo klubas, vienas iš 16 profesionalų futbolo lygų savininkas žanrą.

Pasaulio taurės internetinis žaidimas nereikia įdiegti žaidimo klientą, ir yra prieinami iš bet kokia naršykle. Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite Registruotis Pasaulio čempionatas: Jūs galite patekti į žaidimą su socialinių tinklų pagalba, pavyzdžiui, Mail. ru, "Facebook", Klasiokai, V. (jei registruotas sąskaitą viename iš jų), arba tiesiogiai iš svetainės per registracijos formą (yra lauko duomenų tipo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, sutinku su žaidimo taisyklėmis susipažinau ir paspauskite mygtuką "Registruotis"). Registruotis šiame etape žaidimą Pasaulio taurės baigiasi, ir tada sukurti žaidimo parametrus: naujame lange, įveskite vartotojo vardą į atitinkamus laukelius (nick) Pavadinimas klubo ateitį, pasirinkti Nacionalinė lyga 16 šalių, ir spustelėkite "Toliau". Po to, kitame ekrane bus paprašyta atlikti mokymo kursus apie žaidimą (patartina imtis! ) Arba atsisakyti. Na, dabar jūs galite žaisti žaidimą internete Pasaulio taurės.

Pagrindinis žaidimo tikslas yra pirkti ir mokymas žaidėjus, taip pat pasirinkti optimaliausius žaidimo taktiką ir vystyti klubo infrastruktūrą. Be to, jums reikės samdyti daugiau jaunų žaidėjų savo išsilavinimo ir dalyvauti įvairiuose nacionaliniuose turnyruose.

Pagrindinis žaidimo tikslas - sukurti sėkmingiausias futbolo klubas šiame projekte.
Pirma pergalė žaidimai, komanda gaus pirmąjį lygį. Pasiekti 2. lygį, komanda automatiškai paduodamas pasirinktos šalies čempionate (šiuo metu ji liks). Pasiekti naujus lygius, galite eiti į viršų padalinys, kur nauji pastatai bus galima naudotis infrastruktūra klubo, ir daugiau patrauklių turnyrai. Norėdami pereiti į kiekvieną naują lygį, jums reikia gauti tam tikrą patirtį, kuri yra pateikta dalyvavimo žaidimuose (nugalėtojas - 3 taškų už lygiąsias - 1 taškas).

Kiekvienas žaidėjas turi savo vietą žaidime, ir kiekvienas daiktas turi savo ypatybes. Čia yra pagrindiniai bruožai, atsiradę projekto internetinis žaidimas Pasaulio taurės
žaidėjų - vartininkas (greitis, judrumas, reakcijos)
- Defender (greitis, atsižvelgiant kamuolį, asmens sveikatos priežiūros, kontroliuoti kamuolį, precizinis pavara)
- saugas ir priekį (greitis, kontroliuoti kamuolį, tikslieji streikai, elektros štampus, precizinis pavara).
Po kiekvienų rungtynių iš žaidėjų savybės keičiasi, ir jiems kokybės lygis priklauso nuo įvairių sąlygų, pavyzdžiui, autobusų ir komandinio koučingo lygiu, rungtynių svarba ir tt ir tt

Labai svarbus vaidmuo tenka atskirų žaidėjų veiklos
Talent - didesnis žaidėjas talentą, greičiau jis vystosi.
P. pasirengimas - išsiaiškinti, kaip žaidėjas yra paruoštas rungtynių.
Moralė - didesnis indeksas, labiau pasitikintys žaidėjas jaučiasi srityje.

Kiekvienas žaidėjas turi nustatyti atlyginimą, kuris kinta priklausomai nuo patirties ir įgūdžių (aukštesnė klasė, tuo daugiau algos).
Play Game World Cup internete galima dalyvauti įvairiuose Draugiškose rungtynėse ir turnyruose, organizuoti savo komanda tinkamiausią stilių: greitas žaidimas tarp kitko, dažniausiai groja perdavimo arba seilėtas.

Pasaulio taurės internetinis žaidimas leidžia bet komandos žaidėjui nustatyti statusą: Palik komanda, parduoti arba Atmesti.

Groti Pasaulio čempionatas bus įdomus visiems, kurie nėra abejingi futbolui. Jei kas nors turite kokių nors klausimų apie šį žaidimą, kurį galima rasti klientų aptarnavimo visada reikia pagalbos. Šioje apžvalgoje mes ne visi šio žaidimo projekto ypatybės, nes ji yra pakankamai didelis ir funkcionalus. Ir ačiū prieinamą ir suprantamą informacijos turinį, gali daug išmokti žaidimo metu.

Kad galėtumėte žaisti Pasaulio taurės, nereikia daug, tik noras, noras pasiekti savo tikslus, ir, žinoma, Pasaulio taurės registracijos internetu!

 

Žaisti pat