Kitas pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai: KITAS PASAULIS

Multiplayer naršyklė internetinis vaidmenų žaidimas siūlo NextWorld prarado viduramžių pasaulį, o būtent senovės miesto Elixir - paslaptingą ir kupiną nuotykių bet piligrimas, kuris juos trokšta. Be RuNet NextWorld internetinis žaidimas jau seniai populiarus ir mylimas, net gavo "liaudies" statusą ... ir jūs girdėjote apie ją?
Jei ne, užsiregistruoti ir sužinoti sau, kaip pasaulis gali sužavėti NextWorld internete.

Reikėtų pažymėti, kad šis žaidimas yra nepretenzingas: paleisti jį jums reikės kompiuterio su operacine sistema "Windows", interneto ryšį ir naršyklę.

Norint pradėti žaisti NextWorld, jums reikia užpildyti paprastą registracijos žaidimo sąskaitos. Registracija žaidime yra užpildyti NextWorld standartinę formą, kur jums reikia sugalvoti žaidimo prisijungęs, rūpintis slaptažodžio, įveskite galiojantį elektroninio pašto adresą ir patvirtinimo kodą. Po to paspausti mygtuką "registracijos NextWorld» raides ir tikisi duomenys nebuvo aktyvuota. Patvirtindamas tai, kas tiksliai jums reikia NextWorld internete patikrinti, spustelėkite aktyvacijos nuoroda ir sveiki atvykę į viduramžių realybe.

Susitikimas su žaidimo pradžios, žinoma, su jo charakterio kūrimo. NextWorld internetinis žaidimas, kuriame yra keturios klasės simbolių - kareiviai, sargybiniai, Mages ir kunigai. Kiekviena klasė turi savo istoriją ir rinkinį įgūdžių, kurie aprašytų specialių Scrolls - pasirinkti herojus ir padoraus pabandyti dėl gyventojo Elixir statusą. Tarp pagrindinių savybių, kurios yra prieinamos simbolių visų klasių - vikrumo ir jėgos, intuicijos ir intelekto, ištvermės, ir tt

Kaip kovoti su šaudmenimis, jį nusipirkti parduotuvėje (jei norite čia ir dabar). Arba galite gauti naujų ginklų ir šarvus sprendžiant žaidimo problemas procese, kartu su patirtimi ir kiekis. Norėdami padidinti savo charakterio kokybę reikės runas - didelį sąrašą ypatumus, pavyzdžiui, geros ar blogos runos, Rune apsvaiginti ar įgyti runos Phoenix. Šios runos galite gauti iš parduotuvių, kurios gana daug. Pinigai gali būti uždirbamos už tai, kalbėdamas žiedo ar tiesiog kovoja ir nugalėti priešo bosas. Dar yra vadinamasis "kovoja dėl išlikimo" - išlikimas grotuvas čia, taip pat ir atitinkamai gauna didelį atlygį už drąsą. Jūs galite taip pat vis dar yra per statymus loterijos uždirbti - jaudulys yra taip pat pelninga. Apskritai, galimybes savirealizacijos ir papildyti savo aukso atsargas gana daug.

Tikroji atkreipti žaisti internete NextWorld nereiškia, kad visi čia žaidėjai bus susijęs tik su karo ir smurto. Norėdami daugiau taikaus pobūdžio, norintiems gyventi taikiai ir gerai, yra daug kitos veiklos, pavyzdžiui, ekonominės veiklos rūšis (prekyba uogų, žolių ir grybų), mokslinių tyrimų (alchemijos ir gijimą), darbo (darbo, kaip logger ar kalnakasiams).

Taip pat žaidžia NextWorld - tai reiškia, kad egzistuoja visiškai ir visapusiškai plėtoti. Jūsų veikėjas galės dalyvauti visuomenės gyvenime, būti aktyviu nariu gildija (įrengti teritoriją ir statyti pastatus), susirasti draugų ir rasti giminingą sielą, šeimą. Kalbėjimo, kurios, žaidimas turi metrikacijos įstaigai - čia jūs galite kreiptis dėl noro užregistruokite savo žaidimų meilę, tada eiti per visus vestuvių ceremoniją etapuose, ir tik užbaigus bandymą savo porų stiprumas tuoktis.

Trumpai tariant, žaisti žaidimą internetu NextWorld - reiškia gyventi visiškai tik kitoje realybėje, daugiau paslaptingas ir nenuspėjamas. Įvairių renginių ir istorija Quest, grupės kovose, Žaidėjas vs žaidėjų dvikovose ir neįprastų turnyrai (pavyzdžiui, "kiekvienas už save"), taip pat nuostabiu grafika, gražūs pasakojimai ir realaus bendravimo su mąstančių žmonių - visi jie aiškiai išsiskiria nuo žaidimo NextWorld fone kitos naršyklės temos fantazija Vaidmenų žaidimai. Be NextWorld žaisti - tai puiku!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos