Romos legionieriai

Alternatyvūs pavadinimai: Legioners

Naršyklė online Vaidmenų žaidimas legionieriai Senovės Roma siūlo jums pasinerti į senovės Romą tikrųjų patirti visų ginčų Romos legionierius likimą, apsilankykite gladiatorių odą ir dalyvauti arenoje kovose. Nepaisant to, kad internetinis žaidimas Romos Legionieriai internete padėtyje, kaip atsitiktinis įdomus, ten yra viskas reikalinga visapusiškam charakterį - visos galimybes lygiava, jų žaidimų įstatymų, linksmas atmosfera ir žaidimo mechanika rūšių.

Kaip rašyti mums apie žaidimo kūrėjams, jos veikimas buvo sėkmingai išbandytas visose naršyklėse, kad Romos legionieriai, jūs galite žaisti bet kuriuo patogiu laiku naršyklėje. Kalbant apie sistemos reikalavimus, tada mes tik galime pasakyti, kad standartas konfigūracija biuro kompiuterio - yra perspektyvi alternatyva ir, jei jūsų kompiuteris yra geras procesorius ir sustiprintą Pentium VI tipo, jūs ne tik žaisti Senovės Romos legionieriai, ir "skristi" ir dėl šios realybės.

Prisijunkite žaidimo legionierių senovės Romos, kaip ji turėtų būti atsitiktinis auditoriją, paprastas ir iš karto galima rasti oficialioje svetainėje. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės apsilankyti ir paspauskite mygtuką "Sign Up Romos legionierių sugalvoti prisijungti, pasirinkti savo charakterį lytis, nurodyti pašto dėžutės ir stiprios slaptažodį adresą. Po to, kai patvirtinama, kad senovės Romos Registracija internetu Legionieriai - tai tikrai yra jūsų iniciatyva ir nuoroda, kad aktyvuotumėte savo sąskaitą, galite saugiai eiti "duonos ir cirkų už."

Pirma, "duona" tobish, kad dėl to, ką jūsų personažas egzistuoja. Pradedantiesiems pradėti žaisti žaidimą internetu legionieriai Senovės Romoje niekuo neišsiskiriantys prasčiokas, kuris turi sielą beveik nieko, bet didelių siekių tapti legionierių imperija. Norėdami pradėti, žinoma, svarbi patirtis. Kur aš galiu gauti? Eiti į treniruočių stovyklą, ten
įrodyti sau arenoje pradedantiesiems, kas bus jums ir patirtis ir apdovanojimai. Be to, jei mokymas bus sėkmingas, jums bus automatiškai rasti sau ketvirtą lygio žaidimą.

Kitas "duona" legionierius bet jo karinę karjerą, uždirbti tai aukso. Pirmiausia jūs gausite pinigus už į tvartus darbą - gerai, kas sakė, kad kariniai ginklai ir šarvai būna lengva? Ateityje bus galima uždirbti daugiau vertas būdų, pavyzdžiui, išsilavinimą ar svečių. Ir jei iš pradžių jums bus žaisti žaidimą internete Romos legionieriai praktiškai beginklius ir be amunicijos, tada kaip siurbimo galite įsigyti viską, ko reikia į parduotuvę ar namo Retų knygų - ginklų ir šarvai, ir kas turėtų dėvėti imperijos kariai. Beje, ten yra daug įvairių iš jų, bet jūs galite sau leisti tik tai, kas yra jūsų lygis. Šiuo paties lygio padidėjimas, pradėti vykdant užduotis. Smuklėje rasite NPC - simbolį iš kurių gauti pirmąjį darbą. Čia rasite treneris, kuris gali būti naudinga įsigyti augintinį.

Jums bus paprašyta pasirinkti iš keturių gyvūnų: meška, šuo, Bengalijos tigras ir liūtas. Ateityje bus galima patekti į klaną ar atskirus kitų gyvūnų rūšių, jie bus daug stipresnis nei šių keturių. Na, iki šiol, ir gyvūnas - gera apsauga nuo išorinio pasaulio, kuris yra pilnas plėšrūnų, gyvūnų ir žmogaus rūšis.

Legioners internetinis žaidimas taip pat yra automatinis mūšį. Tobish, pagal savo parametrus pasirinkote priešų, ir kova vyksta be jūsų tiesioginio dalyvavimo. Ir, galų gale, jums bus pranešta apie patirtį sumos ir premijos yra uždirbamos (tuo atveju, pergalės, žinoma).

Be to, senovės Romos online žaidimas Legionieriai, kurioje galite atsidėti savo profesijai, keturi iš jų čia - kalvis darbuotojų, žolininkės ir virėja. Taip pat prieinama specialiųjų gebėjimų ugdymas ir dar daug daugiau, kad gali būti būdingas labai teisingas žodis "spektaklis".

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos