Piratų "Galaxy"

Alternatyvūs pavadinimai: Piratų "Galaxy"

Piratų "Galaxy internetu - MMORPG fantasy žanras, orientuota į PvP kovose. Tai splitscreen Studios produktas. Kūrėjai pasirūpino, kad Jums buvo suteikta galimybė pasirinkti, ar žaisti naudojate naršyklę arba įdiegti kliento. Be to, žaidimas nereikalauja jokių finansinių investicijų. Mėgaukitės įdomus gameplay, galite visiškai nemokamai. Projekto privalumai realistiškus 3-D grafikos, sklypas vystymosi dinamiką, daugelio buvimą tiek karinių, tiek nekarinių uždavinių, galimybę ištirti platų platybės galaktikos ir yra savo erdvėlaivis. Pagrindinis tikslas kiekvieno žaidėjo - dėti visas pastangas išsiųsti arogantiškas užsieniečių iš jų gimtojoje planetoje. Prisijungti prie interneto bendruomenės ir pajusti, ką tenka žmonėms ateityje!

Prisijunk į žaidimą Piratų "Galaxy nuneš tave į priekį daugelį metų. Jūs atsidursite metu, kai užsieniečiai nusprendžia perimti Žemę ir sunaikinti savo buvusius gyventojus. Tačiau, žmonės sukilo ir puolė ginti savo tėvynę. Pradedant žaisti Pirate Galaxy, įvedate į kruviną karą visuotine mastu. Dėl Žemės kovų gabenamų į kosmosą ir net į kitas planetas teritorijoje. Ne daugiau rami vieta visiškai niekur. Spręsti tarp žvaigždžių laivo, jūs turite būti nuolat budrus. Iš tiesų, kol pasieksite vieno taško į kitą, mes turime nuolat verstis per susišaudymą.

Prieš pasirašant ant oficialios svetainės, įsitikinkite, kad jūsų kompiuterio konfigūracija nepavyksta. Už žaidimą pateikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Operacinė sistema Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- Pentium 4 procesorius 1GHz;

- Video GeForce 2 serija, "ATI Radeon 7500 arba Intel i810G;

- 256 MB RAM

- 100MB laisvos vietos kietajame diske.

Piratų "Galaxy metai - yra užpildę specialią formą su tokių sričių: vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Be to, jums reikia priimti narystės sutartį. Dabar nieko tapti kelyje susirasti naujų draugų tuo pačiu metu pavojingas pasaulio kliūtis! Sveiki sugrįžę! Galbūt tai yra čia laukia pagaliau nugalėti svetimų būtybių.

Žaidimas Piratų "Galaxy" - tai vieta, kur jie susitiko, kaip antai rasės žmonių, Mantis, senovės ir matanoidy. Ir todėl, kad mantissas pasirinko agresyvią taktiką, žmonės metė visus savo pajėgas laimėti šias trijų metrų gigantai. Mantis skiriasi žiaurumą, bet žmonės jau seniai žinomas dėl savo atkaklumo. Todėl dar nėra žinoma, kas laimės. Kaip pradedantysis prisijungiate prie žmonių don forma elito įrenginį ir pradėti vykdyti savo užduotis užduotis. Pagrindinė užduotis - išnaikinti blogį išplito visoje galaktikoje netikėtų arogantiškas mantissas forma. Encounter priešų jums bus visur, kur nurodyta. Vienas turi tik gauti iš doko, kaip ir anksčiau jums gresia. Siekiant tinkamai atspindėti oponentų išpuolių, įsitikinkite, kad laivas buvo geros būklės, ir nebuvo ginklų trūkumas.

Play žaidimą Piratų "Galaxy turėtų atidžiai. Nepraleiskite svarbius momentus, pavyzdžiui, prekybos santykių rinkimas, mineralų gavyba iš orbitos. Siekiant sėkmingo valdymo laivo reikės išmokti naudoti ginklą, taip pat yra apsauginį lauką, paleisti baterijos Krionita naudoti greitintuvai. Atlikti visus šiuos veiksmus, jūs ne tik sukurti ir įgyti patirties, tačiau taip pat tapo turtingesnė dieną. Valanda, kai jūs galite jaustis Piratų Galaxy lankosi gana pasitikintys ir patogiai.

Daug įdomiau Piratų "Galaxy žaisti flotilė. Nes tokiu būdu jums bus suteikta galimybė dalyvauti didelio masto karų, kartu su savo sąjungininkais užfiksuoti visą planetą. Plius nuo priešo gynybos kartu lengviau. Neleisk svetimi šernas planetų sistemas kasti labiausiai vertingų išteklių Krionita. Leiskite jiems žinoti, ką žmonės gali padaryti! Sumažėjo jų aroganciją ir padaryti drebėti jūsų galia! Mes galime tik palinkėti, kad jums pavyko realizuoti visus savo planus! Sėkmės!

 

Žaisti pat