Metro: Exodus

Alternatyvūs pavadinimai: Metro Exodus

Metro žaidimas: Išeities dalis visatoje Metro 2033.

Ukrainos kūrėjų 4A Games, sensacinga žaidimų „Metro 2033“ serija, kurią įkvėpė romanai D. Glukhovsky, toliau džiaugiasi naujų spaudinių gerbėjais. 2018 m. Planuojama paleisti epišką šaulį iš vadovaujančio asmens, kuris apims visus siaubo ir slaptųjų veiksmų elementus. „Metro“: „Exodus“ yra pilnas su niūriomis atviros erdvės peizažais. Galite žaisti platformose:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Rusija po branduolinio karo.

Branduolinė nelaimė įvyko 2013 m. Ir sukėlė pražūtingas pasekmes, nors ir tikėtasi. Dabar yra 2036 metai, o visa Rusijos Federacijos teritorija yra laukinė dykuma, kurioje gyvena baisūs mutantai.

The pagrindinis veikėjas vis dar Artem, bet dabar jis turi žmoną Aną, su kuria jau esate susipažinę tiek iš literatūros, tiek ankstesnės žaidimų serijos. Be to, vis dar yra maitintojo netekusių žmonių, ir kartu jie keičia Auroros garo lokomotyvą, kad nutiestų kelią į rytus. Jų nuomone, ten vis dar įmanoma pradėti gyventi nuo nulio, tačiau yra daug kliūčių ir pavojų.

Kai parodoje buvo parodyta E3, paskelbusi, kad žaidžia Metro: Exodus gali būti gana greitai, nes daugeliui tai tapo tikra staigmena, ir turiu pasakyti, kad tai malonus. Vaizdo įrašas patraukė paprastų žaidėjų, kritikų ir žurnalistų dėmesį. Jis buvo vadinamas įdomiausiu ir geriausiu iš visų pristatytų priekabų, ir daugelis pasakė, kad jiems šis žaidimas buvo labiausiai tikėtinas. Įkvėptas vykdomojo gamintojo D. paramos. Blochas pripažino, kad studijai šis projektas yra labiausiai ambicingas, kurį ji turėjo padaryti.

Įkvėptas projekto žaidimo „STALKER“ kūrėjų ir jų post-apokaliptinio pasaulio. Atsižvelgiant į idėją, jos sukūrė linijinius lygius ir didžiules atviras sritis. Be to, kartu su jau žinomais veiksmo mechanizmais bus pastebimi reikšmingi pokyčiai, kurie taip pat atneš naują žaidimų pojūtį.

Iš to, kas žinoma iš jo žodžių ir paskelbimo, galima daryti išvadą, kad produktas pasirodė tikrai kietas, o Metro: Exodus parsisiųsti verta. Anksčiau didvyriai klajojo per sunaikintą Maskvos metro, bet dabar jie nusprendė išeiti, todėl nuolat pasikeis kraštovaizdis. Žymiai įvairina kraštovaizdį ir tai, kad renginiai apima metus, o tai reiškia, kad pasikeičia oro sąlygos, sezonai, dienos laikas ir gyvūnai. Bandydami išgyventi, herojai visada turi būti budrūs, stebėdami pasaulį aplink jį. Tuo pačiu metu atidžiai ištirti objektus aplink, kad nepraleistų nieko naudingo. Net pora kasetės, skirtos įrenginiui, gali išgelbėti gyvybes ir neturėtų būti ignoruojamos.

Nuo Metro: Exodus žaisti, pasiruošti, kad įvykiai sparčiai juda, ir žaidėjams reikia gero reakcijos, gebėjimo greitai priimti sprendimus. Pagrindiniai priešai yra gyvūnai, praradę savo ankstesnį žavesį. Dabar tai yra baisi būtybė, trokšta kraujo. Ten bus ir kitų žmonių gaujos priešų, kurie yra susiję su vagyste ir lengvai priima gyvenimą, jei to reikalauja aplinkybės.

Atkuriant Metro: Exodus, žaidėjai turės užpildyti daug svečių, išspręsti galvosūkius, kovoti su priešu. Pasirinkus elementus, jie gali būti naudojami tam tikrose situacijose, tačiau tai yra natūrali praktika. Atėjo laikas eiti į žiaurios katastrofos nuniokotų žemių žvalgymą ir pabandyti surasti vietą, kurioje gyvenimas atgaivins. Ar herojai galės jį rasti? tikrai, taip, nes tada jie yra didvyriai. Tai tik kokia kaina jiems pavyksta ir kada tai įvyksta ...

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos