Pro Evolution Soccer 2014

Alternatyvūs pavadinimai: Pro Evolution Soccer 2014

Žaidimas Pro Evolution Soccer 2014 yra naujas video žaidimas, sukurtas atsižvelgiant į sporto modeliavimo žanrą. Šis žaidimas yra laikomas nauja sporto futbolo simuliatorius.

Žaidimas Pro Evolution Soccer 2014 vnt laikomas dešimtas žaidimo versija, kuris buvo išleistas PC.

Grafika PES 2014 pc buvo žymiai pagerėjo, ir pasikeitė asmeniniais kompiuteriais reikalavimus. Kad galėtumėte žaisti PES 2014 savo kompiuterio nustatymų turi būti ne mažesnis kaip:

1) Intel Core 2 Duo 1,8 GHz - Procesorius.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

Prieš žaidimo kūrėjai patariama žiūrėti pro žaidimą PES 2014 video. Be vaizdo rodo visas žaidimo ir žaidimo specifiką funkcijų.

Parsisiųsti Pro Evolution Soccer 2014 Tada galite užsisakyti žaidimą oficialioje interneto svetainėje, taip pat kitų žaidimų svetaines, kurios teikia šią funkciją.

2014 Žaidimas ESP, ir jūs galite jį atsisiųsti per boot failų vadinamas torrent. Bet tai jums reikės parsisiųsti specialią failą ir įdiegti savo kompiuteryje programą.

Iš futbolo rungtynių PES 2014 jums bus žaisti naują variklį, kuris jums suteiks daug naujų funkcijų.

Šiuo žaidimo versijos laukia daug realesnis vaizdas ir visiškai universalumą.

Į žaidimą PES 2014 žaidėjai pradėjo bendrauti geriau su kitu ir sukurti apgaulingus manevrus prieš konkurentus.

Bus sukurtas žaidimo licenciją Azijos Čempionų lygos, ir bus įtrauktas į PES 2014 komanda, kuri anksčiau nebuvo žaidimas.

Prieš pradedant žaisti PES 2014, jūs turite būti susipažinę su pagrindinių komponentų žaidime:

1) unikalus kamuoliuko fizika. Didesnis dėmesys bus skiriamas į žaidimą perkelti kamuolį, jo greitis, kuris ją valdo. Bus parodyta žaidimo antropometrinių grotuvas, aukščio laiko - viskas bus parodyta žaidimo.

2) stabilizavimo sistema ir animacija judesius. Ačiū tobulumo jūsų žaidėjų meno gaus maksimalią veiksmų laisvę. Visi turės įtakos tarpusavyje ir yra labai aiškus, tarp žaidėjų kova rodomas.

3) Emocijos. Futbolo aistruoliai turės įtakos emocinę būklę jo komanda. Komanda nuotaikos turės įtakos emocinę ir fizinę būklę komanda kaip visuma.

4) individualų stilių. Tai jūsų grotuvo stiliaus, už kurią gaunate tam tikrą taškų skaičių.

5) Komandinis žaidimas. Šioje versijoje pamatysite naują taktiką, pateikti žaidėjų. Iš to, ką jūs įtraukėte užduotys žaidėjai priklauso jų pergalę.

6) branduolys. Žaidimas laukia jums įgyti reakcijas ir jausmus žaidėjų, taip pat naujos nuobaudų sistema. Pageidautinos formos išsamiai grotuvai, jų asmens ir judančių žaidėjų srityje.

Žaidimų PES 2014 nustebins Jus savo galimybes ir funkcijas futbolo pasaulyje. Pasinerti į neįtikėtiną sporto, kad daugelį metų buvo milijonams žmonių širdyse pasaulyje.

Patirtis labiausiai neįtikėtinas jausmas pergalės su futbolo žaidimo PES 2014!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos