Fight Club OldBK

Alternatyvūs pavadinimai: Senas Fight Club, Old BK, OldBK, oldbk

Senas BK internetu - tai yra viena iš seniausių žaidimus Rusijos segmente interneto, kuris paveldi neįtikėtinai populiarus tradiciją savo laiko žaisti kovoja.

Online žaidimai Senas BK nėra iš anksto į kompiuterių naudotojų konkrečius reikalavimus, reikia tik interneto naršyklę, geriausia Internet Explorer. Kūrėjai pabrėžia, kad žaisti internete Senas BK yra įmanoma, net ant telefono.

Prisijungti žaidime Senas BK prasideda miesto atrankos - Avalon Miestas arba sostinėje. Tada Senas BK Registracija internetu prašys įvesti norimą simbolių pavadinimas, sąskaitos elektroninio pašto adresą, slaptažodį adresą, pakartokite slaptažodį, nurodykite savo lytį, gimimo datą, kad sutinkate su šios Sutarties sąlygomis ir įveskite kodą iš vaizdą. Prisijungti Senas BK baigė ir savo nuotykius prasideda.

Senas BK internetinis žaidimas neturi mesti pradedantysis suprasti pats žaidimas gudrybės. Ji siūlo pokalbius - kaip visuotinės literatūros ir daug mini pokalbius. Be to, jūs vis dar galite eiti į forumą, kur patyrę žaidėjai padės išspręsti visus sunkumus, tačiau personažai iki 4 lygio forume rašyti draudžiama.

Žaidimo pasaulis yra grindžiamas amžinojo konfrontacijos tarp šviesos ir tamsos, taip pat ant neutralios šalies, kuri stengiasi išlaikyti tarp kariaujančių pusių pusiausvyra buvimą.

Jūsų charakteris turi keletą savybių:

- Jėga

- Judrumas

Intuicija

- Ištvermės

- Intelligence

- Išmintis

- Atsparumas.

Jūs iš pradžių bus suteikta taškų, kuriuos galite paskirstyti tarp savų ypatumų. Vis daugiau jums bus suteikta papildomų taškų, atitinkamai, charakteristikos didės. Jei jūs darote, kai jums žaisti senus BK, suprasti, kad jūs norėtumėte perskirstyti veiklos priemonių, kad 4 lygio, jūs galite tai padaryti be tradicinių gydytojai, ir 4 po charakterio lygį, jūs galite tai padaryti vieną kartą per savaitę arba mokėti gydytojas sėkmės.

Charakterio galės plėtoti įgūdžių žaidimas dviejų: turint ginklą ir turi magijos. Meistriškumo ginklų yra suskirstyti į 4 grupes: įgūdžių turėjimas peiliai ir žalvario Knuckles, kardai, Maces kontroliavo, klubų, kirvius ir kirvukus kamuolį.

Kiekvienas įgūdis galite sukurti su reikšme "penkių."

Į žaidimą galite kapitonas trijų tipų magija: tamsos, pilkos magijos ir burtų šviesos magija. Magija praverčia naudoti apsaugos burtai, kovos su ja ir neutralias burtai.

Tiesiog jūsų charakteris gali turėti vieną iš polinkius, kuris žaidimas 5: neutralumo kelias, šviesos kelias, tikroji šviesa, chaoso ir tamsos keliu keliu. Priklausomybė priklauso prisijungti vienu ar kitu klano, taip pat dalyvauti didelio masto mūšiai galimybę.

Jei esate Senojo BK žaidimą, jūsų charakteris galės kovoti Dievų arenoje, ar vaikščioti per gerai suprojektuoti vietose - speciali žaidimų aikštelė, kurios atlieka tam tikras žaidimas funkcijos. Tai tokiose vietose kaip: centrinėje aikštėje, Park Street, Pilies aikštė ir kt.

Žaidime daug įvairių Quest - išradinga specialių užduočių, kurios metu spektaklis jums įgyti patirties, padidinti savo lygį ir gauti atlygį unikalių dalykų, kurie padės jums ateities mūšiai.

Žaidimas Senas BK Tvist, kad ji skiriasi nuo kitų - tai ypatingas žaidimo radijas, kurioje dirba nekilnojamojo didžėjų, ir jūs turite galimybę užsisakyti savo mėgstamą dainą arba atsiųsti ką nors labas.

Online žaidimai Fight Club Senoji BC tęsia vienas iš pirmųjų naršyklės žaidimai Muštynės, kuris garsėja viena Dvasia, bičiulystė ir tradicijų masto susitikimus realiame pasaulyje tradicija. Todėl, sujungus tiems, kurie mėgsta žaisti Senojo BK internete gretas, rasite sau draugų ir pažįstamų ne tik internete, bet ir kasdieniame gyvenime.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos