Total Domination

Alternatyvūs pavadinimai: Total Domination

Visa tai realiu laiku ir per sąveiką su kitais žaidėjais. Žaidimas Iš viso Dominavimas skiriasi su įsimintinų grafika, aukštos kokybės balso vaidyba ir plačias galimybes sąveikos žaidėjų.

System requirements

System reikalavimai bus įtikti visiems: norint išbandyti savo jėgas post-apokaliptinio mūšio jums reikia tik kompiuterio ir interneto. Iš viso Dominavimas parsisiųsti neveikia, bet tai nėra būtina. Žaidimas yra naršyklė be - ne varginantis parsisiųsti ir montavimas.

Registration į game

In žaidimo viso Domination, registracija nebus daugiau nei penkias minutes. Laukai, kad turi būti užpildyti kuriant žaidimą sąskaitą:

 • Nickname (kirilica ir lotynų leidžiama).
 • E pašto adresą.
 • Password.
 • vėl
 • The slaptažodį.

Also galite sukurti žaidimą sąskaitą su jūsų sąskaitos Mail. RU, Vkontakte, Odnoklassniki ar"Facebook".

Beginning iš game

It viskas prasideda mokymą. Į Naujokams pasveikino generalinis, grūdintas mūšiuose. Perspektyvios kad jums vyro, tai sunkus rūšies kareivis duos pirmuosius uždavinius, kurie bus pamokos apie mygtukus, žemėlapiai ir įvairių meniu naudojimą žaidime. Paskolos gautos kaip mokestis sektoriaus gyventojų. Daugiau žmonių - daugiau pinigų.

 • Crystals - gali būti gaunamas lygio kėlimas ir užbaigiant užduotis. Tai yra universalus išteklių, kurių visi kiti yra įsigytas.

 

Technologies

Technologijos medis žada žaidėjui žinių lobį ir galimybių vežimą. Kiekviena nauja technologija atvėrė tik po studijų visas ankstesnes ant šakos. Kai kurie iš jų negali būti tiriamas be statybos tam tikruose pastatuose. Ir, atitinkamai, daugelis pastatų sektoriuje negali būti pastatyta, kol buvo tiriamas tam tikras technologijas.

Building

In žaidimo yra daug skirtingų pastatų, iš kurių kiekvienas atlieka savo vaidmenį. Iš viso yra 5 tipų įrenginius, taip pat galimybė plėstis šiam sektoriui ir naudoti Juodosios rinkos paslaugas. Laisvi Statinių kategorijos:

 • Resource - susijusios su gauti urano, titano ar kreditus bet pastatai.
 • Command - koordinuoti centrus įvairių rūšių.
 • Military - bazės ir fabrikai už karinės įrangos gamybos.
 • Protective - gynybinės struktūros, tokios kaip sienos, vartai, bokštai ir ginklų.
 • Decorative - Papildoma naudinga dekoracijos sektoriuje. Pavyzdžiui, robotas remontininkas.

Troops

The grotuvas yra laisvų 4 tipų karių, iš kurių kiekviena siūlo rinktis iš didelio skaičiaus vienetais:

 • Infantry.
 • Armored transporto priemonės.
 • Artillery.
 • Aviation.

Process iš game

Total Dominavimas internete leidžia jums sukurti savo sektorių gavybos išteklių, pastato pastatus ir mokymosi technologijas. Sėkmingas platinimas esamų pajėgų leis jiems plėsti savo valdas ir stiprinti armiją. Pasaulio žemėlapyje, be to, savo sektoriuje, yra sektoriai kitais žaidėjais, taip pat galimi: nemokami vietos, kurios gali būti apiplėšė ar apsaugomos nuo plėšti. Į žaidimą Iš viso Domination vietos - tikras šaltinis papildomos patirties ir net kariniuose vienetuose. Naršyti ir puola papildyti savo išteklius. Patekti į klaną, jūs gausite papildomų premijų. Galų gale, ten daug galimybių vienam asmeniui išlaikyti savo poziciją dėl mūšio lauke?

How laimėti be Donat?

The žaidimas numato, kad gauti papildomus virtualius"bandelės"už realius pinigus galimybę. Kai kurie žaidėjai yra gana laimingas su šia galimybe, tačiau kiti kategoriškai atsisako investuoti kažką žaidimo pasaulyje. Ar galiu laimėti be Donat? Taip. Iš viso"Dominavimas strategija yra laisvai žaisti. Ne tik žaisti, bet ir laimėti. Norėdami tai padaryti, jums reikia kantrybės ir žinių apie visų žaidimo funkcijų, jos ekonomikos ir strategijos kariauja. Tačiau pagrindinis ginklas jūsų rankose bus diplomatija. Bendrauti su kitais žaidėjais, ieškoti draugų ir sąjungininkų, prisijungti prie klano ir ne dovanotojo galės nugalėtume jus.

The žaidimas Iš viso Dominavimas stebina savo post-apokaliptinio palyda ir taikymo sritį. Ši strategija suteikia plačias galimybes sąveikos žaidėjų: jūs turite rasti sąjungininkų, apsaugoti savo sektorių nuo priešų, pulti konkurentus, prekyba su kaimynais sektorius. Iš viso Dominavimas žaidimas yra rekomenduojama gerbėjai MMO žaidimus.

 

Žaisti pat