Magic World 2

Alternatyvūs pavadinimai: Magic World 2

IR gras "Magic World 2 - įdomus multiplayer žaidimas iš įmonės shanda žaidynėse. Žaidėjai tikėtis pavojingą ir įdomų pasaulį kovose, kur kiekvienas gali išreikšti save su geriausia ranka ir parodyti savo vertę mūšyje.

Prieš žaidimą, patikrinkite, ar kompiuterio parametrai ir reikalavimai sistemai žaidimas. MW2 internetinis žaidimas , kuri turi šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Operacinė sistema: Win stiklais XP/Vista/7;

- Procesorius: "Intel Core 2 Duo;

- 1 GB RAM

- Video: NVIDIA GeForce 7600 128 MB

- 5 GB laisvos vietos standžiajame diske;

- Prijungimas prie interneto.

Sekantis procedūra yra būtina MW2 registracija internetu . Ši procedūra vyksta tiesiai ant žaidimo svetainėje ir trunka tik kelias minutes. Pasirinkus patikrinti MW2 , įvesti taip:

- E-mail

- Slaptažodžio;

- Taip pat reikia perskaityti ir sutikti su šios sutarties sąlygomis.

Toliau, jums reikia atsisiųsti žaidimo klientą. Jį galima rasti tiesiogiai į svetainę, ir pasirinkę "Parsisiųsti" pradėti siųstis. Kai failas bus atsiųstas, tiesiog paleiskite jį ir sekite instrukcijas ant. Šiuo registruodamas žaidimas MW2 galuose ir esate pasiruošęs žaisti.

Į MW2 žaisti yra įmanoma šių klasių: Warrior, Druid Mage lankininkas ir kovotojas . Kiekviena klasė turi savo privalumus ir trūkumus, palyginti su kitais, todėl žaisti MW2 reikalinga charakterio, kuris geriausiai atitinka asmeninius taktiką karo grotuvas.

Kariai - veikėjas, kuris yra geras tiek puolimas ir gynyba. Dėl to, jis gali būti naudojamas visose kovose rūšių. Su galinga šarvai ir šalmas, jis yra labai gerai apsaugotas, ir priešai yra ne taip lengva jį sumušė. Warrior ginklai kalavijas ir vėzdas, ir su savo įgūdžių kovos menų ir gebėjimas rankose ginklai padaryti jį nuostabus priešininkas.

Archer - tai elfai rasės, turi neįtikėtiną ilgaamžiškumą ir judrumas. Dėl to jie turi įgūdžių, kurie nėra prieinami paprastiems žmonėms. Pagrindinis ginklas yra lankas rodyklę, su kuria jis gali smogti priešą iš tolo. Tai predlezhit rodykles dauguma dėl žemyno istorijos knygas, nes jie yra geri Minstrels.

Mage - tai ženklas, kuris gali pavergti elementus ir protus kitų simbolių. Jo dvasinis vystymasis būtų ant įmanoma, kad mūšyje, jis yra neįtikėtinai stiprus. Kaip ginklas magas naudoja magišką lazdelę ir magijos sferą. Vienintelis trūkumas yra magas Melee, kai ji yra mažesnė už kitų klasių.

Druid - atstovas senovės rasės, kuri jau seniai gyveno miške, ir ten gyveno iki šiol, jei jie nesutrikdo demonai. Ir grata online žaidimas MW2 dėl Druidas - tai reiškia, kad pagal gamtos, kuri padeda Druidas sunaikinti savo priešus ir gintis nuo jų pajėgų globos. Jų ginklai mūšyje - tai mūšis diskas ir plakti.

Skyrius - speciali klasė žaidime, kurio privalumas yra melee, kurioje jis neturi pasaulyje lygūs. Jis kažkada buvo rami rasės, kuri nebuvo suinteresuota karo, bet ir pavojinga pasaulis priversti juos mokytis kovos menų. Po metų mokymo jie pasiekė tobulumo viršūnę Melee, o dabar kiekvienas, kuris ateina į jų artimiausioje atstumas pakankamai malonus. Mūšyje, jie naudoja bukas ir Handguards.

IR gras MW2 yra puikus atstovas multiplayer žaidimas, grafika, kurie yra aukščiausio lygio kokybės. Patogus ir paprastas žaidimas taip pat yra sąsaja. Taigi, žaisti žaidimą internetu MW2 yra ne tik įdomus, bet ir patogu.

 

Žaisti pat