Mortal Kombat KOMPLETE Edition

Alternatyvūs pavadinimai: Mortal Kombat KOMPLETE Edition

Žaidimų Mortal Kombat KOMPLETE Edition - naujas kūrinys iš bendrovės faytingovy - Aukštos įtampos įranga. Leidėjai Šiame žaidime yra dvi įmonės ir "Warner Bros Interactive Entertainment. Žaidimas "Mortal Kombat" KOMPLETE Edition vnt akimirksniu išplito visame pasaulyje ir pelnė pasaulinį populiarumą karto po paskelbimo. Mortal kombat KOMPLETE Edition yra malonu žaisti! Galų gale, čia praleido didelių naujovių: kovos sistema buvo patobulinta (Combo sistema streikai tapti nemokamai) ir svarbiausia naujovė - Super matuoklis. Ši skalė yra sudaryta iš trijų skyrių, kuris palaipsniui galima užpildyti atsižvelgiant į tai, plėsti arsenalą metodų herojus. Kiekvienas žaidimo personažai skiriasi nuo kito unikalius metodus ir šoko įvedimo serijos. Reikėtų pažymėti, kad iš KOMPLETE Edition versija PC kiekvienas žaidėjas gali žaisti su klaviatūra, lengvai pakoreguota, kad atitiktų jūsų pageidavimus valdymą. Po žaidimo kovotojai nueiti į mūšį, kuriame nėra jokių taisyklių ir yra vienas tikslas - laimėti bet kokia kaina! Siekiant šio tikslo, jie naudoja visus ginklus ir magijos triukų rūšių. Nenuostabu metais žaisti PC versiją, ji buvo pripažinta geriausia faytingovy žaidimą.

Pakalbėkime šiek tiek apie žaidimą ir sistemos reikalavimus, kurie turėtų turėti savo asmeninį kompiuterį. Mortal Kombat buvo išleistas daugelyje platformų. On - "Xbox 360" ir "PlayStation 3", vykusios 2011 pavasarį produkcijos. Reikia pažymėti, kad tik žaidimo restartas atiteko naudingas projektui, nes daug klaidų buvo nustatytos žaidimo, nors klaida buvo ne daug, bet tai geras ženklas! Žinoma, po šio žaidimo kūrėjai išleidimo gavo didelis pliusas - neįtikėtina pardavimai žaidimą ir tų pačių neįtikėtinai entuziastingi plojimai kritikų iš viso pasaulio - ne abejoju žaidėjai. Skaitmeninė žaidimo versija KOMPLETE Edition asmeninių kompiuterių turėjo išeiti liepa 3, 2011 metus. Bet branginama dėžutė su diskiniais žaidimai, nuvyko į lentynas ir lentynų rugpjūčio trečdaliu. Patikėkite, žaidimas Mortal Kombat Pilnas Edishn bus jūsų labai geras draugas ir pagalbininkai kovoje su nuoboduliu. Dabar tegul skamba sistemos reikalavimus, kurie bus reikalingi dalyvauti šiame žaidime:

Kad kompiuteris galėtų "traukti šį žaidimą, jis turi atitikti šiuos sistemos reikalavimus.

- Operacinės sistemos: 32-mas "," Windows Vista "," 7-ka, ka-8;

- Procesorius per ne toliau išvardytas charakteristikas: Intel Core Duo 2. 4 GHz arba AMD Athlon X2 2. 8 GHz.

- RAM: 2 GB.

- Video "arba" NVIDIA GeForce 8800 GTS "arba" AMD Radeon 3850;

- DX 10.

Norėdami gauti papildomų funkcijų į žaidimą ir mėgaukitės visomis žaidimo versija, jūsų kompiuteris turi turėti tokią konfigūraciją.

- OS 64 bitų, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Per procesorius - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz arba AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4GB.

- Vaizdo lygis - "NVIDIA GeForce GTX 560 arba AMD Radeon HD 6950;

- DX 11.

Į žaidimą Mortal Kombat KOMPLETE Edition bosus taip pat yra prieinama ir jums reikia su jais elgtis. Be to, jei simboliai yra sužeisti, jie tikrai kraujuoja drabužiai virsta skudurais. Tuo pačiu metu, kai žaidimas yra padaryta puikią garso palydos: Foninė muzika yra čia ir, aštrių verkia, originalus frazė.

Prieš parsisiunčiant žaidimus atidžiai, Mortal Kombat KOMPLETE Edition vaizdo, kai žiūri galite parsisiųsti Mortal Kombat KOMPLETE Edition.

Linkime jums sėkmės! Ir nepalikite sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos