Need for Speed: Underground 2

Alternatyvūs pavadinimai: Need for Speed: Underground 2

NFS Underground 2 žaidimas yra kompiuterinis žaidimas apie lenktynes, kuriame jūs galite žaisti ne tik savo kompiuteryje atskirai, bet ir nuo tinklo. Šis žaidimas priklauso arkadinis lenktynių simuliatorius ir yra iš Need for Speed ​​tęsinys: Underground.

Need for Speed: Underground 2 - žaidimas tikriems mėgėjams lenktynėms. Be žaidimo sklypo dalyje tiuningo automobiliams, kurie yra susiję gatvės lenktynėse.

Per žaidimą bus rodomas prieš jus apie NFS Underground 2 vaizdo. Šie filmai atskleidžia žaidimo siužetą, supažindins Jus su taisyklėmis.

Parsisiųsti Need for Speed: Underground 2, galite bet kurioje vietoje, kuri suteikia šią funkciją. Be to, žaidimas NFS Underground 2 Jūs galite atsisiųsti per torrent, populiarios failų Downloader.

Kompiuterinių žaidimų NFS Underground 2 Rusų automobiliai yra prieinami tik Europos žaidimo versija, Amerikos versija rusų automobilis nėra.

Žaisite NFS Underground 2 lenktynes ​​šių švenčių:

1) Žiedas - tai paprasčiausias tipo lenktynių ir manoma, tradicinis. Jūsų užduotis čia yra pirmasis baigti finišo lenktynių.

2) "Sprint" - lenktynėse, kuriose jūs turite gauti pirmąjį elementą iš pirmojo į antrąjį tipą.

3) Drag Racing - lenktynių trumpą atstumą. Per tai jūs turite greitai reaguoti į keičiasi, ji ne guzas į kitas automobilių ir objektų, ir svarbiausia - tai yra baigti pirma.

4) Drifting - daug rasių, kuriame Jums reikia surinkti daugiau taškų už savo priešininkus tipą. Taškai gausite per sangrūdas, tačiau svarbiausia yra ne į avariją į tvorą. Be nutolimas dalyvavo keturis raitelius.

5) Gatvė X - tai grandinės lenktynių sustiprintas sudėtingumą. Iki koks būdas jums vairuoti nėra žinoma. Šiame lenktynių tipo jūs negalite naudoti papildomą akceleratorių.

6) Profesionalus Lyga - universalus žiedas rasės, jie yra priskirti specialius maršrutus.

7) nemokamai važiavimo režimas - Šiame režime jūs galite pereiti į bet kokį skaičių ir bet kelyje. Svarbiausia šių režimų susilaikyti nuo susidūrimų. Taip pat galite atkreipti į šias lenktynes ​​kitiems vairuotojams.

Žaidimą Need for Speed: Underground 2 jūs vairuojate tokiose srityse

1) Miestas - tai įprasta išgalvotas miestas Bayview, kuri yra panaši į šiuolaikinių Los Andžele.

2) oro uostas - tai paprasta plotas, per kurį nuolat skraidyti lėktuvai.

3) Beacon Hill - tai nuotolinio vieta žaidime.

4) Ūgis Jackson - tai neįprasta sritis, tačiau čia nuolat lenktynių.

5) Kampinis Harbor - tai sritis, kuri yra suskirstyta į kelias dalis: Vakarų ir Rytų.

Lenktynių metu turėsite vairuoti per skirtingų oras: lietus, sniegas, ir tik saulėtu oru. Lenktynės vyks, ir dieną, ir naktį. Jums bus kviečiami atvykti į įvairių žurnalų laimėti lenktynes.

Žaidimą Need for Speed: Underground 2, jums bus žaisti vardu Rachel Teller, kad 27 metų amžiaus mergina.

Pradėkite savo įdomi kelionė į neįtikėtinai dreifo Need for Speed: Underground 2 pasaulyje. Tarkime, jums pasisekė ir jūs tapsite tikra lenktynininkas nenugalimas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos