„LawBreakers“

Alternatyvūs pavadinimai: „LawBreakers“

„LawBreakers“ yra dinamiškas šaulys.

Boss Key Productions yra pirmaujančio asmens šaudyklės PC ir PS4 kūrėjas. Prieš pradėdami žaisti „LawBreakers“, kuris tapo skaniu rutuliu futuristinių pasaulių gerbėjams. Kūrėjų pasirinkta tema šedevrui priklauso po apokaliptinio pasaulio, kuriame išgyventi, plokštumoje. Tai tik vietoj vaizdingų griuvėsių ir žmonijos atliekų, žaidėjas mato visiškai unikalią visatą.

2017 m. Vasaros pabaigoje bendrovė suplanavo projekto išleidimą, o žaidėjai negali laukti, kol galės žaisti „LawBreakers“. Ir dauguma lošimų pasirūpino pasirūpinti išankstiniu užsakymu, tai tik kompiuteriui ir konsolei, skirtingoms sąlygoms. Kiekvienas, kuris planuoja atsisiųsti „LawBreakers“ ir įdiegti jį į vadovą, turėtų turėti laiko iki liepos 7 d. Tačiau „PlayStation 4“ savininkai gali galvoti apie iki rugpjūčio 4 d. Vis dėlto PS4 kopijų skaičius išankstiniame užsakyme yra tik 5 000 kopijų, todėl geriausia skubėti.

As rinkinių rinkiniams, jie yra vienodi abiem platformoms:

  • „Hero“ kortelių rinkiniai kiekvienai grupei nustato
  • kopiją
  • Dadi Abaddon
  • Originalus asmens dėžutės numeris
  • Dayzo lipdukas, „LawBreakers“ elitiniai lipdukai ir postcard
Vienintelis skiriamasis bruožas yra tas, kad kompiuterio versija yra „Deluxe“ skaitmeninio kodo forma, skirtingai nei PS4 leidimas, kuris platinamas fizinėmis kopijomis.

A mažai erzina aplinkybė, kad rusakalbiai žmonės, norintys prisiregistruoti atviram testui, negalės to padaryti, nes prekės jų regione nėra prieinamos, o tai rodo pop-up pranešimas. Bet nebūkite liūdna, nes pats žaidimas yra pritaikytas mūsų žaidėjui, ir jūs tiesiog turite laukti. Tie, kurie jau patyrė žaislą, buvo patenkinti, tačiau pareiškė, kad jis turi būti nuolat budrus, nes viskas vyksta per greitai. Situacija keičiasi žaibišku greičiu, o mechanizuoto pasaulio grožis trukdo neatidėliotinų užduočių vykdymui.

Apie sklypą ir likusią dalį.

Prieš žaidžiant „LawBreakers“, įdomu žinoti „backstory“. Įvykiai vyksta mūsų planetoje, bet tolimoje ateityje. Viskas prasidėjo sparčiai plėtojant technologijas. Atrodo, pažanga, bet vieną dieną kažkas negerai (kaip visada), ir civilizacija sudužo. Katastrofa sunaikino mėnulį, dėl kurio kilo pasaulinių problemų: pasikeitė klimatas, prasidėjo stichinės nelaimės, radikaliai pasikeitė žemės sunkis. Tačiau žmonija neišnyko, bet sugebėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų. Senojo pasaulio griuvėsiuose užaugo nauja karta, labiau pažengusi. Žmonės išmoko gyventi transformuotoje aplinkoje ir net pastatė atnaujintą civilizaciją, dar labiau pažengusią.

Iš pradžių atrodė, kad gyvenimas gerėja, o pusiausvyra atkurta. Bet tai buvo išvaizda, nes nusikalstamos organizacijos išgelbėjo savo jėgas, kad į gatves įsiveržtų, kai buvo galingas srautas. Visuomenė buvo suskirstyta į dvi grupes: mafiją ir įstatymą. Būtent šiuo konfrontavimu yra pastatytas „iPlayer LawBreakers“ sklypas. Jūs laukiate įspūdingos mūšio su fantastiškais ginklais ir transporto priemonėmis. Atvykstant į tolimą ateitį, būtina įvaldyti neįprastus orlaivius, ištirti visus naujosios pasaulio kampus, mokytis ir išbandyti futuristinius ginklus.

Periodiškai bus pridėtos naujos funkcijos, režimai ir žemėlapiai, o ant įrankių galima užrašyti lipdukus. Pavyzdžiui, Juggernaut greitai panaudoja panaudotą kurą; jei Omega yra visiškai įkrauta, tada Gunslinger daro daug žalos; Wraith kenčia mažiau dėl artimųjų ir efektyvesnių bombų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos