Bendras dominavimas

Alternatyvūs pavadinimai: Bendras dominavimas
Žaidimas Total Domination skiriasi nuo įsimintinų grafikos, aukštos kokybės balso veikimo ir plačių žaidėjų sąveikos galimybių.

Sistemos reikalavimai

Reikalavimai sistemai bus patenkinti visiems: norint išbandyti savo rankas po apokaliptinių kovų, jums reikės tik kompiuterio ir interneto. Paskolos gaunamos kaip sektoriaus gyventojų mokestis. Daugiau žmonių - daugiau pinigų.

  • Kristalai - galima gauti pakeliant lygį ir užpildant užduotis. Tai universalus išteklius, kuriam įsigyti visi kiti.

Technologijos

Technologijos medis žada žaidėjui pažinti turtą ir galimybę praleisti laiką. Kiekviena nauja technologija atidaryta tik išnagrinėjus visus ankstesnius filialo. Kai kurie iš jų negali būti tiriami nesukuriant tam tikrų pastatų. Atitinkamai, daugelis šio sektoriaus pastatų negali būti statomi, kol nebus tiriamos tam tikros technologijos.

Building

Informacijoje yra daug įvairių pastatų, kurių kiekvienas atlieka savo vaidmenį. Iš viso yra 5 rūšių įrenginiai, taip pat galimybė plėsti sektorių ir naudotis Juodosios rinkos paslaugomis. Galimos pastatų kategorijos:

  • Resource - bet kokie pastatai, susiję su urano, titano ar kreditų įsigijimu.
  • Komandų koordinavimo centrai.
  • Karinės įrangos gamybos karinės bazės ir gamyklos.
  • Apsauginės konstrukcijos, tokios kaip sienos, vartai, bokštai ir ginklai.
  • Dekoratyviniai - papildomi naudingi sektoriaus dekoracijos. Pavyzdžiui, roboto remontininkas.

Troops

Leidėjas turi 4 tipų karius, iš kurių kiekvienas siūlo didžiulį vienetų skaičių:

  • Inžinerija.
  • Greitosios transporto priemonės.
  • Artillery.
  • Aviacija.

Play

procesas

Bendras dominavimas internete leidžia jums sukurti savo sektorių, išgaunant išteklius, pastatus ir mokymosi technologijas. Sėkmingas esamų pajėgų pasiskirstymas leis jiems plėsti savo nuosavybę ir sustiprinti armiją. Pasaulio žemėlapyje, be jūsų sektoriaus, yra kitų žaidėjų sektoriai, taip pat nemokamos vietos, kurias galima apiplėšti arba apsaugoti nuo plėšimo. Žaidime „Total Domination“ - tai tikras papildomos patirties ir netgi karinių vienetų šaltinis. Naršykite ir atakuokite, kad papildytumėte savo išteklius. Įeinant į klaną, gausite papildomų premijų. Galų gale, ar yra daug galimybių vienam asmeniui išlaikyti savo poziciją mūšio lauke?

Kaip laimėti be donato?

The žaidime numatoma galimybė gauti papildomų virtualių "bandelių" realiems pinigams. Kai kurie žaidėjai yra labai patenkinti šia galimybe, tačiau kiti kategoriškai atsisako investuoti į žaidimų pasaulį. Ar galiu laimėti be donato? Taip. „Total Domination“ strategija gali laisvai žaisti. Ne tik žaisti, bet ir laimėti. Norėdami tai padaryti, jums reikia kantrybės ir žinių apie visas žaidimo savybes, ekonomiką ir karo strategiją. Tačiau pagrindinis ginklas jūsų rankose bus diplomatija. Bendraukite su kitais žaidėjais, ieškokite draugų ir sąjungininkų, prisijunkite prie klano ir jokie donorai negalės nugalėti.

The „Total Domination“ žaidimo įspūdį lydi po apokaliptinis įkvėpimas ir apimtis. Ši strategija suteikia plačias žaidėjų sąveikos galimybes: jūs turite rasti sąjungininkų, saugoti savo sektorių nuo priešų, puola konkurentų sektorius, prekiauti su kaimynais. „Total Domination“ žaidime „MMO“ žaidimų mėgėjams rekomenduojama žaisti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos