Reiso metu naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Užkariautojai

Online žaidimai Užkariautojas yra vienas iš tų vaidmenų žaidimai, kurie ne pirmą pažinties su jais paskatinti pradėti žaisti. Gal ji skatina šūkis - "atėjo, pamatė ir užkariavo", o gal žaidimo atmosfera, įsteigti pagrindinėse Rytų tradicijas, o jo įspūdingas grafikos jei internetinis žaidimas Voyage populiarumo ir lojalumo prie milijonų auditorijai. Palyginti neseniai prisijungė Conquerors žaisti ir vartotojų interneto - atsirado kokybišką surusinta žaidimo versija.

Artimesnė pažintis su užkariautojai, mes pradedame su sistemos reikalavimais kūrėjams. Beje, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Ir todėl, įvesti jus į "norus" prie kompiuterio konfigūracijos sąraše:

• Procesorius - Intel Pentium 1 GHz

• RAM - 128 MB,

• vaizdo plokštė - 16 MB

• laisvos vietos kietajame diske - 1. 5 LT

• Prieinamumas Plačiajuosčio interneto prieigų iki 64 kbit / s.

Registruotis Online žaidimai Užkariautojas vykdoma savo oficialiojoje tinklavietėje. Jums reikės slapyvardį, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, asmens duomenys ir kodas patikrinti "ant boto. Tai jūsų Užkariautojas Online registracija. Na eiti į priekį.

Kai jūsų registracija patvirtinta užkariautojas Online, atlikite žingsnis simbolių pasirinkimą. Reisas iš interneto žaidimas, kuriame yra šešios simbolių klases:

• Vienuoliai

• Ninja

• lankininkai

• kardais

• Warriors

• Kunigai (ugnis ir vanduo)

Class vienuoliai - turbūt labiausiai humaniškas pobūdžio klasės, jie užsiima savęs pažinimo ir vidinio dvasinio pasaulio vystymąsi. Jų gynyba ir ginklai - šventi karoliukai, kuriuos reikia mokėti.

Class griovėjai Ninja - vikrus ir bebaimiai kariai, jų ataka su žaibo greičiu ir gebėjimu tuo pačiu metu kovoti du ginklus suteikia jiems didesnį pranašumą.

Lankininkas klasė tiems, kurie naudojami kovai svyravo, palaukite ir medžioti.

Kardais klasė, priešingai - žinovų vartų, jie yra ne mažiau sugeba nei Ninja, taip pat gali valdyti abiem rankomis ginklą.

Kariai klasė - fiziškai pasirengę klasė. Tik kariai neša sunkią šarvus ir gali atlaikyti stipriausią priešą vartų.

Kunigo klasė atstovauja du priešingus filialus

• Kunigai Gaisro

• Vandens kunigai.

Dvasininkų vandens - tai taikus magai apsaugoti jie naudoja savo kerus, Nors gerai valdomos ir įprastinių ginklų.

Kunigai ugnį - paslaptingų būtybių, kurios naudoja savo burtai galia destruktyvių veiksmų.

Taigi, susipažinti arčiau su siūlomų klasių kuriate simbolių ir jų unikalus ir nepakartojamas parametrus. Beje, individualizavimas herojus čia viskas yra gerai, jūs galite pakeisti savo išorės parametrus, naudojant vadinamąjį pritaikymo principas - šis principas visų ypatingų Kinijos interneto žaislų.

Voyage Online žaidimai yra įdomus savo aplinka - čia be įprastų migracijos minios taip pat gali atitikti vieną iš keturių bosų, monstrų su didžiosiomis raidėmis, taip sakant. Skambinkite jiems pražūtingas žvėris, sniegas Banshee, Drakonas teratomas. Medžioklė šių monstrų yra visada prioritetas, nes jų, galite gauti didelę premiją prizą.

Dėl kovos sistema, žaisti užkariautojas Live paprasčiausiai ta prasme, kad niekas neturėtų būti prašoma prieš puola, ty laisvo PvP (mūšis tarp žaidėjų) principas. Bet jei jūs ne iš tokios kovos būdu rėmėjas, prašome kreiptis į dvikovą, ir kovoti kilniai. Be to, vieną kovos, žaidimas yra prieinamas užkariautojai klasiniai mūšiai, klano kovų ir gildijas.

Atsižvelgiant į visus pirmiau jums bus žaisti žaidimą internete užkariautojas lygiu 120, gerai, daugiau seks atgimimo procesą. Tai rodo galimus pokyčius klano ir eksterjero, naujų įgūdžių ir daug daugiau. Trumpai tariant, paskata ilgą laiką žaisti internete Voyage gana gera. Žr už save.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos