Pamiršote magija

Alternatyvūs pavadinimai: Pamiršote Magic internete

LostMagic internete siunčia mus į kelionę per prarastų burtininkai pasaulyje, kur kiekvienas iš žaidėjų, kovojančių už visų antgamtiškas liekanų. LostMagic internetinis žaidimas turi unikalų siužetą ir įspūdingų akių malonus grafika.

Bet kol mes gauti į žaidimą, pažiūrėkime, ką mes turime, kad jį žaisti. Minimalūs reikalavimai, kad stumdosi kūrėjams atitinka beveik bet kurio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar tabletę.

Pagrindiniai reikalavimai:
- Prijungimas prie interneto
- Ekrano raiška 1024x768 taškų
- naršyklė su ustanovlenymFlashPlayer.

Registruotis LostMagic nesukels problemų. Norėdami pradėti žaidimą sugalvoti pavadinimą - "slapyvardis ir pradėti žaisti. Registracija leis jums skubėti LostMagic prisijungti prie šimtų kitų žaidėjų šiame nežabota lenktynėse prarastų šukių magijos. Įveskite savo elektroninio pašto adresą, kurį bus siūloma po galite susipažinti su žaidimą ir pamatyti, ar ji jums tinka.

Sklypas vystosi žaibišku greičiu, ir dabar jūs sėdite ant suolo, o po akimirkos jums bus pasiūlyta kovoti baisi pabaisa. Tada žaidimas LostMagic naršo skatina jus nuotykius tai pilna stebuklas igrovommire. Dabar jūs stoitosmotretsya ir suprasti, kur jūs buvote. Jūs poyavlyayutsya darbą sootvetsvtuyuschem meniu, turite kuprinę, kudabudut gauti savo trofėjų ir kitų daiktų, kad jums norimų. Beje, po to, kai jaunas kareivis žinoma LostMagic internetinis žaidimas paragina jus tobulinti savo įgūdžius ir įveskite svoidannye registracijos - pašto adresą arba sąskaitą viename iš socialinių tinklų (Facebook, ir kt.) LostMagic registracija neverčia jus nieko, bet kuriuo metu galite pakeisti savo slaptažodį.

Bendra Game 3 įgūdžių kotoryeharakterny už tam tikros rūšies personažai:
- Galia
- Judrumas
- Ištvermė

Į žaidimą galite pasirinkti kelis variantus augimo - Tigro kelią, ir "Fox Way dramblys būdas. Kiekvienas scenarijus turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kelias Tigro duos jums galimybę naudoti galingą išpuolių, dviejų rankų ginklą. Pagrindinis bruožas šio karių tipo plėtrai yra jėga. Fox kelias tinka egzotiškos ir judrus karių. Lapės gali Dodge priešininkas ir padaryti trupinimo smūgių į gynybos atsakymą. Pagrindinės charakteristikos - agility. Jeigu norite žaisti stiprią ir nepalaužiamą vienetų, naudojant taktiką iš "apsaugos" Dramblys Kelias jums. Pagrindinės charakteristikos - ištvermės.

LostMagic internetinis žaidimas, kuris leidžia jums atidaryti naudojant bet taktika.
Play onlaynigruLostMagicochen paprastas - главноеразобратьсякаксражаться ir razvivatsvoinavyki. Vienas iš žaidimo režimų - mūšio režimu - viena iš dažniausių žaidimo situacijose. Čia jūs turėsite įrodyti savo strateginius gebėjimus laimėti.

Yra keletas tipų sukrėtimų įprasta padaryti žalos priešui proporcingai savo įgūdžius, kokybės ginklus ir uniformas, kritinių smūgių sukelti dvigubą ar daugkartinį žalą, ir jūs galite nugalėti priešą naudodami smūgių, kurie sukelia kraujavimas iš žaizdos.

LostMagic žaidimas leidžia jums naudoti perėjimų į vietas, taip pat galite spustelėti ant reljefo elementus. Per pradinį etapą žaidime jūs visada padės asistentas "Dani", kuri bus išmokyti jus. LostMagic internete igravypolnena į viduramžių dvasią įdėklai neįprastų elementų. Pavyzdžiui dalykų maišas, braižybos daiktus. Groti LostMagic visada įmanoma, net jei netmnogo laiko, nes kartais produktyviam darbui reikalingas tik toks "Žaidimas" pertraukos.

Play LostMagic gražūs nuo pirmųjų sekundžių ir išjungti jau pakankamai sunku, vienas po kito rodomi šie uždaviniai dabar turime įveikti biker apie barą nuo jo kardas nugalėti skeletas aplink kapinyno po turėsime kovoti su realių žaidėjų. Žaidime yra pokalbiai, todėl galite ne tik praleisti laiką, atsipalaiduoti ir smagiai žaisdami internetinius žaidimus LostMagic, bet ir bendrauti su įdomiais žmonėmis.

Mes tikimės, kad žaisti internete LostMagic, jūs gana dažnai ir mėgautis žaidimo.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos