NosTale

Alternatyvūs pavadinimai: NosTeyl

Nepamirštamos Nuotykiai suteikia savo žaidėjų NosTeyl žaidimas, kuris leidžia jums padaryti kelionę per magišką pasaulį anime. Čia rasite netikėtų vingių, įdomių simbolių ir įdomių kovų su varžovais. Ar fantazijos žaidimas NosTale leidžia labai individualų požiūrį į savo pobūdžio pasirinkimas, nuo kurio veido ir galite pereiti nuo paprasčiausių iki keliautojas puikus magas ar drąsus karys. Žaidėjas pats suteikia jo herojus tuos įgūdžius ir savybes, kad nori jį pamatyti. Tai leidžia ženklai turi būti unikalus. Bet vaizdų unikalumas - tai ne tik gera žinia tiems, kurie ketina patirti pasaulio NosTeyl.

Kitas geras faktas: į mūšį ir jūsų herojus keliauja nebūtinai vienišas. Po NosTale internetinis žaidimas leidžia savo žaidėjams Nuostabus pasiūlymas - padaryti draugą ir padėjėją, kuri bus naudinga bet kokioje situacijoje. Toks požiūris yra laikomas de rigueur žaidimo kūrėjai. Sutramdyti pati žvėrį, mes tiesiog reikia - nugalėti monstrą. Tie, kurie turi šią problemą jėga, negali išgyventi. Tamed padaras nereikia duoti per daug - jis yra dėkingas, žinoma, ateis rodyti po nugalėti monstrą ir tapti jūsų draugas ir draugas bet kovų ir kelionės.

NosTale registracija internetu yra labai paprasta, ir yra daromas trimis žingsniais. Norėdami tapti vienu iš jų atitinkamų kompetencijos sričių žaidėjų reikia nurodyti vardą, kad yra pavadinimas, kuris gyvens jūsų virtualus personažas. Kitas - sukurkite slaptažodį ir nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto adresą. Norėdami užsiregistruoti, taip pat reikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Tereikia sekti instrukcijas, kad suteikia šį žaidimą ir jums pavyks! Pirmiausia į žaidimą, jums bus eilinis nepažįstamasis. Tai pirmasis lygis, pradedantiesiems lygis. Tačiau netrukus po to, kai pradėsite žaisti internetinis žaidimas NosTale, turite ateiti naujų galimybių. Pirma, iš svetimšalio gali lengvai atsidursite Swordsman. Na, ne taip lengvai, žinoma, nes jei tai būtų taip paprasta, tai būtų absoliučiai jokios priežasties padermė, ar ne? Įgyti sau naujų ir naujų magijos įgūdžius, taip pat galite griebtis savo arsenalą lankas ir, atitinkamai, tapo šauliu. Galiausiai, jei tikrai tikrai įsivaizduoti medžioklę, prašome - Jūs Kelias į magai. Visa tai naujokas turistas bus įmanoma tik tada, kai jis pasiekia 15 lygį. Ji turi tris pagrindines profesijas, kad įvaldyti NosTeyl charakterį. Meistras kardas, lankas arba magijos mikstūros - tai pasirinkimas, kad tiktų jūsų skonį. Apie juos mes galime kalbėti išsamiau.

Kardu gali kovoti su kelių. Jis, žinoma, kovoja mūšio tiek arti ir toli. Sumaniai mojuoja savo ginklą, jis turi keturių elementų galią. Tai labai sunku, skauda, ​​ir, žinoma, - žudyti, nes jis nustatė kamerinis saugumą ir zhiznesohranyaemostti.

Dėl atsvara toks karys gali tik įdėti kitą - lankininkas. Šis įrenginys yra greitas, jis patraukia visų dėmesį. Jo apt rodyklės hit priešas Melee ir svyravo kovoti, ir už jį gamta visai, jis neturi kelią energijai. Galbūt tai yra tai, kas suteikia jam unikalią galimybę užnuodyti priešą tiesiai į mūšį. Jis tai daro su burtai.

Bet net ir daugiau galingas burtai ir nuorodos į gamtos jėgų yra magas. Taigi tas, kuris, kaip jis beveik nereikėjo ginklą. Galų gale, jis yra gerai ginkluoti burtai, magija ritualų ir kitų stebuklinga įranga.

Į NosTale gali žaisti ir kolektyviai. Pavyzdžiui, jei norite susitikti su draugiška kompanija 5-15 žaidėjų ir organizuotos, kad eiti į pabaisą. Toks nužudyti nepageidaujamą fantastišką mamutą metodas vadinamas RAID.

Kova keliais būdais. Galite sukurti atvirą mūšį. Tada kovoti ir gebėti taikyti jų superabilities bet Mage, Archer, kardu ar pradedantysis, tik į žaidimą. Ir jūs galite organizuoti mūšį "už". Ši kova bus laikoma uždaryta ir joje dalyvauti, ne kiekvienas gali. Čia kovoja tik tam tikrų žaidėjų. Sukurti tokį skerdynės bet šiame žaidime gali būti su specialiu Potion. Į žaidimą, jums bus rasti paslapčių ir niuansų daug. Bet mokytis apie juos gali tik bandyti vaidinti vaidmenį joje.

 

Žaisti pat