Metro: Išėjimo

Alternatyvūs pavadinimai: Metro Išėjimo

 

Ukrainos kūrėjas 4A Games, sensacinga žaidimų serija"Metro 2033", kuri įkvėpė juos romanus D. Glukhovsky, ir toliau mėgstu gerbėjus su naujais leidiniais. "Game Metro":"Exodus"gausu atviros erdvės tamsių peizažų ir požemių. Jų nuomone, vis tiek galima pradėti gyvenimą nuo pat pradžių, tačiau yra daugybė kliūčių ir pavojų.

 

Jeigu parodoje buvo parodyta E3, skelbdama, kad bus galima žaisti"Metro: Exodus"gana greitai, daugeliui tai buvo tikras siurprizas, ir turiu pasakyti, gana malonus. Jis buvo pavadintas labiausiai įdomi ir geriausia iš visų pateiktų priekabų, ir daugelis sakė, kad jiems šis žaidimas tapo labiausiai tikėtinu. Bloch pripažino, kad studijoje šis projektas yra ambicingas iš visų, su kuriuo susidūrėme.

 

Įkvėptas"STALKER"projekto kūrėjų kūrinys su jų post-apokaliptiniu pasauliu. Remdamiesi mintimi, jie sukūrė linijinius lygius ir didžiules atviras teritorijas. Be to, kartu su jau žinoma veiksmo mechanika, bus pastebimi reikšmingi pokyčiai, kurie taip pat į žaidimo procesą įtrauks naują įspūdžių srautą.

 

Kas yra žinomas iš jo žodžių ir pranešimų, mes galime daryti išvadą, kad produktas pasirodė tikrai kietas ir atsisiųsti Metro: Exodus verta. Anksčiau herojai klajojo aplink sunaikintą metro Maskvoje, dabar jie nusprendė išeiti, dėl ko nuolat pasikeis dekoracijos. Kraštovaizdis yra labai įvairus, o įvykiai apima metus, kurie apima orą, sezonus, dienos laiką ir gyvūnus. Stengdamiesi išgyventi, herojai visada turi saugoti, palaikydami aplinką pasaulį. Tai atlikdami atidžiai išmoksite dalykus, kad nepraleistumėte nieko naudingos. Net mašina kasetėms pora gali išgelbėti gyvybes ir neturėtų būti pamiršta.

 

Pradėti iš"Metro":"Exodus play", pasiruoškite, kad įvykiai sparčiai vystosi, o žaidėjai turi gerą reakciją, sugebėjimą priimti greitus sprendimus. Pagrindiniai priešai yra gyvūnai, kurie prarado savo buvusią žavesį.

 

"Metro"metu:"Exodus"žaidėjai turi eiti daugybės užduočių, spręsti galvosūkius, kovoti su priešu. Įrankiai gali būti naudojami tam tikrose situacijose, tačiau tai natūrali praktika. Atėjo laikas eiti į nusiaubto žemės žvalgybą ir bandyti rasti vietą, kurioje bus atgimsta gyvybė. Ar herojai jį suras? Žinoma, taip, nes tada jie yra didvyriai. Būtent dėl ​​to, kokia kaina jie pavyks, ir kada tai atsitiks...

 

Žaisti pat