Lygos legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Lygos legendos, LOL

League of Legends internete - nemokama multiplayer Vaidmenų žaidimas su strategijos elementais. Projekto vystytojas - Kalifornijos kompanija Riot Games, ir tarnauja kaip leidėjas THQ. Daugiausia žaidimas Lygos legendos primena liūdnai pagarsėjusio projekto DotA All Stars. Įspūdingos įvykiai žaidimas atsiskleisti keturias korteles. Kaip tiksliai bus kovoti priklauso nuo to, žemėlapis yra šiuo metu. Pavyzdžiui, dėl pirmųjų dviejų kortelių kovose gali būti trys žaidėjai prieš tris ar penkis prieš penkis. Trečią žemėlapyje yra tarp komandų kova dėl kontrolės punktų ir ketvirta - siauras praėjimas, kur yra priešai penkių žaidėjų prieš ta pačia suma. Grafika visose vietose tiesiog Pasakų. Išdėstyti ir išsamus gameplay, kad negali, bet džiaugtis daug vartotojų. Atsižvelgiant į žaidimo istoriją turėtų būti siekiama užtikrinti, kad įrenginiai buvo sunaikinti priešininkus, tačiau nereikia pamiršti, kad kontroliuoti savo apsaugos bokštai. Jei kasdieniame gyvenime jūs neturite pakankamai emocijų skraste savo laisvalaikį viešnagę virtualioje realybėje. Žaidimas LoL geriausiai tinka siekiant pakelti kraujyje adrenalino!

Tapti teisėtas naudotojas pagalba lyga legendos registracija. Formoje turite pateikti šią informaciją: vartotojo vardą, slaptažodį (pakartotas kitą eilutę), elektroninio pašto adresą, gimimo datą. Jūs taip pat turėtų įdėti varnelę, taip išreikšdamas pritarimą taisyklių. Prenumeruoti numatyta pagal nutylėjimą naujienas. Galiausiai reikia perrašyti kodą iš vaizdų ir spustelėkite «žaisti nemokamai». Prieš kurdami sąskaitą, įsitikinkite, kad kompiuterio konfigūracija nepaliks. Dėl žaidimo reikalingi šie minimalūs reikalavimai sistemai:

- KT Windows XP Service Pack 2/Windows Vista Service Pack 1/Windows 7;

- Pentium 4, 2 GHz;

- Laisva vieta kietajame diske 750MB;

- Suderinama su DirectX 16 bitų garso prietaiso;

- Video atmintis 128 MB;

- RAM 1 GB;

- Internetas bent 128kb \ s.

Taigi žaisti lyga legendos bus didvyriai, kurie čia vadinami čempionais. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes. Natūralu, kad herojai gali būti stiprybės ir silpnybės. Taigi nors pasigirti aukštos stebuklingų sugebėjimų, kažkas turi aukštą žalą, o kiti yra tokia galinga, kad atrodo kaip gyvąjį skydą. O kas jums paleisti, vystytis. Žaidimo metu galite uždirbti taškų. Jie praleido ant siurbimo arba žemės paviršiaus, arba pirkti naujus simbolius ir runas, kad pagerinti našumą. Be to, kiekviena sėkmė atneša pelną žaidimo valiuta formą. Beje, Jūs galite investuoti realus, jei staiga ten buvo toks noras. Tai tikrai suteikia tam tikrų privalumų, bet jūs galite padaryti gana gerai lyga legendos žaisti nemokamai.

Pradžioje gausite keletą simbolių, ir galiausiai jų skaičius tik didės. Visi žaidimo 30 lygių. Ir aukštesni persikėlė į kairę, daugiau galimybių. Žaidimas Lygos legendos ragina įgūdžių herojų vystymą. Yra talentų medis, kuris yra bendras visoms simbolių. Mastery, ty talentas medis turi tris filialus: ataka, gynybos ir pagalbiniai. Pasirinkus konkrečią vystymosi kelią, jūs šiuo reglamentu nustatyti herojaus likimą. Be pagrindinių įgūdžių, galite pasirinkti du papildomus. Pavyzdžiui, greitai veikia, todėl gydymas zaklinalnoe

Tai įdomus žaidimas gauna laikykis Jūsų dėmesį nuo pat pirmųjų minučių. Įvairovė gameplay neleidžia praleisti keletą minučių! Kova smagiai su vile monstras, mesti iššūkį kitiems žaidėjams ir būti kiekvieną dieną vis labiau ir labiau pasitiki savo sugebėjimais! Leiskite patenkinti visus Jūsų lūkesčius!

 

Žaisti pat