Tales of Pirates

Alternatyvūs pavadinimai: Piratia

Online žaidimai piratas - tai masinės strategijos nuotykių fantazijos stiliaus, kuris leidžia jums ištirti savo laivo Erdvus trijų vandenynų ieškant šlovės ir turtų ir senovės paminklų. Žaidimas glaustai simpatiškas anime pasakų personažai ir ragina pasinerti į įdomų realybės. Minimalūs sistemos reikalavimai pateikti kūrėjams žaisti internete Piratia taip:

• Operacinė sistema: Windows 98/Me/NT/2000/XP;

• procesorius Intel Pentium III 800 MHz

• atmintis (RAM): 256 MB

• Laisva vieta kietajame diske: 1000 MB;

• Vaizdo: 16 MB;

• DirectX 9 ". 0c;

• Prijungimas prie interneto.

Jei esate pasirengę ateities pasiekimus, atėjo laikas užsiregistruoti žaidimo sąskaitą. Prisijunkite žaidimo pasakos piratai yra labai paprastas: ant pagrindinio puslapio oficialioje svetainėje spauskite mygtuką registracija ir užpildo atidaryta formą. Įveskite savo elektroninio pašto adresą (jei turite dėl pašto dėžutę. ru, tada jūs turėsite prieigą prie specialiųjų tarnybų), žaidimas prisijungti, slaptažodį CAPTCHA (simboliai iš paveikslėlio) ir paspaudžiate didelį raudoną mygtuką "Registruotis". Šiuo registravimo Piratia daugiau. Kitas, turite atsisiųsti žaidimo klientą Piratia internetu - specialią programą, kuri padeda optimizuoti eismą ir tinkamai rodyti grafika. Parsisiųsti žaidimą keliais būdais: iš žaidimo svetainėje, arba naudojant torrent. Įdiegę kliento kompiuterio ir paleisti jį eiti į kito etapo piratai internetinis žaidimas jums pasiūlyti sukurti charakterį. Du moterų ir dviejų vyrų: iš keturių ženklų pasirinkimas.

Lance yra žmogaus kilmės, bet užaugo morfeytsami, todėl labai gerai turėti ginklų. Nori rasti legendinis kardas, kuris gali atverti Dangaus vartai.

Amy - amžinas vaikas (ne elgesį, ji tik turi unikalų rinkinį genų, dėl kurių ji nebuvo lemta augti). Gebėjimas gydo žaizdas ir sugalvoti unikalias prekes.

Phillies - tai mergina, kuri turi dievišką kilmę ir prie širdies jūrininkas. Kaprizingas, neatsakinga ir šiek tiek ironiškas, vienu žodžiu - tikra moteris.

Kartsez - karys, vieno atstovo iš Morpheus žmonių ir paprastos kaimo moters vaikas turi milžinišką galią ir atrodo nelengvas, tačiau turi gerą širdį. Tik simbolių, kurie yra prieinami, yra labai reta specialybė čempionu.

Kiekvienas žaidimo personažas skiriasi pagrindinės savybės: jėga, greitis, raganavimas, ir ypatumus, taip pat profesijos, kurios įgis savo charakterį, kai tu žaidi žaidimą internete piratai.

Profesijų padėti gerinti įgūdžius profilį žaidime. Pirmas užsiėmimas jūsų charakteris gaus sulaukę 10 lygį (medžiotojas, burtininkė, fechtavimo, navigatorius). Antra profesija meistras simbolių pasiekti 40 lygį (čempionas šaulys, karys, užkariautojas jūras, ragana ir gydytojas).

Pasiekus 15 lygį, galite įsigyti laivą piratai žaidimas jau į jį. Kuo aukštesnis lygis tu žaidi, tuo geriau jūs galite nusipirkti laivą.

Play piratai internete jums bus trijose srityse: Didžioji mėlynas vandenynas, vandenyno ir žemyno magija Ascaron. Be to, piratai turi miestų aikštelė, kur galima susipažinti su vietiniais ir keliautojus, pirkti ar keistis reikalingus daiktus, bendrauti ir organizuoti savo gildijai. Į žaidimą, kaip ten yra vietos, kurioje Leidžiami kovą kitais žaidėjais. Pasirinkite vieta gali būti, priklausomai nuo personažo lygį.

Tales of Pirates Registracija internetu leis jums pasinerti į gyvą ir unikalų pasaulį, kur galva apima nepamirštamų įspūdžių banga, kovas su piratais, susitikimas su įvairių monstrų. Ateik į žaidimą, kurti ir mokyti herojus ir atgal lobių medžioklės patikimų draugų kompanija!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos