Onema

Alternatyvūs pavadinimai: Onema

Onema internete - nemokama multiplayer naršyklės pagrindu strategijos žaidimas kosmoso dalykai. Jūs atsidursite didžiulį fantazijos pasaulį, kuris sukurs savo karinę ir ekonominę sistemą. Jums bus priegloba savo planetą ir užkariauti naują galaktiką, konkuruojančių arba bendradarbiauti su kitais žaidėjais. Tai galima susitarti su kaimyninių imperatorių, bet jūs galite pulti tuos, kurie yra šalia. Galėsite pasirinkti elgesio kursą, ir, priklausomai nuo situacijos, padaryti tam tikrus sprendimus. Pradėjo žaisti Onema, turi nuolat būti sargyboje, nes priešai yra ne miega, ir bet kuriuo metu gali būti užpultas. Saugokitės savo planetą kosmoso piratais, kurie garsėja apsirijimas ir žiaurumo invazijos. Kaip sunku nereikės, nepraraskite tikėjimo savimi. Laikui bėgant, mažas plotas apleistoje vietoje galaktikos taps didžiulė imperija, ir jūs, kaip jos savininkas, gali didžiuotis savo pasiekimais!

Žaidimų Speechless dėl mažos sistemos reikalavimus prieinama visiems. Gameplay yra ne slopino, kompiuteris turi atitikti Sneaker parametrus:

- Operacinė sistema "Microsoft Windows XP" / Vista "/ 7;

- Procesorius Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz);

- RAM 512 Mb;

- Grafikos kortelė 128 Mb;

- Garso korta suderinama su DirectX 9.

Norėdami gauti tuščią planetą, turite sukurti naują imperatorių. Ši ankstesnė Onema registraciją. Jums reikia užpildyti šiuos laukus norimą formą: visata, prisijungimo, slaptažodį ir elektroninio pašto. Turėkite omenyje, kad prisijungdami Jūs sutinkate, kad patvirtintumėte pripažinimą sutartyje su vartotoju. Paspaudus mygtuką, branginti "Pradėkite žaisti! "Jūs atsidursite erdvės bedugnę, ir jūs turite mokytis ir užkariauti.

Pirma jis atsidūrė didžioji daiktai savo, jums nebus painiojama, nes šalia yra žavinga asistentė. Paslaptinga Wanderer atidaryti paslaptis, kaip praturtėti, kaip išteklių sauja (kuris duos tą patį) paversti į visą krūvą vertingų medžiagų. Atminkite, kad tinkamą pradžią - sėkmės ateityje! Po mokymo misijas pradedantiesiems, linksmybės prasideda! Pasirinkite automatų pusę trijų siūlomų ir eiti į jį!

Dėl planetos Jums susirasti gerus Atsargos įvairių išteklių. Tai Deuteris ir energetikos Dark Matter. Pagrindiniai ištekliai yra pats metalo ir kristalų. Šios medžiagos yra būtinos siekiant sukurti visus įrenginius laivyne, ir net planetinės gynybos rūšių. Jų gamybai turėtų remtis mano. Taip pat mano gilės. Taigi, siekiant padidinti sugaunamų išteklių skaičių. Atsižvelkite į tai, kad dėl kasyklų eksploatavimo reikia energijos. Jūsų užduotis - užtikrinti, kad nešvaisto savo pasiūlą. Beje, ši saulės jėgainė turi būti pastatyta pirmoji.

Taip pat žaidimo metu jums bus atlikti mokslinius tyrimus, kurti galingą technologiją, ir, jei reikia, prekybai prekėmis. Statesnis technologija jums sukurti, daugiau galėtų kolonizuoti planetas ir taip plečia savo nuosavybę.

Kasyklose su laiku jūs pradėsite kurti objektus kariniams tikslams, pavyzdžiui, robotų gamyklos, laivų statyklos, fabrikas nanites. Laikui bėgant, šie pastatai bus rodomas kaip branduolinės sintezės elektrinės, Technopolio, įvairių prieglaudų ir saugojimo Terrarformer, raketų šachtose, ir net iki mėnulio struktūrų, ty, Mėnulis bazės, Touch falangos ir teleportuotis. Visa tai buvimas rodo, kad planeta vystosi gerai, ir jūs stovite tvirtai ant kojų šiame pasaulyje. Reikia pasakyti, kad baigęs statybos, jūs vargu ar galės atsipalaiduoti. Galų gale, struktūra turi būti tobulinama, gali padidinti jų lygį, taigi ir veiksmingumą.

Ar ne manote, kad jums bus žaisti Onema tik tada padaryti, kad pilna savo planetoje. Ne, ne visi! Žemės ūkio ekonomika, tačiau turėtų ištiesti savo jėgas dalyvauti didžiųjų kovose. Norėdami tai padaryti, jūs turite turėti galingą laivyną (grupės laivų, kurie yra patikėtas priskyrimo). Beje, jau bus žaidimo, todėl jūsų šansai bus garbingas. Paprastai jums bus sukurti tamsiai laivų statykla per meniu, ir kiekvienas kompiuterinių technologijų lygis prideda dar vieną laisvą plyšį, parką.

Suprantama, kad jus domina, kuris leidžia transportui žaidimo Onema naudojimą. Specialusis tipo technologijos yra raketų (perėmėjų tarpplanetinis raketų), kuris neturi rūpintis mūsų pačių rizika.

Naršyklinis žaidimas Onema suteiks jums daug džiaugsmo. Jūs patirsite įdomių akimirkų per karšta kovose, bus didžiuotis, kaip kurti ir klestėti savo planetą, šviesti mintis kuriant super technologija ir tiesiog mėgautis bendravimas su įdomiais žmonėmis. Linkime jums sėkmės visuose jūsų pastangas!

 

Žaisti pat