Legendos didvyriai

Alternatyvūs pavadinimai: Legends of Heroes

Norėdami pradėti žaisti žaidimą legendų herojai internete, jūs turite būti registruotas. Prisijunkite žaidimo legenda Heroes pateksite mažiau nei minutę. Jis susideda iš kelių etapų:
1. Įveskite savo prisijungimo vardą.
2. Elektroninio pašto adresą.
3. Priimkite Naudotojų sutartį ir privatumo taisykles.
Po šių trijų žingsnių, legendos herojai registracija baigėsi.
Online žaidimai LegendsofHeroes turi daug gyventojų, iš kurių reikia pasirinkti iš rasės atstovą:
• Žmonės,
• elfai;
& bull ; Kalniečiai;
• sirenos;
• Orcs;
• Dvasios; [_1_ ] • Rezidentai Dungeons;
• Demonai;
• Undead.

Prieš žaidžia didvyrių legendos, jūs turite suprasti, kas yra kiekvienos rasės privalumus.
Žmonės yra stiprūs kariniai strategai. Jie padarė ginklus ir šarvus su aukščiausios kokybės, gali mesti burtai ant savo priešų. Žmonės dalyvauja veislinių arklių ir Grifas.
Elfai gyvena miškuose. Jų taikus buvimas harmonijoje su gamta yra jų laimė - už Elfai nėra nieko svarbiau nei Būdamas amžinai žaliuojančių miškų globėjai.
Kalniečiai nori gyventi atokiau nuo kitų žmonių. Pagal iš aukštaičių pobūdis yra labai nenuspėjamas ir visiškai unikalus - kai kurie gali būti gana draugiškas, kiti yra neįtikėtinai aštri ir kraugeriškas.

Labai smagu žaisti legendų herojai sirenos - pelkės būtybių. Prisitaikymas prie gyvenimo pelkėta srityje, jų oda padengta svarstyklės. Pagrindinis ginklas Sirenos yra nuodas, kuris sukelia priešai ne tik nutirpęs, bet net mirtį.
Orcs žmonės įsiutę ir labai stiprus. Jie gimę būti kovotojai. Orkai veisiami aukštos monstras: Thunderbird vilkų ir kitų būtybių siekiant padėti joms mūšio.
Žaidimas Legends of Heroes Online yra apgyvendintos labai paslaptingas lenktynes. Kvepalai - labiausiai paslaptingas gyventojai Batei. Visi spiritiniai gėrimai turi elementų savybes - ugnis, ledas, žemės ir oro.
Tamsioje požeminių urvų gyventojai apsigyveno požemius. Niekas geriau nei tiesa gyventojų žino šias žalias dungeon.
Demonai rado savo buveinę šalia ugnikalniai, nes jie yra amžini pagalbininkai ugnies ir karščio. Iš kitų tautų demonų ypač pabrėžia žaliavinės rausvai rudos odos. Jų pagrindinis ginklas - ragai ir aštrūs nagai.

Legends of Heroes Online gyvena kitos rasės, kurio kilmė yra apgaubta paslapties - Undead. Daugelis sako, kad vaikščiojimas miręs - tai negyvi sielos, nepalikite šios neapykantos ir keršto pasaulį.

Online žaidimai Legend of Heroes turi savo ilgą istoriją. Kai kuriate, pasaulis buvo laikytojas - Nils, kuris dėjo visas pastangas, tobulindami savo kūrinį ir išvyti blogį.
Ištisus šimtmečius susiformavo devynis civilizacijas. Paskutinis buvo dvasios. Jų elementai nebuvo juntamas forma, todėl Nils davė jiems gyvenimą ir formą.
Žiūrėti Jo kūriniuose gyvenimą Nils pradėjo pastebėti, kad sukurti malonus ir lengvas, kuriant tapo susierzinusi ir tamsa plakti viršenybė virš jų. Nils, todėl įsitikinkite, kad pats pasaulis yra blogis, tapo Tamsos Lordas.

Per tamsos Batei egzistavimo Viešpaties karaliavimo buvo grasinama prieš jį buvo trys dievai:
• Fiona deivės gyvenimo;
• Arumar - dievas karas;
• nerimą - išminties dievas.

Tarp dievų ir tamsos Viešpaties karas tęsėsi šimtmečius ir galiausiai, Dark Lord buvo nugalėtas. Tačiau iš tamsos vadų Viešpats pradėjo dar vieną triuškinantį smūgį - dievai išnaudotos ir nukrito. Jų sielos sprogti į fragmentus ir išsibarstę.
Dabar Vonia buvo suskirstyti į keturis regionus, valdė mirties, ugnies, Doom ir nemirtingo valdovo blogio.

Pradedant žaisti žaidimą internetu Legends of Heroes, jūs suprasite, kad visos tautos vienija tik viena idėja: surinkti jėgas ir sunaikinti visus keturis kunigaikščius.
Prisijungti Legends of Heroes - jūsų šansas parodyti visą savo jėgą ir karinės įtakos.
Legends of Heroes žaidimas internete laukia Jūsų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos