Veržlus 90

Alternatyvūs pavadinimai: Lihie 90

Dashing 90. internetu - nemokamas naršyklinis žaidimas, sukurtas serijos "Brigada" įkvėpimo. Šis internetinis žaidimas Dashing 90 yra socialinis ir ekonominis simuliatorius, žaidėjas vežti į pastaruoju metu mūsų šalyje pasaulyje. Laikas korupcijos, naikinimo ir chaosas. Vienas iš jų yra priversti ieškoti geresnio gyvenimo dėl jų pačių, vaidyba tai pasiekti tikslus.

Dashing 90 online žaidimas, kuriame veiksmas vyksta virtualiame mieste, kuris yra padalintas į įtakos zonas gaujos, kurių kiekvienas specializuojasi tam tikros rūšies nusikalstamos veiklos. Jūsų užduotis šiame žaidime yra išgyventi, ir palaipsniui padidinti savo autoritetą, tam, kad taptum šešėlyje, kaip miesto rezultato kapitonas ir, kiek įmanoma, likti šioje svetainėje. Jūs galite žaisti žaidimą veržlus 90. internete ir prisijungti prie vienos iš grupių, kurios vykdomos baudžiamosios srityje, kad jums patinka, ar eiti savo keliu ir organizuoti savo in-game verslą, atverti leidykla, kuriais nevykdoma prekyba, ginklų pardavimo ir ty , Arba sudėti gauja ir padaryti reketavimas.

Minimalūs reikalavimai sistemai: Interneto ryšys 64 kbit / s, įdiegta "Adobe Flash Player 10, RAM - 1 GB vietos kietajame diske - 512 MB.

Norėdami pradėti žaidimą reikalaujama būti įrašytam į žaidimo veržlus 90..
Registruotis Dashing 90. keliais būdais: galima įvesti per vieną iš socialinių tinklų, kurie jau buvo įregistruotas. Jei ne, tai gali būti padaryta naudojant savo elektroninio pašto adresą. Arba užsiregistruoti svetainėje, nurodant pavadinimą (pagal jį jūs žinosite kitų žaidėjų žaidime), savo e-pašto adresą ir slaptažodį. Veržlus šiuo 90. registracijos bus baigtas.

Kadangi žaidime jums gauti į neutralios zonos pradžioje. Jei nenorite sekti siužetą ir nepasirinko vieno iš kovotojų grupuočių vaidmenį, siekiant prisitaikyti prie žaidimo ir įgyti patirties, pageidautina gauti informaciją iš kompiuterinių simbolių.
Nepamirškite mokymą, o ne pakelti savo lygį, remiantis paprasto pergalę. Iš pradžių viskas tas pats turėtų būti daroma bent lengva užduotis, todėl didėja, jų savybes ir įgūdžius.
Nusistovėjusi charakterį ir žaisti internete Dashing 90 gali būti bet kurioje vietoje, įskaitant iš kitų grupiu teritorijoje, tačiau ji turi būti labai atsargūs, nes charakteris gali atakuoti bet kurią vietą, net per užduotis. Vėliau, uždirbti prestižą ir pinigus, galite pirkti ar statyti save namo ir pradėti kurti savo verslą. Tai įdomiausia savybė žaidimą: čia žaidėjai gali žaisti Dashing 90 vietas ir plėsti ir keisti savo išvaizdą. Jūs galite kurti namų, parduotuvių, biurų, specialiai skirtose vietose. Jie gali būti naudojami arba parduoti aukcione.

Labai įdomu šiame žaidime, Baltijos Viešbučiai kovoja - su vienu metu multiplayer planuojamų veiksmų. Tai reiškia, kad mūšyje keli žaidėjai gali dalyvauti tuo pačiu metu, grotuvai neturi juda griežtai seka, nors ir yra galimybė pakeisti mūšio ginklų pasirinkimas kursą, arba spaudu derinys.
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos