Need for Speed: Shift

Alternatyvūs pavadinimai: Need for Speed: Shift

Apie tai, kad tai, ką eksperimentuotojai buvo legendinės projekto NFS kūrėjai, išgirdo tik tiems, kurie yra toli virtuali erdvė ir nėra susipažinę su kompiuterinių žaidimų. Ir visi, kurie liko nežino, kaip daugelis atnaujinta skaičių, pridėta, ir padarė naujoves, kurios išgyveno šį projektą. Žaidimas Need for Speed: Shift - tai kitas mintis šiuo klausimu. Ši serija skiriasi nuo ankstesnių žaidimų lenktynėse pagrįstai laikomas stimuliatorius, o ne įprasta pasažas. Vienintelis trūkumas, kuris, apskritai, be sunkumų, gali nuspręsti po atitinkamų temų apsilankymo forume - kontroliuoti automobilį sudėtingumo.

Kartu su šio žaidimo NFS Shift yra didžiausias realus ir tikėtinas. Kiekvienas automobilis yra aprūpintas fotoaparatais salone, vairas su pedalais, bet labiausiai nereikšminga tyunninga duos jums tikimybę laimėti dėka tauriųjų sekundžių konkurencija. Su kiekviena nauja rasė yra tikėtina, kad nauja išvaizda jums patikimų transporto priemones. Kaip ir dauguma tokių galimybių tiesa automobilių mėgėjams. Su kiekvienu nauju gabalas galite pakeisti automobilio stilių kelyje. Tiesą sakant, šie pokyčiai jums reikės žiūrėti visą žaidimo.

Kiekviena rasė atrodo gana tos pačios rūšies, tačiau šio fakto nėra prarado susidomėjimą. Po to, kaip jūs galėsite atsisiųsti Need for Speed: Shift "yra galimybė sužinoti apie tai, ką kiekvienas kompiuteris, kuriame yra vairuotojo šiame žaidime bus kitoks nežmoniškas elgesys. Kad priprasti prie takelio ir jaustis visiškai jį ji turės keliauti ne keletą rasių.

Šis žaidimas toliau naudoti karjeros laiptais. Į galimybę atidaryti naują klasės žaidėjas turi surinkti reikiamą akcijų Stars patirtį. Dėka savo įgūdžius, jūs galite šokinėti aukščiau klases. NFS Shift parsisiųsti galbūt dėl ​​to, kad yra įgyvendinami galimybė lenktynėse "kvietimu", kuris bus kovoti su oponentų ir buvo išsiblaškęs nuo kasdienių užduočių ištraukas.

Šiame žaidime jūs galėsite atidaryti visus savo potencialą, kaip gameplay dauguma valdė būtent asmeninės savybės žaidėjas. Ir visa tai pagalba sudarė atšaukiamas (dėl išvados žaidimų kritikai yra vienas iš visų projektų geriausia) ir nuostabios grafikos (kuri tapo tradicija) Muzikos parama.

Ir smartfon Android "Need for Speed: Shift" PC ir turi galimybę naudotis multiplayer šalis, bendrauti ir varžytis su kitais žaidėjais iš žaidimo ir įvairių pasaulio šalių galimybė. Kai atidarote įskaita, parodyti savo gebėjimus ir viską, ką yra pasiekę konkurentų lygį vertinant vairavimo kokybę.

Ypač garsus tarp gameplay dalyvių dvikova režimu, pasirenkant kurios Need for Speed: Shift "mašina kiekviena nauja rasė patenkinti naujus.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos