Mount & Blade

Alternatyvūs pavadinimai: Mount & Blade

Žaidimų Mount & Blade - puikus atstovas žanro RPG su "sovietų" kavalerijos šališkumo. Nėra jo sukūrimo paslaptis, kūrėjai, šeimos Yavuz padarė. Žaidėjai gali susipažinti su visais bandymų etapų projektą. Beje, jos lauko etapas prasidėjo nuo 2005. Tuo pačiu kūrėjų Niekada akimirkai pamiršti apie žaidimą, nuolat plėtoti savo papildymus ir atnaujinimus. Žanro gerbėjai iš karto pastebėjau, kad kažkas rengiasi masto - tinka oficialaus pateikimo minutę, gali paversti žaidimų pasaulį. Sąveika su žaidėjais - tai yra, ko gero, pats protingiausias sprendimas kūrėjams, kurie nori, kad už žmonių projektą!

Nuo Mount & Blade žaisti, būtent, sukurti savo charakterį išvaizdą ir daro ištrauka bandymą, kurio rezultatai bus toliau priklausys nuo likimo ir pagrindines savybes herojaus, galite rasti kai kurių projektų užmaršties panašumų. Tiesą sakant, situacija yra daug rimtesnė. Šis projektas yra daugiau nei paprastas RPG žaislas. Ir jei mes palyginti žaidimą su kitais projektais, jis bus daug labiau tinka piešti su Corsair ar piratai analogiją. Kas yra tiesa, priešingai nei anksčiau, M & B visų pagrindinių įvykių atsiskleisti ant kieto pagrindo.

Mount & Blade istorija įvykių įvyksta pramanytas pasaulį, vadinamą Calradia teritorijoje. Peizažai šiek tiek primenantis viduramžius. Tačiau čia jums nereikia slėpti nuo smalsių monstras ir kovos siaubingą blogio. Iš viso žaidimo kortelės susideda iš penkių karalysčių, kurioje, jei tinkamai atidžiai, galite atpažinti Skandinaviją, kai kurių Vakarų ir Pietų Europoje, Rusijos, Mongolijos šalys. Veikėjas bus keliauti į Calradia palyda teritorijoje. Ir tai siužeto tik nedidelis elementas didelės ir sudėtingos sistemos. Viskas nesibaigia už minutę. Pažymėtina, kad į Mount & Blade simbolių (bent jau dauguma iš jų) yra nemirtingi. Jie gali prisitaikyti prie įvairių pokyčių, dingti kuriam laikui eina į kalėjimą, tačiau žaidėjai turi žinoti, kad anksčiau ar vėliau jie sugrįš į žaidimą vėl saugūs. Ji gali atrodyti, kad toks ciklas ženklai nuobodus ir neįdomus, tačiau taip nėra, priešingai - ji padeda geriau prisitaikyti prie žaidimo, tampa jos dalimi (visi ekrane veido kažkas susipažinę!

Gameplay prasideda po galite parsisiųsti Mount & Blade. Įvairių vietų į jūsų herojus bus skiriamas užduotis ir pavedimus. Komandiruotės gali būti gana skirtingi sudėtingumo lygiai - ar perduoti laišką, arba nužudyti žmogų laimingą. Kai kitų žmonių užsakymus jums nuobodu, galite pabandyti savo laimę komercijos. Su tokia įvykių ruožtu, jūs neturite praleisti valandas tyrinėti žodžius ir ypač prekybos, pasirinkti veiklos kryptį, o tada pats žaidimas padės jums dešinėje kelio.

Naršyti visus žaidimo funkcijos, gali būti daugiau, matyti aprašomojo vaizdo kalnas Blade.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos