LawBreakers

Alternatyvūs pavadinimai:

Games LawBreakers yra dinamiškas šaulys. Prieš žaidžiant"LawBreakers"žaidimą, kuris tapo futuristinių pasaulių gerbėjų skaniu skuduru. Kūrėjų pasirinkta tema dėl jų šedevrų yra po apokaliptinio pasaulio plokštumoje, kurioje jis turi išgyventi.

Iš 2017 m. Vasaros pabaigoje bendrovė planavo išleisti projektą, o žaidėjai negali laukti, kol jie galės žaisti"LawBreakers"žaidimą. Dauguma azartinių lošimų stengėsi iš anksto užsisakyti, tai tik kompiuteris ir prefiksas - skirtingi terminai. Kas planuoja atsisiųsti"LawBreakers"ir įdiegti į CP, turėtų būti laiko iki liepos 7 d. Tačiau PS4 iš anksto užsakytų kopijų skaičius yra apribotas iki 5000 kopijų, todėl geriau skubėti.

A pozicijų rinkiniams, abiem platformoms jie yra vienodi:

  • Atsižvelgiant į herojų kortelių rinkinius, kiekvienai daliai pagal instaliaciją
  • Destart Abaddon
  • Pagrindinis asmeninis dėžutė su numeriu
  • Nickle Deadzo, elito lipdukai LawBreakers ir net atvirukas

Visas skiriamasis bruožas yra tai, kad kompiuterio parinktis bus skaitmeninio Deluxe kodo forma, kitaip nei PS4 leidimas, kuris platinamas fizinėmis kopijomis. Bet nesidok, nes pats žaidimas pritaikytas mūsų žaidėjui, ir mes tiesiog turime palaukti.

Pirma, nei"LawBreakers", norint žaisti, nėra įdomu sužinoti fono. Renginiai vyksta mūsų planetoje, tačiau tolimoje ateityje. Katastrofa sunaikino Mėnulį, dėl kurio kilo pasaulinės problemos: klimatas pasikeitė, prasidėjo natūralūs kataklizmai, radikaliai pasikeitė antžeminė gravitacija. Tačiau žmonija negyvena, bet sugebėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų. Dėl senojo pasaulio nuolaužų išaugo naujoji karta, labiau pažengusi. Žmonės išmoko gyventi transformuotoje aplinkoje ir net pastatė atnaujintą civilizaciją, dar labiau pažengusią.

Pirmiausia atrodė, kad gyvenimas vis geriau ir pusiausvyra atkurta. Visuomenė buvo suskirstyta į dvi grupes: mafiją ir teisę. Jūs laukiate įspūdingų kovų naudojant fantastinius ginklus ir transporto priemones. Pavyzdžiui,"Juggernaut"greitai renka panaudotą kurą; Jei"Omega"yra visiškai įkrauta,"Gunslinger"patiria daug žalos; Wraith kenčia mažiau melee kovos ir efektyviau sprogdina bombas.

 

Žaisti pat