Metal Gear Rising: Revengeance

Alternatyvūs pavadinimai: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance žaidimas, kuris išėjo 19. 02. 2013 Ir išleisti žaidimą ant PC prireikė beveik metų, kad 09. 01. 2014 kai Steam. Naujas Metal Gear žaidimas, kuris buvo sukurtas bendrovės Platinum Games, kuris yra vienas iš geriausių Slashers šiandien autorius. Be to, ji buvo sukurta kartu su Kojima Productions. Kaip rezultatas, mes gauti kompiuterinį žaidimą, kuris naikina visus žinomus kanonus Slashers ir pristato naują daugiasluoksnį kovoti su sistema. Jei norite skaityti internete Metal Gear Rising: Revengeance apžvalgą, ji yra ne tik pamatyti, kritikų nuomone, Metal Gear Rising: Revengeance - tai ne tik neįtikėtinai kietas veiksmo fantastinis visatos, bet tęsinys visų išsaugotų žaidimų dvasia būdas ir ilgi dialogai kodekas, taip pat susipažinę simbolių ir užuominų originalo serijos. Tiesiog Revengeance - yra spin-off, jei esate ne konkrečiomis sąlygomis - pavyzdžiui, ką reiškia išsišakoti iš pagrindinio siužeto su savo unikalų stilių.

Žaidimo mechanika yra pagrįsta dviem ramsčiais. "Pirmasis banginis" - story line ir gamyba ", antras banginis" - jis Slashers stiliaus Bayonett. Pagrindinis veikėjas turi įprastas masyvo išpuolių ir tai, kas vadinama Ašmenys režimas. Gaiduką, žaidėjas ima savo charakterį šiuo režimu, ir iš karto aplink jį lėtina laiką, ir Raiden atsiranda vietos manevrams.

Pasakyk man, bet kokia kita kompiuterinį žaidimą, jūs galite laisvai paleisti ant vertikalių sienų milžinišką dangoraižių ir skuba tiesiai jums raketas, ir net išskirti priešų, sraigtasparniai ir gigantiškus robotus į gabalus? Galų gale, kaip į žaidimą ten kibermechi, katanas ir visos skirtingos ašmenų įdeda ginklą. Tiesiog Metal Gear Rising: Revengeance vnt

Gali naudoti keliolika ginklų. Bet kuris šaunamasis ginklas herojus mūsų žaidime nepastebėjau.

Be įprasto režimo atakų yra kardas, kuris gali būti valdomas dėka streikų teisę lazdas. Šiuo atakos režimu yra daug destruktyvūs. Jei vobodnom režimą su sąskaitų priešų, jums bus suteikta Points "zandatsu", kuris japonų kalba reiškia "iškirpti ir imtis." Šie klausimai yra labai svarbūs, nes jie leidžia atsigauti ne tik sveikatą, bet ir kardas laisvai masto, pašalinti skysčius iš negyvų kiborgų spygliais. Be to, Metal Gear Rising: Revengeance kompiuterį turi dvigubą mačetės, kuris yra sujungtas su žirklėmis tipo. Taigi, jie gali būti imamas ir jie bus pašalinti šarvai su dideliu priešų. Taip pat yra gana retas žaidimų ginklas vadinamas Sai, kuris atrodo kaip mažas Trident durklu ir galėjo traukti jus į priešų, tada sustabdyti priešo elektros iškrova. Be to, ginklų, kurioje daroma nuoroda į vidurinį, turite pasirinktinio įvedimo išpuolių naudingų funkcijų rinkinio numerį.

Jei dar neapsisprendėte, ar jūs Metal Gear Rising: Revengeance parsisiųsti, tada mes norėtume jums patarti kreiptis internetu Metal Gear Rising: Revengeance video, matydamas, kad jums būtų lengviau apsispręsti. Daugelyje video pamatysite bosas mūšių. Ir Metal Gear Rising: Revengeance bosus taip pat neįtikėtinai kokybiškai Platinum Games. Be to, po su viršininku kovose Raiden gauna naują ginklą didžiulės naikinamosios galios ir neįtikėtinu greičiu, taip pat kitų unikalių savybių.

Aplankykite oficialų žaidimo puslapį, atsisiųsti žaidimą ir gauti malonumą iš jo. Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos